Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

OBÓZ DLA UCHODZCOW

~ niezalogowany
8 września 2015r. o 23:38
patrząc na powyższe zdjęcie, myślę, że kolejne miesiące, może lata spowodują wzrost takich ugrupowań lub ruchów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tonpedro niezalogowany
8 września 2015r. o 23:49
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~o niezalogowany
9 września 2015r. o 2:00
Wiecie co to jest Takija w Islamie? Co to są 3 etapy dżihadu? Czytaliście Koran, Hadisy, Sunny ? To co oni robią to jest właśnie Takija - święte kłamstwo Islamu...Już w Polsce mamy pierwszy etap Dżihadu...we Francji drugi... na Bliskim Wschodzie toczy się 3ci... Przeczytajcie coś, dowiedzcie się...jestem świeżo po lekturze Koranu- strach się bać. Amerykanie zaczęli czytać Koran po 11 wrześnie (nie żebym ich bronił bo wpieprzają się wszędzie) zmądrzeli i nie są tak tolerancyjni. Islam to ustrój, nie religia, obawiam się, że zanim ciemne masy to zrozumieją będzie w Europie 3 stopień dżihadu. Poczytajcie o tym wszystkim. A dlaczego pędzą do UE po socjał a nie innych krajów Arabskich pytają ludzie? Nie czytaliście Koranu ? tam to jest napisane - niemoralne jest żyć na koszt innego muzułmanina. Co innego na koszt niewiernego! Oni już traktują część UE jako swoje terytorium w rozumieniu Islamu....a kraje płacące im zasiłki płacą im Dżiziję...podatek od niewiernych...ps. Takija możliwe jest kłamstwo, bycie podstępnym, jeżeli zagrożone jest dobre imię Islamu oraz Muzułmanin jest w mniejszości...Mówię, że uciekają przed wojną? może 30% z nich. Dlaczego większość nie ma dokumentów? Przecież w intersie uchodźcy z regionu ogarniętego wojną lub uchodźcy politycznego jest dać się zidentyfikować - bo wtedy dostaje status uchodźcy i bezpieczne życie. Oni niszczą dokumenty... to jedna z doktryn, aby metodą osiedlania podbijać kolejne narody i ziemie. Czytać koran i interesować się Islamem, tylko świadoma wiedza nas może uratować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 września 2015r. o 6:44
~o napisał(a): ... tam to jest napisane - niemoralne jest żyć na koszt innego muzułmanina. Co innego na koszt niewiernego! ...


Wychodzi więc na to , że systemy / religie bliskowschodnie niewiele się od siebie różnią . Talmud dla odmiany traktuje niewiernych jako gohim - ludzkie bydło , które można okradać i zabijać . A i u nas w eurokołchozie Watykan świetnie się bawi między innymi za nasze pieniądze i jeszcze nawołuje do nadstawienia drugiego policzka żydom i dżihadystom . Przy okazji najbliższych wyborów trzeba powiedzieć łżeszelitom , co o tym " mieszaniu krwi " na siłę myślimy.

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2015r. o 7:03
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): no nie, naprawdę wkór****łem się na postępowców, najpierw u siebie w krajach stworzyli muli - kulti, a teraz biorą się za kraje europy środkowej.... jesli mialo by to tak dalej wygladać to ja jestem przeciw naszej obecności w UE, nie za każdą cenę


Nikt tu cię nie trzyma - nie musisz być "obecny" w UE. Wyjedź z unii, najbliżej masz Białoruś. Szerokiej drogi.


ale jestem tutaj u siebie, i póki co to ty ze swoimi lewackimi poglądami jesteś tutaj niechciany, niczym wrzód na dupie


Tobie się unia nie podoba - "...to ja jestem przeciw naszej obecności w UE...".
Nikt cie tu nie trzyma - możesz spier.dalać w poskokach.
Ty z twoimi głupawymi wynurzeniami i przemyśleniami jesteś tu chciany?
Wrzody to chyba sam masz na mózgu. Na dupie są do wyleczenia z chorą głową nic nie zrobisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 września 2015r. o 7:36
Warto przeczytać :

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/masoneria-wykorzystuje-watykan-zeby-zislamizowac-europe-2015-09


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2015r. o 7:38
Prawda jest taka że nikt nie jest w stanie zweryfikować tych ludzi . czy uciekaja przed smiercią, stagnacja czy biedą . Jedno jest tylko ale , ilu miedzy nimi jest ukrytych terrorystów ? którzy czekaja na moment aby zaatakować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2015r. o 8:01
~tonpedro napisał(a):


Ten filmik przedstawia wydarzenia z Października 2014 r ..... :]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza