Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

OBÓZ DLA UCHODZCOW

~ niezalogowany
7 września 2015r. o 17:45
~DSA napisał(a): Oni tylko po socjal do niemiec i austrii idą, ja sprzeciwiam się emigrantów w polsce, to banda chołoty, może 5 % chce wolności, zarabiać i dostosować do danego państwa ale to garstka


podobnie jak inni emigranci w innych krajach ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7632
#VIP007 nieaktywny
7 września 2015r. o 18:03
O tym się nie mówi u nas ,że wraz z imigrantami przedostało się do europy ok 4tys terrorystów,,,,
http://www.wnd.com/2015/09/isis-smuggler-we-will-use-refugee-crisis-to-infiltrate-west/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 18:58
w tym mieście po ruskich niech ich ulokują , w Pstrążu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SEBASTIAN niezalogowany
7 września 2015r. o 19:01
W latach 1992 do 1998 pracowałem z arabami w Francji z Tunezji ,Maroka to są ini ludzie nie pasują do naszego kraju ,oni nie umią pracować tylko na socjal patrzą ,też nie chcę ich tu w Polsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
7 września 2015r. o 19:10
Jestem przerażony i zaniepokojony :(

Jak mozna tak mile witać osoby ,które są muzułmanami ,którzy nie będą sie nikogo słuchać kto nie jest muzułmaninem :(

Dla mnie to jakas masakra- tak otwarte przyjmowanie uchodźców.

Czy rządzący nie widza co już się dzieje we Francji czy GB?

Najbardziej mnie "rozśmieszają" wołania księży,że trzeba być życzliwym ,okazać miłosierdzie...a w Syrii chrzescijanie sa masowo wyrzynani za wiarę !!
Głupi,czy naiwni :(

Europa powoli ginie i to jest najsmutniejsze :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
7 września 2015r. o 19:25
hemi napisał(a):
Jak można tak mile witać osoby ,które są muzułmanami


Idą nam podziękować za arabską wiosnę
hehe
^^

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7632
#VIP007 nieaktywny
7 września 2015r. o 19:27
Hemi -słuszna racja,,,,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13826
#regeneration nieaktywny
7 września 2015r. o 19:41
hemi napisał(a): Jestem przerażony i zaniepokojony :(

Europa powoli ginie i to jest najsmutniejsze :(


Zaniepokojenie moze budzic fakt że UE grozi kazdemu panstwu ktore nie przyjmie tych ucieknierow-terrorystow sankcjami finansowymi, beda musialy placic na specjalny fundusz.... paranoja.

Ciekawy pomysl ma jakis tam milioner z Egiptu zaproponowal ze wykupi jakas nie zamieszkana wyspe Wloch lub Grecji , tam zasiedli ja uciekinierami, oni sobie domy zbuduja , szkoly etc, a gdy u nich w kraju bedzie spokojnie to wroca do siebie. Taka tymczasowa wyspa, oboz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu