Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy bolesławianie są tolerancyjni?
11445
PanM
10 października 2015r. o 22:24
~AntiGovRebel napisał(a):
PanM napisał(a): Allah = Bóg jedyny ---

Ci sami kibice bardzo demonstrują swoją religijność.

Może lepiej zająć się neutralizowaniem przyczyn emigracji ?


Proszę nie zapominać, że nasza religia determinuje nasze prawodawstwo, moralność, obyczajowosc i tożsamość kulturową, nie widzę powodów by to zmieniać.

Co konkretnie Pan proponuje ws neutralizowania przyczyn emigracji?


Co do tożsamości , i pozostałych nie widzę potrzeby zmian.Pozwoliłem sobie jedynie zasygnalizować że świat wobec nas Polaków był i jest wyrozumiały.Nie ma chyba takiego miejsca na świecie gdzie by nie było naszych rodaków.

Co zaś tyczy emigracji należy dołożyć maksimum starań aby tworzyć rodzime miejsca pracy .Aby poziom wynagrodzeń dawał możliwość utrzymania rodziny.
trzeci punkt konstytucji / przypisek na dole każdego mego wpisu /

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
10 października 2015r. o 22:26
przeciez oni ten teren traktują jako przelotowy. w Goerlitz ich spotkałem z dzieciakami w wózkach ale tu ? wolne żarty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Martione niezalogowany
10 października 2015r. o 22:30
Ciekawi mnie tylko czy te osoby co tak oburzone napisem miały kiedykolwiek do czynię ie z Ta nacji bo ja miałem i nie znalazłem żadnych argumentów żeby ich bronić są to ludzie bardo pretensjonalni im się wszystko należy narzucają swoją kulturę i nigdy nie chcą się dostosować [...]I to są terroryści a nie dzieci które potrzebują pomocy

Zmoderowano 10.10.2015 godz.22:32 - powód: zbytnia agresja (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joko niezalogowany
10 października 2015r. o 22:44
Zle rozumienie slowa "tolerancja" przez bolec.info. Przykłady konkretne pokazują co wyczyniają islamiści z chrześcijanami. Brak tolerancji dla barbarzyńskich zachowań muzułmanów! Bo co tu tolerować? Wg was jest tolerancja na zabójstwa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2015r. o 22:44
Tak trzymać! Black Jack myślę dokładnie jak Ty. W Niemczech te byczki już narzekają ze im jaja puchną bo dawno nie bzykali. To tylko kwestia czasu jak ruszy fala gwałtów! Islamiści mówili że zdobędą Europę brzuchami naszych Kobiet. Ja mam dwie malutkie córki i zrobię absolutnie wszystko żeby uchronić je przed tą plagą. Niech ich biorą kraje arabskie : Dubaj, Arabia saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie i inne bogate islamskie... Oni ich nie chcą bo tam żeby coś mieć trzeba pracować, oni wiedzą że to plaga nierobów, szarancza i dlatego drzwi tych państw są dla nich zamknięte. Niech tak będzie i w Polsce! Wiwat Bracia Węgrzy, Czesi i Słowacy! Politycznie poprawni lewacy z UE, PO i lewicy WON!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 października 2015r. o 23:09
PanM napisał(a): Może lepiej zająć się neutralizowaniem przyczyn emigracji ?

I to kibice mają się tym zająć?

Ma pan jakieś informacje, w jaki sposób neutralizuje przyczyny emigracji Palikot?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z wygnania niezalogowany
10 października 2015r. o 23:15
Bardzo dobrze!! To nasza ziemia!! Mam zamiar wrócić do Polski a nie Syrii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7345
#Qfalagupagu nieaktywny
10 października 2015r. o 23:40

Lee Oswald dlaczego nie urodziłeś się w polsce 20 lat później ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza