Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski nie chce "znać" nikogo, kto wspiera prawa LGBT
~gozo niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 23:03
Gozo, nie Gonzo...
Potwierdza się moja teza o braku umiejętności czytania. Pa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
30 czerwca 2015r. o 23:04
falco napisał(a):
powiedzmy że mam kolegę geja z którym jak normalny człowiek witam się w pracy podając rękę...
inny kolega widząc to mówi mi że nie jest już moim kolegą bo witam się z gejem więc?
co jest przyczyną że nie jestem już jego koleżką?

Większość z nas ma znajomego pedryla czy lesbę, jest to niestety nieuniknione... Albo to akceptujesz albo nie, jesteś tolerancyjny lub nie...
I na tym temat powinien się zakończyć.
W każdym razie "afiszować" się nie powinni i też tu moja "tolerancja" się kończy.
Rozumiem, że chcemy być "innowacyjni" ale bez przesady ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gozo niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 23:05
Malenka91 napisał(a):
Pożegnam się z Tobą nie "usuwając "

ŻEGNAJ GONZO :)


Gozo, nie Gonzo... :)
Potwierdza się moja teza o braku umiejętności czytania. Pa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pedryl niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 23:13
masi napisał(a):
Większość z nas ma znajomego pedryla czy lesbę, jest to niestety nieuniknione... Albo to akceptujesz albo nie, jesteś tolerancyjny lub nie...
I na tym temat powinien się zakończyć.
W każdym razie "afiszować" się nie powinni i też tu moja "tolerancja" się kończy.
Rozumiem, że chcemy być "innowacyjni" ale bez przesady ;)


Masi zobacz w lustro .Żaden " pedryl" nie chciał by ciebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 23:47
Jednym słowem, cała ta dyskusja to : "satyra w krótkich majteczkach" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5491
#fionka55 nieaktywny
1 lipca 2015r. o 2:10
-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13666
#Malenka91 nieaktywny
1 lipca 2015r. o 6:19
~gozo napisał(a):
Malenka91 napisał(a):
Pożegnam się z Tobą nie "usuwając "

ŻEGNAJ GONZO :)


Gozo, nie Gonzo... :)
Potwierdza się moja teza o braku umiejętności czytania. Pa


Gozo czy Gonzo jak cie tam zwą.. Jednak literka nie zmieni tego jak się prezentujesz..
Tak samo jeśli ktoś jest wspaniałym człowiekiem, który okazuje się homoseksualista czy osoba popierająca nie zmienia jego charakteru i nadal jest wspaniała osoba.. Wiec nie ma powodu by się już z tym kimś nie kolegowac. Ale to już zależy od każdego z nas co sobie postanowi

[...] nie szukaj perfekcji. Naucz się żyć z myślą, że wady są częścią doskonałości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andrew niezalogowany
1 lipca 2015r. o 6:57
Malebka... ale przeciez nie o tym mowa. Mowa jest o adopcji dzieci przez homo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza