Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski nie chce "znać" nikogo, kto wspiera prawa LGBT
~ niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 15:40
~RRR napisał(a):
jegomosc napisał(a):

Może stąd, że Maciej Małkowski nie jest urzędnikiem:)


A można wiedziec,co on robi,z czego sie utrzymuje ?




Nie można! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
29 czerwca 2015r. o 16:06
Jak już mówiłam, każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania. Ja tu nikogo nie oceniam za wyraźnie swoich poglądów, mogę się z nimi nie zgadzać, ale to nie znaczy że ich nie akceptuje.

Owszem jestem za udostępnieniem osoba homoseksualnym prawa do zawierania małżeństw.. Ale to wcale nie znaczy że dałabym im pod opiekę dziecko ( to zupełnie inny temat ).

A co do sypiania i zaglądania ludziom do łózek, nie popadajmy w skrajności.. i nie mówmy o kazirodztwie, czy sypianiu z własnym ojcem. Mówiłam o normalnych zdrowych związkach, gdzie w role wchodzą 2 dorosłe osoby z nikim nie związane i nie będące jednocześnie rodziną.

Tak są normy społeczne których się nie przekroczy.

A co do wypowiedzi o islamistach, to nie akceptuje ich zachowania, i razi mnie zachowanie rządzących krajów europejskich że pozwalają wejść sobie na głowę. Bo skoro MY europejczycy jadać do nich mamy przestrzegać ich prawa, to tak samo oni powinni przestrzegać naszego, i powinni być taka samo za nie karani jak wszyscy inni.. Nikt nie jest poza prawem, tak jak oni uważają siebie

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 16:40
Malenka91 napisał(a): Jak już mówiłam, każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania. Ja tu nikogo nie oceniam za wyraźnie swoich poglądów, mogę się z nimi nie zgadzać, ale to nie znaczy że ich nie akceptuje.





To po co właściwie zabierasz głos? Oceniasz i to najbardziej emocjonalnie i w większości mocno poza tematem :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
29 czerwca 2015r. o 16:50
~ napisał(a):
Malenka91 napisał(a): Jak już mówiłam, każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania. Ja tu nikogo nie oceniam za wyraźnie swoich poglądów, mogę się z nimi nie zgadzać, ale to nie znaczy że ich nie akceptuje.



To po co właściwie zabierasz głos? Oceniasz i to najbardziej emocjonalnie i w większości mocno poza tematem :P



Bo od tego jest forum żeby się udzielać na różne tematy !

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 17:51
Facet + Dziewczyna = Normalna Rodzina ! Szkoda, że przyszło nam żyć w czasach w których gloryfikuje się dewiację...

"Społeczeństwo, które przedkłada równość nad wolność, nie ma ani jednego, ani drugiego. Społeczeństwo, które przedkłada wolność nad równość, będzie się szczyciło i jednym, i drugim."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luk niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 17:54
Malenka91 napisał(a):
~ napisał(a):
Malenka91 napisał(a): Jak już mówiłam, każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania. Ja tu nikogo nie oceniam za wyraźnie swoich poglądów, mogę się z nimi nie zgadzać, ale to nie znaczy że ich nie akceptuje.



To po co właściwie zabierasz głos? Oceniasz i to najbardziej emocjonalnie i w większości mocno poza tematem :P



Bo od tego jest forum żeby się udzielać na różne tematy !


Zgadzając się na A jesteś za B, pomimo że deklarujesz inaczej. Jak myślisz dlaczego chcą swoje związki nazwać małżeństwem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
29 czerwca 2015r. o 18:03
~luk napisał(a):
Malenka91 napisał(a):
~ napisał(a):
Malenka91 napisał(a): Jak już mówiłam, każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania. Ja tu nikogo nie oceniam za wyraźnie swoich poglądów, mogę się z nimi nie zgadzać, ale to nie znaczy że ich nie akceptuje.



To po co właściwie zabierasz głos? Oceniasz i to najbardziej emocjonalnie i w większości mocno poza tematem :P



Bo od tego jest forum żeby się udzielać na różne tematy !



Zgadzając się na A jesteś za B, pomimo że deklarujesz inaczej. Jak myślisz dlaczego chcą swoje związki nazwać małżeństwem?


Zgadzając się na jedno nie muszę się zgadzać na drugie.. bo twoim rozumowaniem.. zgadzając się na wypicie piwa w gronie znajomych od razu jestem alkoholikiem.. w takim bądź razie.. po co związki małżeńskie zawierają ludzie heteroseksualni... bo mi się wydaje że dlatego że się kochają, darzą uczuciem zwanym miłością ( O ile wiesz co to słowo oznacza ). To że ktoś zawiera związek małżeński nie znaczy ze chce od razu mnie zgraje dzieci..

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 20:02
Ja tez nie chcę znać żadnego zboka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.