Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
UPC przeprasza i wprowadza zmiany
~ja3 niezalogowany
23 października 2015r. o 21:46
jestem 3 dzien po wymianie dekoderow i szlag mnie trafia z tym netem, kiedy w koncu net bedzie stabilny. rozlacza sie co chwile a jakosc neta jest tragiczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~romek niezalogowany
23 października 2015r. o 22:07
U mnie cała operacja podłączenia dekodera trwała 10 minut. Wszystko od dwóch tygodni hula bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Jakość obrazu doskonała i więcej ciekawszych kanałów. Dla mnie bomba! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ping niezalogowany
23 października 2015r. o 22:37
W rynku od 21 października, czyli od startu internetu jest lipa. Zrywa co 10 - 15 minut połączenie, a ping skacze do 8000ms. Tragedia. W ciągu 48h miało być załatwione - nie jest. Zastanawiam się nad wypowiedzeniem umowy. Firma tragiczna, zero organizacji. Nie od wczoraj wiedzieli o migracji, mogli się lepiej przygotować. Ale jak klienta ma się w dupie, a jako techników wysyła gówniarzy (no offence gówniarze) z łapanki, którym płaci się grosze, to tak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~w niezalogowany
24 października 2015r. o 7:45
........to jaki internet polecacie bez żadnych chorych limitów w podobnej cenie jak ten z kablówki.ciekawe cy zaraz cena nie skoczy z 39 złotych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja 3 niezalogowany
24 października 2015r. o 8:41
~romek napisał(a): U mnie cała operacja podłączenia dekodera trwała 10 minut. Wszystko od dwóch tygodni hula bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Jakość obrazu doskonała i więcej ciekawszych kanałów. Dla mnie bomba! :)


oczywiscie wymiana trwala ok 10 min i telewizja działa bez zastrzeżeń, obraz dużo lepszy niż w kablówce no i oczywiście odbieram wszystkie programy a nie cześć jak było w przypadku kablówki. No ale internet to brak mi słów jeszcze te nie działające wifi tylko kabel. ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2015r. o 9:37
U każdego jest inaczej. Nigdy nie będzie jednakowo u wszystkich. U mnie też były małe problemy. Technik bardzo sprawnie i kompetentnie (Pan Paweł dobry fachowiec)wymienił jakieś urządzenie na klatce i teraz jest wsio ok. A zresztą zawsze dzwońcie na infolinię upc. Dla dzwoniacych z Bolca zresztą przełączaja do specjalnej info. Bo tu sie dzieje.

Ja nie narzekam. Jak mówili tak jest. A net 250!!! ŚMIGA AŻ MIŁO. POZAZDROŚCIE. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2015r. o 9:37
U każdego jest inaczej. Nigdy nie będzie jednakowo u wszystkich. U mnie też były małe problemy. Technik bardzo sprawnie i kompetentnie (Pan Paweł dobry fachowiec)wymienił jakieś urządzenie na klatce i teraz jest wsio ok. A zresztą zawsze dzwońcie na infolinię upc. Dla dzwoniacych z Bolca zresztą przełączaja do specjalnej info. Bo tu sie dzieje.

Ja nie narzekam. Jak mówili tak jest. A net 250!!! ŚMIGA AŻ MIŁO. POZAZDROŚCIE. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~grzesiek niezalogowany
24 października 2015r. o 11:33
Dzwoniłem na infolinie ...jak to pani poinformowała problem pojawił sie w dniu 23 ...ja sam zgłaszałem 22 ale szczegół...prace na rejonie bo tam jest problem mają trwać do 26.... Internet zrywa średnio co dwie minuty ... maskara
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza