Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dorobienie kluczyka do samochodu

~Pero niezalogowany
29 lipca 2015r. o 11:02
Witam. Czy i czy wgl. gdzies w Boleslawcu można dorobić kluczyk do samochodu? I ewentualnie w jakiej cenie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Honzik niezalogowany
29 lipca 2015r. o 11:11
Może więcej informacji co do kluczyka?

-Sprzedam dom.
-Jaki ?
-Ładny.

Tak ten post wygląda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5004
#Niko94 nieaktywny
29 lipca 2015r. o 11:49
Sorki, nie wiedziałem że to takie istotne żeby dowiedzieć się czy wgl. dorabiają. Chodzi o kluczyk do Mazdy 6, normalny, bez przycisków. Taki o:

[img=1438163200_2t5xq75.jpg]


Tylko że ten dorobiony kluczyk ( grot i ten cały transponder ) chciałbym przełożyć do takiej obudowy, na scyzoryk:
[img=1438163314_kqnkf6t.jpg]


Wiem że jest taka możliwość bo z tego co wyczytałem na forum mazdy, ludzie tak robili z tym że mam tylko jeden klucz i sam wolałbym nie ryzykować żeby nie uszkodzić :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Honzik niezalogowany
29 lipca 2015r. o 12:00
Masz jednego w Tesco , drugiego na 1000-lecia koło Sklepu z częściami samochodowymi. Trzeci na bazarze na wesołej. We większości sklepów gdzie dorabiają zwykłe klucze robią też do aut. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5004
#Niko94 nieaktywny
29 lipca 2015r. o 12:29
Ookej, super. Dzięki za pomoc ! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obcyy niezalogowany
29 lipca 2015r. o 18:33
Ten dziad w Tesco skasuje cię jak w serwisie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lipca 2015r. o 18:39
~obcyy napisał(a): Ten dziad w Tesco skasuje cię jak w serwisie.

Dla nich robi jakiś gostek z Legnicy więc kolejny pośrednik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
29 lipca 2015r. o 18:42
jak chcesz to moge cie nauczyc otwierac i odpalac autko bez kluczyka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima