Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wróżki z okolic Bolesławca

~ed niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 8:56
~ napisał(a): A znacie jakiś czarnoksiężników? w okolicach B-c


Pełno ich w takich domach ze szpiczastymi wieżami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 10:20
~Słońce napisał(a): Po części się zgodzę, bardzo ważne jest odcięcie energetyczne od wróżki. Odciąć się można poprzez zapłatę lub szczere podziękowanie (to jedne z kilku metod). Natomiast nie demonizowałabym aż tak tych praktyk, bardziej niekorzystne energetycznie są tak naprawdę rytuały kościelne w których wielu uczestniczy nie zdając sobie sprawy z konsekwencji duchowych.
A tak na marginesie to było w dziejach religii wielu proroków przepowiadających przyszłość ;)


dobra odpowiedz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 10:58
tylko bezmózgowy ... lub ćwierć inteligent wierzy we wróżki i przepowiednie tj tzw podatek od głupoty,lepiej przepić pieniądze przeznaczone na wróżby,kto wierzy w gusła temu dupa uschła. :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oświecony niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 13:58
Klucz nick - Chyba zatem nie miałeś do czynienia nigdy z porządnym wróżbitą i nie masz żadnego pojęcia o Wiedzy Pierwotnej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13461
#Harpia nieaktywny
8 kwietnia 2015r. o 15:27
Mogę polecić Izę Błaszkowską - tarocistkę, tel. 722 329 216. To, co ona za pomocą kart wykonuje, to bardziej praca nad sobą i rozwój osobisty. Bez mieszania kotem w kotle... :P
W brew pozorom twardo i logicznie stąpająca po ziemi osoba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 16:10
~Oświecony napisał(a): Klucz nick - Chyba zatem nie miałeś do czynienia nigdy z porządnym wróżbitą i nie masz żadnego pojęcia o Wiedzy Pierwotnej
nie miałem do czynienia i nie chcę mieć,głupoty durnoty i ciemnota,każdy sposób jest dobry aby ciemnemu ludowi wyciągnąć kase z kieszeni,lotto,automaty,różnego rodzaju gry,tj tzw podatek od głupoty,ja mówie sobie co mam robić ,a nie niby wróżka,skoro yo dobra wróżka to niech zaczaruje nasz kraj żeby takiej biedy nie było.każdy kto pisze że chodzi do wróżki powinien się przebadać psychiatrycznie. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Słońce niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 16:14
Harpia napisał(a): Mogę polecić Izę Błaszkowską - tarocistkę, tel. 722 329 216. To, co ona za pomocą kart wykonuje, to bardziej praca nad sobą i rozwój osobisty. Bez mieszania kotem w kotle... :P
W brew pozorom twardo i logicznie stąpająca po ziemi osoba.


Skąd ona jest? Mi zależy oko w oko porozmawiać z osobą mającą wiedzę w temacie i widzącą nieco więcej niż inni, nie musi być psychologiem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Słońce niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 16:20
~klucz-nick napisał(a):
~Oświecony napisał(a): Klucz nick - Chyba zatem nie miałeś do czynienia nigdy z porządnym wróżbitą i nie masz żadnego pojęcia o Wiedzy Pierwotnej
nie miałem do czynienia i nie chcę mieć,głupoty durnoty i ciemnota,każdy sposób jest dobry aby ciemnemu ludowi wyciągnąć kase z kieszeni,lotto,automaty,różnego rodzaju gry,tj tzw podatek od głupoty,ja mówie sobie co mam robić ,a nie niby wróżka,skoro yo dobra wróżka to niech zaczaruje nasz kraj żeby takiej biedy nie było.każdy kto pisze że chodzi do wróżki powinien się przebadać psychiatrycznie. :P


Klucz nick z hazardem zgodzę się głupota i należy to leczyć, jednak mylisz się co do prawdziwych "widzących", nie mam na myśli pseudowróżek oszustkę co kasę trzepią, tylko konkretną osobą która zobaczy co się wydarzy jeśli wybiorę opcję A i co będzie przy opcji B- ekonomicznie nie da się wyliczyć tego przypadku stąd pytam o jasnowidza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.