Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czarna Procesja Glinoludów z kukłą Piotra Romana
~do fobiak niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 0:27
fobiak napisał(a):
[email protected] napisał(a): a ja ci mówię Fobiak cham>uj bo nie warto


omowcu wyjasnie tobie twoja glupote bo sam tego nie zobaczysz
1. nie strasz na portalu bo nikt ciebie nie widzi i nie wie co z ciebie za wiraszka
2. niewolnicy sa poza prawem, czyli to nie prokuratora dzialka
3. jak chcesz mi wpierd..lic to przyjdz do biedronki, ostatnio jedna baba z dzieckiem na reku wybila zeby skroniowi a ja tylko posprztalem nawet szef mnie pochwalil ze sie szybko uwinalem i przestal mnie straszyc, ze mnie wywali na zbity pysk za slamazarna robote
4. ic zmyc podloge bo na portal sie nie nadajesz

nie wiem Fobiak co sobie tłumaczysz ale twój bełkot jest nie zrozumiały
myślę że powinneś cham>ować bo naprawdę nie warto
święto ceramiki było udane po za obrażaniem Prezydenta i jego wyborców Paa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nigdzie sie nie wybieram niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 3:29
1. ile kasy nakradł nowak z poprzednich parad
2. skąd wytrzasnął tyle czarnych, a może afroamerykanów?
3. ty nie możesz pić, ciebie nie stać, czym miś droższy tym lepiej, my bierzemy procenty od zniszczenia
4. co on hajker?
5. Opatentował glinoludy? Proszę pokazać dokumenty.
6.pobierał nauki u kuźniara
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~walić dekla niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 6:35
~nigdzie sie nie wybieram napisał(a): 1. ile kasy nakradł nowak z poprzednich parad
2. skąd wytrzasnął tyle czarnych, a może afroamerykanów?
3. ty nie możesz pić, ciebie nie stać, czym miś droższy tym lepiej, my bierzemy procenty od zniszczenia
4. co on hajker?
5. Opatentował glinoludy? Proszę pokazać dokumenty.
6.pobierał nauki u kuźniara


Waligrucho,PO kiego wuja bełkoczesz w tym temacie.Co prymitywie twe wypociny wniosły do dyskusji? Ot beret.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 7:42
~podatnik napisał(a):
~podatnik napisał(a): jak można tak drwić .poniżyć .ośmieszyć pana Prezydenta w czasie święta ceramiki wśród tylu gości ?
Tą sprawą powinna zająć się prokuratura bo co to ma być ZEMSTA czy PRÓBA WYMUSZENIA ?
dawaj 45000 zł z kasy miasta bo jak nie to będziesz zbesztany i poniżony .
Mam nadzieje że rzecznik pana prezydenta już przygotowała pismo do prokuratury ! ! !

jeżeli pan prezydent nie zrobi z tą sprawą porządku to niepowinien być prezydentem.posłem a nawet nauczycielem .


Póki co wyrażanie swojego niezadowolenia w sposób cywilizowany nie jest jeszcze w tym kraju karane, ale wybory tuż, tuż, także dużo może się zmienić;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 7:48
Ten gościu na zdjęciu w czarnym kapeluszu to Zorro? Koń mu uciekł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~glinobuc niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 9:28
Papcio glinoch... najpierw woził się białym rowerem po mieście wśród ochów i achów, potem czarna parada. Rozdwojenie jażni? Obrażanie prezydenta to jego żałosny, trywialny, pełen zawiści styl. Pomyśleć co by było gdyby ten typek był prezydentem, wszystko by kulało tylko JEGO kultura miała by się wybornie...Jedz już ty pseudoartysto do tych Los Angelesów czy innych Lwówków :D czarny krzyż na drogę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DB niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 11:27
Nie udało się zepsuć święta? Jak mi przykro... :D
Najważniejsze jak widzą nasze miasto inni, poczytajcie trochę:
http://poznajpolske.onet.pl/dolnoslaskie/boleslawiec-dolny-slask-atrakcje-zabytki-ceramika/84p2f8
Dla zaślepionych nienawiścią: to zasługa między innymi Pana Prezydenta Bolesławca PIOTRA ROMANA :P
Psy szczekają, a karawana idzie dalej :)

Buziole dla desperatów :*
Peace :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Z Bolesławca niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 12:49
Święto Ceramiki jest juz naprawde od wielu lat, ale jakie byŁo:
Troche ceremiki i stragany majtki, skarpety i inne takie. Ilu ludzi było wtedy w Bolesławcu i jak to "Swieto" wyglądało?
Czy naprawdę ludzie nie widzicie ile się zmieniło? w z całą pewnością w dużej mierze jest w tym kapitalny pomysł i wykonanie Bogdana Nowaka i jemu podobnych fascynatów.
Dlaczego juz nie pamietacie ślubów udzielanych przez p. Prezydenta i naprawdę z roku na rok bardziej świetne Świeta Ceraniki.
Przecież Nowak posiada do Gliniady prawa Autorskie, za takie rzeczy zawsze się płaci, a należy Go podziwiać za artyzm i wytrwałość w tym co robi. Koszty takiej imprezy są zawsze i to nie małe, dlaczego autor ma to robić za swoje pieniądze, przecież Nowak nie rozciagnie swojego Hotelu by więcej zarobić bo więcej pzryjedzie ludzi których sciągnie do Bolesławca ta niepowtarzalna impreza. Tradycja ceramiki jest od ponad 100 lat a nowa tradycja to Gliniada i razem wspólnie dawało to swietne efekty. A tak na marginesie skoro nie ma pieniedzy na inne cele w mieście dlaczego p. Prezydent Gospodarz miasta z naszego wyboru DAROWUJE MIESZKAŃCOM PŁACENIE PODATKÓW OD NIERUCHOMOSCI za 2015r. Przecież to nasze wspólne pieniadze na cele Miasta. Wiem, że B. Nowak może i jest drażliwy, konfliktowy i z całą pewnością bardzo ambicjonalny, ale to przecież ARTYSTA a oni tacy są. Więc cieszmy się ,że mamy takiego NOWAKA- GLINOLUDA, bo gwarantuję wszystkim, że jak p. Roman przestanie być Prezydentem bardzo szybko o nim bolesławianie zapomną, ale o Nowaku nie tak szybko bo artystów docenia się jeszcze bardziej wtedy kiedy ich juz nie ma. Więc Bogdan życzę Ci dużo siły by robić swoje- może tylko naucz się więcej DYPLOMACJII, ona juz nie raz przyniosła dobre efekty.
Ja poprostu kocham to miasto i napewno stąd nie wyjadę pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza