Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czarna Procesja Glinoludów z kukłą Piotra Romana
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 19:24
~ napisał(a):
[email protected] napisał(a):
nie długo się przekonasz i chamuj z swoimi wpisanmi
:D :D Trzy błędy w jednym zdaniu.
Cztery nie trzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bea niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 19:44
Ja też tak myślę , ale dużo już straciła w oczach innych ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znaj proporcje niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 20:00
info o paradzie jako takiej 4.900 odsłon
info o proteście gliniady ponad 11.000 odsłon

te liczby pokazują co cieszy się większym zainteresowaniem i co było wydarzeniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 20:10
~wkurzona z boolesÅ‚awca napisał(a): No kurde.... KukÅ‚a obecnie panujÄ…cego prezydenta? PRZESADA! :/ Tak siÄ™ nie robi .... Nowak nie ma honoru...
Dlaczego nie ma gliniady? Bo miasto nie chciało dać pieniędzy. Och złe miasto....
ALE JA PYTAM, NA CH* ORGANIZATOR GLINIADY POTRZEBUJE 40 TYSIĘCY?????
Na glinę, którą za darmo dostają z zakładów ceramicznych....? Czy może na stroje, które uczestnicy załatwiają sobie we własnym zakresie...????
ZŁODZIEJE, ZŁODZIEJE WSZĘDZIE !!!!! Każdy chce się tylko nachapać.
POLSKO, QUO VADIS.....????

No tak ale 20 tysi na wyliniale miski to jest ok??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
23 sierpnia 2015r. o 20:13
[email protected] napisał(a): a ja ci mówię Fobiak cham>uj bo nie warto


omowcu wyjasnie tobie twoja glupote bo sam tego nie zobaczysz
1. nie strasz na portalu bo nikt ciebie nie widzi i nie wie co z ciebie za wiraszka
2. niewolnicy sa poza prawem, czyli to nie prokuratora dzialka
3. jak chcesz mi wpierd..lic to przyjdz do biedronki, ostatnio jedna baba z dzieckiem na reku wybila zeby skroniowi a ja tylko posprztalem nawet szef mnie pochwalil ze sie szybko uwinalem i przestal mnie straszyc, ze mnie wywali na zbity pysk za slamazarna robote
4. ic zmyc podloge bo na portal sie nie nadajesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 20:19
Analfabeeeetaaaa nie rób cyrku weź tictaca :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 20:58
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~turystka napisał(a): Berecie ,ja pytałam się gdzie glinoludy ? A co to już nawet zapytać nie wolno?

No właśnie że nie wolno. Słowo Glinoludy nasz bolesławiecki Prezydent wpisał na indeks słów zakazanych i każdy kto go użyje będzie skazany na pręgierz. Ratuje Cie tylko to ze póki co pręgierza nie mamy (czekamy na dotacje unijną). Za rok możesz już nie mieć tyle szczęścia wiec lepiej skup sie na Agatowym Lecie we Lwówku i do Bolesławca nie przyjeżdżaj.


Przenosicie się do Lwówka na "Agatowe"? To super. Lwówek bogaty to da wam 450 tysięcy oiro lub dularów+ kąpiel w Bobrze gratis.
Przejazd z Bolesławca sponsorowanym autobusem z naklejką na zderzaku "Nie płacz kiedy odjadę".


Żegnamy ozięble.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 22:04
We want - ang. My chcemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza