Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
UPC przeprasza i wprowadza zmiany
~ niezalogowany
3 października 2015r. o 10:05
~wsciekła Częściej korzystaj ze słownika ortograficznego, bo pisząc z błędami publicznie sama siebie obrażasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Drill - nie chciało mi się logować niezalogowany
3 października 2015r. o 12:12
UPC ma po prostu za mało ludzi do pracy - jak dotrzeć w ciągu dnia do 800 lokatorów ? części ludzi nie ma w domach w danej godzinie gdy ktoś dostarcza sprzęt. Niestety musimy uzbroić się w cierpliwość i przetrwać to całe przełączenie. Był azart było dobrze - upc zrobiło rozpierduchę ale jak to sie wszystko skończy powinno być lepiej niz za starych czasów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wsciekla niezalogowany
3 października 2015r. o 12:38
~Igusia napisał(a):
~wsciekla napisał(a): Tak?! A ja mam wrażenie, że potrafi. Tylko trzeba się kontaktować z odpowiednimi ludźmi. Gadalam z monterami. Przychodza jeżeli szanowny klient umowil się bezpośrednio z boleslawcem. Papiery wysylaja Katowice z terminem, a b-c nic o tym nie wie. Na to tym polega problem tego co się dzieje. A wy się wyrzywacie na ludziach. Umowcie się raz z osoba z b-ca i daje glowe ze monter będzie. Mam wrazenie, że to sami nie potraficie załatwić tego jak na lezy a potem warczycie. Sprawdzajcie z kim się umawiacie na termin a potem gadajcie z ta sama osoba w razie W, a nie świrujcie.
Tak? Ja mialam duzo szczescia ze przyszli i zamontowali w podanym terminie jak widze chociaz nie umawialam sie z zadnym konkretnym monterem. Wczoraj bedac z kolezanka do ktorej nikt nie przyszedl i od kilku dni nie ma telewizji spotkalysmy przed blokiem montera-na pytanie kolezanki kiedy przyjdzie ktos nie potrafil odpowiedziec twierdzac ze on leci po adresach z listy wiec z zadnym monterem nie mozna sie dogadac jak widac wiec nie pisz zeby sprawdzic z kim sie kto umawia bo tak naprawde nikt z ludzi nie wie ktory monter u kogo bedzie a ani w liscie ani na kartce na klatce takiej informacji nie ma. Jak B-c nic nie wie jak oni sami naklejali kartki na drzwiach?! :>

Tak, bo moi znajomi też nie mieli problemu jakoś. I nie twierdze ze nikt nie ma bo widze ze mnóstwo osob ma, ale ***... irytuje mnie to jak się wyżywają na pracownikach! Z monterem nie można się dogadać, błyskotliwe... bo monter ma liste jak Ci powiedział i to jest jego praca. Dostaje liste adresów na które ma się udac w danych godzinach pracy a lista jest ustalana indywidualnie poprzez kontakt biuro (B-c!!) - klient. I moi znajomi jakoś ogli sobie poradzić, a ja jeszcze szybciej. Monter nie ma nic do powiedzenia, robi co ma zapisane to chyba normalne, że nie on siedzi jeszcze przy telefonach i umawia sobie roboty?? Co jeszcze miałby robić? Sprzedawać umowy chyba. UPS ma ewidentnie problem ale nie jest łatwe to co teraz robią. I zostaje przy swoim, nie ma problemu ten kto ma łeb na karku. Wie z kim się umawia i rozmawia. Nie zdzierże ludzi którzy wyzywaja pracowników od różnych bo coś mu nie działa albo umowil się sam nie wie z kim z kims z katowic pewnie i monter nie przyszedł. To jest chore. Pracowałam z klientami i ludzie są świnie. Nie potrafią się znaleźć po drugiej stronie szali! A wystarczyłoby minimum dobrej woli i wyobraźni. Oni tam pracują nie są odpowiedzialni za bajzel, bo robią co mogą żeby było jak najsprawniej. Takie ja odnoszę wrażenie. I współczuje jak cholera... bo pracując w sklepie spotykałam się z takimi oszolamami "Ważniejszymi od innych", pracując później w biurze również! Zastanowcie się ile ludzi ma do was pretensje wobec waszej pracy za problemy firm też nie bedac odpowiedzialnym, uruchomncie wyobraźnie a nie szczekacie na monterów bogu ducha winnym czy na kobietki zatrudnione na chwile robiące co mogą umawiając wizyty i anulując awarie. Ja mam prace, dom i maleńkie dziecko i mimo wszystko miałam tyle ojelu we łbie żeby wiedzieć że później będzie ciężej i umiałam samodzielnie wpakować niemowlę w wozek i pofatygować się odebrać modem i poprosić o montaż. A teraz są awarie i będą. Nie ma takiej rzeczy na swiecie i dużej akcji żeby dzialala bez zarzutu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2015r. o 12:42
~ napisał(a): ~wsciekła Częściej korzystaj ze słownika ortograficznego, bo pisząc z błędami publicznie sama siebie obrażasz.

Piszcie dalej takie durnoty i obrażajcie ludzi to na pewno będę pisała wolniej i nie wymieniała liter po drodze. A ortografii nie robie znawco! Jak nie rozumiesz co jest napisanie to sam idź do szkoły albo nie używaj internetu skoro tu tyle sloganów nie wiedziałam że na śmiesznym forum należy pisać polskimi znakami i interpunkcją. Zajmij się czymś pożytecznym.
Nerwy mam na wodzy ;/ brak słów na pala***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2015r. o 12:50
~ napisał(a):
~ napisał(a): ~wsciekła Częściej korzystaj ze słownika ortograficznego, bo pisząc z błędami publicznie sama siebie obrażasz.

Piszcie dalej takie durnoty i obrażajcie ludzi to na pewno będę pisała wolniej i nie wymieniała liter po drodze. A ortografii nie robie znawco! Jak nie rozumiesz co jest napisanie to sam idź do szkoły albo nie używaj internetu skoro tu tyle sloganów nie wiedziałam że na śmiesznym forum należy pisać polskimi znakami i interpunkcją. Zajmij się czymś pożytecznym.
Nerwy mam na wodzy ;/ brak słów na pala***

A teraz jesteś z siebie dumny jak paw... udało Ci się "pojechać" kogoś innego kogo nawet nie znasz.. Ale jesteś ważny i na poziomie o kurde... kłaniam w pas... :)
O takim czymś właśnie mówie o takich ludziach bez mózgu.. chamstwo mnie przerasta na tym świecie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Igusia niezalogowany
3 października 2015r. o 13:15
"Wsciekla" juz tak wscieklosc oslepila ze nie wie co pisze. Najpierw ze jak sie bezposrednio z pracownikiem umowisz to na pewno przyjdzie a jak zwrocilam uwage ze kolezanka chciala sie dogadac to monter nie mogl bo leci adresami z listy to juz "wsciekla" uwaza ze to normalne ze leci z listy. To z kim ludzie maja sie w koncu bezposrednio dogadywac twoim zdaniem????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wsciekla niezalogowany
3 października 2015r. o 13:25
Czytaj porządnie! Z pracownikiem, który to robi w biurze w B-cu... wiem co mówie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2015r. o 14:22
"Wściekła" wrzuć na luz i nie siej hipokryzji. Mówisz żeby nie gnoić monterów UPC, gdy sama nazywasz innego uczestnika forum palan**m..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.