Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

9176
kc
11 grudnia 2019r. o 23:25
~~Rudawobrązowa Hortensja napisał(a):
kc napisał(a): No widzisz, sam sobie zdałeś sprawę z tego, że nikt nie chce z tobą rozmawiać.


naiwniaczka...
na co ty liczyłaś?
na nowe źródło do twoich plot?
pozostają ci tylko i wyłącznie fantazje ...


Jakich plot ? Proste pytanie. Kto ostatnio z tobą dyskutował na forum ? Wystarczyło podać nick tej osoby i temat gdyby coś takiego istniało, ale czegoś takiego nie ma. Coś tam wkleisz, pocieszysz się i tyle. Z nikim na forum nie rozmawiasz.

Może za jakiś czas wpadnę nadać sensu twojemu istnieniu. Ty w tym czasie możesz mnie w swojej bezradności powyzywać i powymyślać swoim zwyczajem idiotyczne historie na mój temat : ). Pa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawa Laurowiśnia niezalogowany
11 grudnia 2019r. o 23:34
~~Rudawobrązowa Hortensja napisał(a):




Kapusiu, od dawna cię nazywano głombem plotkarzem, a teraz zajmij się dalej donoszeniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
12 grudnia 2019r. o 6:15


emem 9 września 2019r. o 20:14


emem

Postów: 4304



skorn napisał(a): A gdzie post, na który odpowiedziałeś? Tak gdzie trzeba, interwencji nie ma.



Przejechalem przez wszystkie zgloszenia do moderacji i wszystko wyciąłem.

Skorn, kc - dzięki za zgłoszenie tego spamera.

Pozdr,
Marcin

masz tutaj dwoje forumowych ...
'kryształowi''...hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 grudnia 2019r. o 18:51
Chryste .... bucu czy mógłbyś cokolwiek uszanować ? Chlew jaki robisz z tego forum ... nawet mnie zniechęca , chociaż do delikatnych panienek się nie zaliczam ... wszak przepraszałem.

Nawet Fobiczny mówi Ci co jest pięć , a Ty dalej nie kumasz ... qurwa mać , jest na sali jaki doktor , co się zna na schizofrenii ?

... bożesz Ty mój , czy można jeszcze niżej upaść od Satany , albo od Głupiej Papugi ?

qurwa mać ... inteligencja , jak ta lala ...

... a pogadał bym z Istotami , co wiedzą więcej ode mnie , bo tylko z takimi warto rozmawiać .

Od Głupiej Papugi nauczysz się Słowianinie tego tylko , żeby powtarzać PFEFER > PFEFER > PFEFER

Czytałem Voltera bucu ... nie wszystko , ale nie cierpię masonów i dlatego Voltera też nie cierpię.

Całe to ENWÓO .... NWO . czyli New World Order ... popraw Skorniku , jeśli przekłamałem tłumaczenie , o kant dupy potłuc , podobnie jak Pańską przyjaśń ... Panie Januszu bez imienia :D

chlew ściele się za Tobą , ale ja jestem chamem ... i dobrze mi z tym. :)

Lucjan , a słyszałeś Mirka ?



... dzisiaj znowóż latałem za swoim wnuczkiem za...je ... bi.. sty jest ... chyba zaczynam rozumieć BABCIE :D

Lucjan ... nie daj się prowokować bucowi , bardzo Cię proszę , ja już gnoja przerobiłem :)

... owszem ... nie do końca :D

... i co zrozumiałeś z Voltera ... tylko hasła ?

... a co rozumiesz z własnej ŚWIADOMOŚCI Janusz ? :)

... Jak Jezus pomogę , jeśli poprosisz , ale przestań siać propagandą bucu

... dlatego nazywam Cię Głupią Papugą ... i niech znajomi dzwonią ... gdybyś chciał pogadać 698201967 :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Hortensja niezalogowany
12 grudnia 2019r. o 19:06
Proprium humani ingenii est odisse quem laeseris
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Żółwik niezalogowany
12 grudnia 2019r. o 20:10
hahahaha nosiworek tu się spełnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłota Róża niezalogowany
12 grudnia 2019r. o 22:15
~~Sinawy Żółwik napisał(a): hahahaha nosiworek tu się spełnia


kmiot po polskiemu nie potrafi a bierze się za łacine?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Wiciokrzew niezalogowany
12 grudnia 2019r. o 23:18
~~Rudozłota Róża napisał(a):
~~Sinawy Żółwik napisał(a): hahahaha nosiworek tu się spełnia


kmiot po polskiemu nie potrafi a bierze się za łacine?


bo do niektórych po polsku nie dociera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie