Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy bolesławianie są tolerancyjni?
~leon niezalogowany
11 października 2015r. o 10:23
Nie toleruje osób nietolerancyjnych a takimi są muzułmanie. Polacy którzy wyjechali na zachód za pracą dzieżko pracują , a muzułmanie tylko domagają się nowych praw i przywilejów. Jak osiągną większość w społeczności wprowadza szariat i będą obcinać głowy niewiernym. Należy im to uniemożliwić. Sposób jest bardzo prosty. Nie dać i nic za darmo. Obecna władza prowadzona na sznurku Merkelowej sprowadza nam na siłę tych ludzi. Dlatego za 2 tygodnie mam nadzieje ze zostanie przepędzona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pomocna ręka niezalogowany
11 października 2015r. o 10:25
~ napisał(a): Tak trzymać! Black Jack myślę dokładnie jak Ty. W Niemczech te byczki już narzekają ze im jaja puchną bo dawno nie bzykali. To tylko kwestia czasu jak ruszy fala gwałtów! Islamiści mówili że zdobędą Europę brzuchami naszych Kobiet. Ja mam dwie malutkie córki i zrobię absolutnie wszystko żeby uchronić je przed tą plagą. Niech ich biorą kraje arabskie : Dubaj, Arabia saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie i inne bogate islamskie... Oni ich nie chcą bo tam żeby coś mieć trzeba pracować, oni wiedzą że to plaga nierobów, szarancza i dlatego drzwi tych państw są dla nich zamknięte. Niech tak będzie i w Polsce! Wiwat Bracia Węgrzy, Czesi i Słowacy! Politycznie poprawni lewacy z UE, PO i lewicy WON!



popieram , pytanie dlaczego oni nie chcą do swoich braci muzułmanów jechac ? przecież ich mentalność a zwłaszcza religia powinna odpowiadac im , ale nie to sa nacje roszczeniowe i to beszczelne stwierdzenie ,ze nie ma dla nich kobiet , jest po prostu obrazajace nas Europejczyków !! Jest duzo tureckich burdeli w Niemczech , niech ich bracia muzułmanie tureccy odstapia w ramach bratniej pomocy troche tego szajsu , dla ich chuci , młodzi , pewnie z inklinacjami dla popierania teroryzmu . jeszcze UE gorzko zapłacze przez islamizacje rdzennych ziem swoich przez tą tłuszcze islamską .
Jestem za pomocą dla kobiet , dzieci , ale stop dla młodych facetów , niech walczą przeciw jest tam duzo róznych ugrupowań , które walczą o wolność Syrii , ale to jest V kolumna róznej maści teroryzmu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bol niezalogowany
11 października 2015r. o 10:28
~ napisał(a): Prymitywne, prostackie bydło po zawodówkach, spod budki z piwem!
Podpisuje się pod tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
11 października 2015r. o 10:51
emem napisał(a):
Nie wolno na tego typu sytuacje patrzec przez pryznat "mojego wlasnego ja". Jako grupa, narod, powinnismy pomagac slabszym, tak jak nam kiedys pomagano i tak jak moga nam inni pomoc w przyszlosci (kto wie co sie wydarzy).

Pozdr,
MarcinZmoderowano 11.10.2015 godz.10:18 - powód: korekta cytowania (moderator)


Słabi to zostali w obozach w Turcji i w Libanie i tam na miejscu w Syrii. Słabych pan nazywa tych co siłą sforsowali granicę, że policja i wojsko nie dały rady. Biedni to ci którzy płacą 5 tys euro przemytnikom za przemyt do Europy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
11 października 2015r. o 10:56
bieda, jak bedzie kilka tysiacy zdesperowanych osob uciekajacych przed wojna, ktore stana na przeciw 50 straznikow granicznych, no to chyba naturlane, ze sforsuja.
W Polsce kibice nie takie burdy robili na stadionach czy wokol.

W takiej czy wiekszej grupie znajda sie tez tacy, ktorzy beda mniej lub bardziej nerwowo reagowali - dlatego przywolywanie filmikow z youtube, gdzie ktos sie z kims bije nie powinni byc argumentem w dyskusji. W Polsce na ulicach tez ludzie sie bija, a media lubia pokazywac to co kontrowersyjne, a nie pospolite.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
11 października 2015r. o 11:00
Emem ,cyt:"Jako grupa, narod, powinnismy pomagac slabszym,"

Zdecydowanie się z Tobą nie zgodzę jesli chodzi akurat o syryjczyków i innych z tamtych kierunków.

Jestem za tym ,aby pomagać,jasne ,ale chrześcijanom ,którzy stamtąd uciekają , jak i np.polakom ,którzy uciekają np.z Ukrainy.

A tutaj przybywają ludzie nie po to ,aby ocalic tyłki ,ale po socjal ,aby tyłki miały wygodnie.

Muzułmanie ,którzy są już w europie ,zamiast cieszyć się,że maja bezpiecznie ,bo narzekają,że nie ma kontaktów z kobietami, za mało kasy na fajki,wolny internet,nuda i w ogóle cały czas to samo jedzenie itp. :| :|

Sami doskonale widzimy co sie dzieje w miejscach gdzie są muzułmanie - chlew,przemoc i nic więcej.

Nie mam nic przeciwko muzułmanom ,ale niech sobie zyja tam gdzie jest prawo szariatu ,a nie w Europie ,nie dość ,że taki przyjeżdża tylko po socjal ,to jeszcze chce narzucac własne prawa.

jest takie ładne stwierdzenie: TAM GDZIE MUZUŁMANIE SĄ MNIEJSZOŚCIĄ -TO DOMAGAJĄ SIĘ WŁASNYCH PRAW,TAM GDZIE SĄ WIĘKSZOŚCIĄ MNIEJSZOŚCI NIE MAJĄ ŻADNYCH PRAW.

Kazimierzu- to ,że wypowiadają się tutaj ludzie w podobny sposób,ale bardziej bezpośrednio ,to od razu znaczy ,że sa ksenofobami?

To juz nie można mieć swojego zdania, trzeba byc multikulti i godzić się w imie poprawności politycznej na coś co nam nie pasuje i jest dla nas zagrożeniem !! :| ??

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
11 października 2015r. o 11:10
Byłem w Jordanii,byłem w Syrii, byłem w Izraelu, byłem na Wzgórzach Golan, byłem w Autonomii Palestyńskiej czułem się wszędzie znakomicie,ludzie byli życzliwi i bardzo wyrozumiali. Mają wojnę, uciekają bo nie chcą zginąć, trzeba im pomóc. A ksenofobia jest u nas jest od dawna i dotyczy wielu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kurvinox niezalogowany
11 października 2015r. o 11:12
Bolesławianie są tolerancyjni.
Dla Bolca ludzie z PiSu to mohery bo kościelne a (...) to biedni ludzie.
Ja przypominam tolerancyjnym za nie swoje pieniądze że bolesławianie zarabiają w porywach 500 euro i mniej ZA PRACĘ a nie za samo bycie jak to robią muzułmanie.
Propaganda wmawia nam coś o syryjskich uchodźcach ale gdyby podliczyć tych co walą do Europy to wychodzi mi że w Syrii nie ma wojny bo przybywają same dorodne byki a kobiety z dziećmi zostają w Syrii.
Gdzie jest liczba ofiar z wojny?
Czy w Syrii jest reżim? Reżim powołuje do wojska w czasie wojny a tu młodzi potencjalni żołnierze przyjeżdżają na wakacje.

Media zachęcają Polaków do wojowania z Ruskimi w przyszłości a same zniechęcają Syryjczyków do wojowania bo zpraszają do ucieczki z pola bitwy.

Sam ostatnio z jakimś użytkownikiem portalu pisaliśmy/wklejaliśmy? teksty po arabsku i hebrajsku to ktoś je pokasował :)
Taka tolerancja bije od Bolca.

No i nie wiem czy Bolec liczy że muzułmanie nauczą się po Polsku aby pisać na portalu?
A jak się nie nauczą i napiszą po arabsku to takiego wykasują?
A czy przyjmą muzułmanina do redakcji i pozwolą mu pisać o szariacie i do niego zachęcać?
Czy będą publikowali zdjęcia kobiet w burkach?

Od Bolca bije tolerancją dwóch prędkości :)

Zmoderowano 11.10.2015 godz.11:15 - powód: słownictwo (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza