Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski nie chce "znać" nikogo, kto wspiera prawa LGBT
~armagedon niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 10:47
Pana Małkowskiego jak najbardziej popieram za taka postawę.
A jeśli chodzi o całe to ...stwo i te twoje okrzyki marlenko czy jak ci tam , jak to trzeba być tolerancyjnym itd, jak to nie wolno włazić nikomu do łóżka i takie tam pierdy za przeproszeniem. Powiedz mi kto komu włazi k....ać chcą sobie robić to co robią i nikt im nie zabrania. Sami wyłażą z gołymi kutafonami na ulice , wywalaja te ochydne jęzory na wierzch o pytam się co oni chca osiągnąć?!?!?!?!Nic im się tak naprawdę nie dzieje nikt ich w naszym kraju tego powodu nie zabija i żadna krzywda im się nie dzieje. Pie...la o dyskryminacji i nietolerancji, a gdzie tolerancja dla mnie i dla osób które nie godza się na tego typu zachowania na ulicach?!!?!?!?!? Społeczeństwo zmierza do samozagłady. Piszesz marlenko ze cofamy się do średniowiecza, ja nie mogę ty naprawdę uważasz że ...stwo i te różne zboczenia są jakimś oświeceniem dla ludzkości?!?!?!!?!?!?!?! To jest upadek cywilizacji, wmawia się ludziom ze to takie nowoczesne i fajne i wręcz zmusza to tolerowania tego dziadostwa. Nie mam nic osobiście do gejów nie moja sprawa z kim śpią , ale promowanie tego na ulicy w mediach i wywalanie na wierzch latanie z kutasami owiniętymi w jakieś skórzane majty na tych paradach, domaganie sie adopcji dzieci , to już nie jest tylko i wyłącznie ich prywatna sprawa. Tak jęczą i płaczą że w szpitalu nie można dostać informacji itd , przecież można iść do prawnika i załatwić wszystko !!!!! Rzygam już tą homo propagandą wszędzie narzucaną społeczeństwu!!! Ile można tego słuchać ?!!?!?!? Zaraz larum podniosą pedofile ,nekrofile , i innej maści zboki, no bo przecież oni tak lubią i czują się dyskryminowani i nie wolno im zabraniać!!!!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~armagedon niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 10:57
Niedawno wpadł mi taki artykuł odnośnie krajów które mają zalegalizowaną zoofilję!!!! Kur....a włos się jeży na głowie!!!! Holandia, Belgia jest siedliskiem tego typu zboków, Niemcy do chyba 2012 r miały taką ustawę ale zlikwidowali ją i o dziwo w Norwegi też jest to zupełny legal , ja pier... moja noga w tych krajach nie stanie.
To jest postęp?!?!?!!??!? To jest normalne?????To jest cywilizacja?????
To jest nowoczesność??? Dno , totalne dno i upadek cywilizacji!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Trochę dystansu niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 11:01
Osoby z tęczowej fotografii należy podzielić na co najmniej cztery grupy .

Pierwsza -- zainteresowani / homoseksualiści transwestyci itp /
Druga -- popierający
Trzecia -- tolerancyjni
Czwarta - demonstrujący w ten sposób sprzeciw klerowi

Jak widać nie wszystko jest białe lub czarne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~armagedon niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 11:31
W telewizji mantrują na temat tego Co Obama zrobił , ciągle tym ...stwem wszystkie media zajęte , a tym czasem po cichutku rząd chce wprowadzić podatek katastralny!!!


http://pressmix.eu/2015/05/06/katastrofalny-podatek-katastralny-juz-za-rok-czemu-kandydaci-na-prezydenta-o-nim-milcza/


pomyślcie o tym , o sprawach naprawdę ważnych i przez które ważą się losy , co z nami będzie w tej Polsce, a nie ...stwem zamydlać oczy ludziom!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ktos niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 11:54
Zalegalizujmy jeszcze zoofilie, pedofilie, nekrofilie i wiele innych dewiacji.

Mamy przecież 21 wiek i wszechobecną TOLERANCJĘ.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 12:13
Gratulacje dla Macieja za to, że nie zmienia swoich poglądów jak chorągiewka i odważnie o tym potrafi napisać. To jest demokracja. Nie nawołuje do przeciwstawiania się tolerancji, a tylko wyraża swoje własne zdanie. BRAWO !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 12:30
jegomosc napisał(a):
falco napisał(a):
skorn napisał(a):
falco napisał(a): urzędas który ma pełne ''koryto'' min. dzięki tym reprezentującym środowisko LGBT

?


skąd to zdziwienie?...masz pewność że wśród wyborców (podatników) nie ma nikogo z LGBT?
ale pewne jest to ze wśród znajomych ma takich którzy nie bardzo pasują do jego ''ideologii'' skoro im grozi towarzyskim''wykluczeniem''
na ich miejscu zaraz po tym durnowatym oświadczeniu ''olałbym'' takiego znajomego


Może stąd, że Maciej Małkowski nie jest urzędnikiem:)


Ale skąd on o tym ma wiedzieć? Ale urzędas to jego wróg, a wszyscy wrogowie to urzędasy :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~armagedon niezalogowany
29 czerwca 2015r. o 12:45
~armagedon napisał(a): Pana Małkowskiego jak najbardziej popieram za taka postawę.
A jeśli chodzi o całe to ...stwo i te twoje okrzyki marlenko czy jak ci tam , jak to trzeba być tolerancyjnym itd, jak to nie wolno włazić nikomu do łóżka i takie tam pierdy za przeproszeniem. Powiedz mi kto komu włazi k....ać chcą sobie robić to co robią i nikt im nie zabrania. Sami wyłażą z gołymi kutafonami na ulice , wywalaja te ochydne jęzory na wierzch o pytam się co oni chca osiągnąć?!?!?!?!Nic im się tak naprawdę nie dzieje nikt ich w naszym kraju tego powodu nie zabija i żadna krzywda im się nie dzieje. Pie...la o dyskryminacji i nietolerancji, a gdzie tolerancja dla mnie i dla osób które nie godza się na tego typu zachowania na ulicach?!!?!?!?!? Społeczeństwo zmierza do samozagłady. Piszesz marlenko ze cofamy się do średniowiecza, ja nie mogę ty naprawdę uważasz że ...stwo i te różne zboczenia są jakimś oświeceniem dla ludzkości?!?!?!!?!?!?!?! To jest upadek cywilizacji, wmawia się ludziom ze to takie nowoczesne i fajne i wręcz zmusza to tolerowania tego dziadostwa. Nie mam nic osobiście do gejów nie moja sprawa z kim śpią , ale promowanie tego na ulicy w mediach i wywalanie na wierzch latanie z kutasami owiniętymi w jakieś skórzane majty na tych paradach, domaganie sie adopcji dzieci , to już nie jest tylko i wyłącznie ich prywatna sprawa. Tak jęczą i płaczą że w szpitalu nie można dostać informacji itd , przecież można iść do prawnika i załatwić wszystko !!!!! Rzygam już tą homo propagandą wszędzie narzucaną społeczeństwu!!! Ile można tego słuchać ?!!?!?!? Zaraz larum podniosą pedofile ,nekrofile , i innej maści zboki, no bo przecież oni tak lubią i czują się dyskryminowani i nie wolno im zabraniać!!!!!!



Najśmieszniejsze jest to że wszystkim którzy są przeciwko legalizacji i adopcji dzieci przez pary homo zarzuca się nietolerancję i inne pierdy, piętnują np Pana Małkowskiego jako on tak śmiał wyrazić swoje zdanie, jednocześnie sami są w tym momencie nietolerancyjni nie tolerując zdania większości społeczeństwa . Pytanie do tych co tak kochają i tolerują tęczowych: Jak się wypowiadacie w stosunku do osób wierzących które nie zgadzają się z homoseksualizmem i popierają to na cytatami z Biblii , którzy szczerze wyznają że nie zgadzają się z tym? Nabijacie sie wyśmiewacie a Biblia jest dla was stekiem bzdur.
JEDNYM SŁOWEM DYSKRYMINUJECIE LUDZI KTÓRZY SA PRZECIW HOMO PROPAGANDZIE :| :]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.