Jaki właściciel taki lokal, jaki kucharz takie jadło. Gdzie był „Sanepid” z panią dyrektorką, że dopuścił do wydawanie i spożywania posiłków. BLAMAŻ DLA BOLESŁAWIECKICH RESTAURATORÓW. MAJĄ "CZARNĄ OWCE"
Panie Prezydencie Bolesławca, pracuje Pan nad wizerunkiem naszego miasta, co Pan na to ?
~kucharz po gastronomie. niezalogowany 19 marca 2015r. o 23:45
Nigdy nie widziałem jak wygląda kuchnia w aniołku i nie mówię o wyposażeniu, ale objętości. Po programie stwierdzam, że nie ma szans na serwowanie dań "jednoporcjowych". Przepustowość tej kuchni jest bardzo mała. Więc najlepiej poszłyby: zupy, bigosy, sosy, kluski, gulasze, tatar, golonka. Tyle że wtedy prace w kuchni trzeba zaczynać o 7 rano. Ale o zapiekanych daniach w piekarniku, czy steku to zapomnij. Bo jak 5 osób zamówi to kuchnia stoi. Powodzenia.
Przynajmniej pokazano, jak pod ch** ładowani byli dotychczasowi klienci - bród, smród, górnik od kilofa jako mistrz kuchni i drożyzna!
Po "rewolucji", nie wiem jak w kuchni i na zapleczu, ale - dalej górnik od kilofa jako mistrz kuchni , szajs i drożyzna!
Wcześniej tam nie chodziłem i, po programie wiem, że dobrze robiłem, po obejrzeniu programu taż tam nie pójdę, bo teraz wiem, że nadal jest drogo - czyli po staremu - ładują klienta w ch** i gość od kilofa gotuje!
Każdy ma swoje zdanie na temat...Aniołka. .pizza zawsze była godna polecenia :) zarowno jak i obiady dnia byly przepyszne :)Natomiast teraz to jest nic tam nie jest do przełkniecia niestety :/
Każdy ma swoje zdanie na temat...Aniołka. .pizza zawsze była godna polecenia :) zarowno jak i obiady dnia byly przepyszne :)Natomiast teraz to jest nic tam nie jest do przełkniecia niestety :/
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.