Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

OBÓZ DLA UCHODZCOW

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 września 2015r. o 20:48
Śpieszę z odpowiedzią Hemiczny :) . Banda pozbawionych empatii sq... eli z hameryki o żydowskim pochodzeniu. Rozwalają państwa północnej Afryki od kilkunastu lat. Dzisiaj na świeczniku jest Syria , jako sprzymierzeniec Iranu , któremu do d ... py chcą się dobrać. Kolorowa rewolucja , jak na Ukrainie , tam nie wypaliła , potrzebne było państwo islamskie. Konsekwencją jest "nagły" napływ uchodźców , choć zawierucha do koła Syrii trwa już ze trzy lata. Dopiero teraz się biedaki zorientowali , że są takie bogate kraje , jak Niemcy , Francja i Polska :D :D :D . Dlaczego nie emigrowali trzy lata temu , tego nawet Dobry Bóg nie wie , ale wiedzą agenci CIA ... żydowskiego pochodzenia :D
Powtórzę swoją tezę , to Piąta Kolumna . Islam się nie rozszerza. Na Europę ruszyli nowocześni żołnierze Specnasu . I chociaż dzisiaj Specnas przeszedł był do historii , to jednak idea pozostała. :D

Miłego wieczoru Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 21:02
~Polscy Nacjonaliści napisał(a): Nie śpimy,pilnujemy naszego kraju.

E tam. Niczego nie robicie. Zresztą nie chodzi o to żeby obić im ryja , tylko żeby ich nie wpuścić. Może jakiś ogólnopolski marsz pod sejm. Koparka boi się wrzaskow i górników.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
7 września 2015r. o 21:08
Bardzo dobry komentarz do tego co się obecnie dzieje w Europie:

"Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co sie dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra(Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja sie tego boje bardziej niz większość z was bo wiem jak to sie prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie ze setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jada tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w azji dostosują sie do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moja prywatna droga czczenia Boga a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boje sie ich, ponieważ oni narzuca nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy sie nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: kazdy z samotnych ma pozostawiona gdzieś rodzinę, ktora korzystając z prawa UE ściągnie tutaj predzej czy później, wiec liczbę imigrantów nalezy już teraz pomnożyć raz 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, wiec jesli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy wiecej, optymistycznie licząc.
Jeszcze jedna rzecz która mi sie rzuca w oczy: ci uchodzcy twierdza ze za przejazd o europy musza płacic po kilka tysiecy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze?
Ja nie mam zludzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
7 września 2015r. o 21:13
Pannazdzieckiem napisał(a): Dopiero teraz się biedaki zorientowali , że są takie bogate kraje , jak Niemcy , Francja i Polska :D :D :D .


Nie rozumiem tylko dlaczego pominąłeś Krainę Miodem i Mlekiem Płynącą- z miłościwie panującym tam Viktorem Orbama :D

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 21:23
GosiaG napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Dopiero teraz się biedaki zorientowali , że są takie bogate kraje , jak Niemcy , Francja i Polska :D :D :D .


Nie rozumiem tylko dlaczego pominąłeś Krainę Miodem i Mlekiem Płynącą- z miłościwie panującym tam Viktorem Orbama :D

Bo to nie bogaty ale mądry kraj :)
http://ndie.pl/orban-daje-imigrantom-tydzien-na-opuszczenie-wegier/
tak jak Czechy i Słowacja zreszta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8375
#GosiaG nieaktywny
7 września 2015r. o 21:34
Plagiat :D
Ameryka pierwsza miała swoją ustawę "antyterrorystyczną" :P

Lilith ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 21:42
Gdzie mozna sie zapisac na kurs węgierskiego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 21:55
Deportować 20 milionów polskich emigrantów do ojczyzny i zrobi się miejsce na przyjęcie Syryjczyków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza