Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy bolesławianie są tolerancyjni?
1
emem
11 października 2015r. o 11:13
hemi napisał(a): Emem ,cyt:"Jako grupa, narod, powinnismy pomagac slabszym,"
Zdecydowanie się z Tobą nie zgodzę jesli chodzi akurat o syryjczyków i innych z tamtych kierunków.


Kazdy ma prawo miec swoje zdanie.

hemi napisał(a): Jestem za tym ,aby pomagać,jasne ,ale chrześcijanom ,którzy stamtąd uciekają , jak i np.polakom ,którzy uciekają np.z Ukrainy.


Jak wyzej - kazdy ma prawo miec swoje zdanie, moje jest nieco inne.
Mysle tak jak chrzescijanie i jak mowi kosciol katolicki - nalezy pomagac wszystkim, bez wzgledu na nacje, pochodzenie, kolor skory czy wyznanie.

hemi napisał(a): A tutaj przybywają ludzie nie po to ,aby ocalic tyłki ,ale po socjal ,aby tyłki miały wygodnie.


Mysle, ze sa tacy i tacy. Jezeli na Boleslawiec codziennie by spadaly bomby, ktore by niszczyly miasto, zabijaly ludzi - to gdybys wyjechal do innego (zalozmy, ze bogatszego) kraju, to nalezaloby mowic, ze wyjezdzasz po socjal, aby tylek mial wygodniej?

hemi napisał(a): Muzułmanie ,którzy są już w europie ,zamiast cieszyć się,że maja bezpiecznie ,bo narzekają,że nie ma kontaktów z kobietami, za mało kasy na fajki,wolny internet,nuda i w ogóle cały czas to samo jedzenie itp. :| :|


W wielotysiecznej grupie znajdziesz roznych ludzi, ktorzy za pieniadze dadza sie nagrac reporerowi i powiedza co ten bedzie chcial... Prawda jest tak, ze beda i tacy i tacy.

hemi napisał(a): Sami doskonale widzimy co sie dzieje w miejscach gdzie są muzułmanie - chlew,przemoc i nic więcej.


Znow uogolniasz.. byles kiedys w Turcji? Jeden z bogatszych i lepiej rozwinietych krajow Europy/Azji. Bylem kilkanascie razy i nie widzialem jakos tego syfu i przemocy.
Bylem tez w Arabii Saudyjskiej - i nikt mnie tam nie dyskryminowal ze wzgledu na pochodzenie czy wyznanie, wrecz przeciwnie traktowali mnie jak przyjaciela.

Nie warto uogolniac - sa i dobrzy i zli. W Polsce tez i to nawet nie muzulmanie :)

hemi napisał(a): Nie mam nic przeciwko muzułmanom ,ale niech sobie zyja tam gdzie jest prawo szariatu ,a nie w Europie ,nie dość ,że taki przyjeżdża tylko po socjal ,to jeszcze chce narzucac własne prawa.


Wierzacy wiedza, ze Bog jest wszedzie i nie dzieli ludzi ze wzgledu na kontynenty. :)

Pomagajmy wiec tym, ktorzy sa w potrzebie. Na pewno nam sie za to kiedys odwdziecza (albo i nie) - dobro powraca :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
11 października 2015r. o 11:17
to już po raz kolejny piszę, że ludzie potrzebujący i biedni zostali tam na miejscu w Syrii i w obozach w Turcji i w Libanie i tam do obozów UE może słać pomoc, może to być pomoc finansowa albo poprzez wysłanie wolontariuszy. A do Europy idą ludzie z Bliskiego Wschodu i Afryki co płacą po 5 tys euro za przemyt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2015r. o 11:18
emem ile rodzin zamierzasz przyjac pod swoj dach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
11 października 2015r. o 11:20
~kurvinox napisał(a): A czy przyjmą muzułmanina do redakcji i pozwolą mu pisać o szariacie i do niego zachęcać? Czy będą publikowali zdjęcia kobiet w burkach?


Dla nas nie ma znaczenia pochodzenie, wyznanie, kolor skory, orientacja seksualna czy poglady polityczne. Tak trudno to zrozumiec?

Piszemy o Bozym Narodzeniu to mozemy pisac i o ramadanie, tak jak piszemy o Halloween i Dniu Wszystkich Swietych. I jakos nikomu sie krzywda nie dzieje.



Dopisane 11.10.2015r. o godz. 11:20:

~ napisał(a): emem ile rodzin zamierzasz przyjac pod swoj dach?


Jak przestaniesz zyc z moich podatkow, ktore odprowadzam do budzetu, to Ci odpowiem na to pytanie :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kurvinox niezalogowany
11 października 2015r. o 11:24
Kazimierz Marczewski napisał(a): Byłem w Jordanii,byłem w Syrii, byłem w Izraelu, byłem na Wzgórzach Golan, byłem w Autonomii Palestyńskiej czułem się wszędzie znakomicie,ludzie byli życzliwi i bardzo wyrozumiali. Mają wojnę, uciekają bo nie chcą zginąć, trzeba im pomóc. A ksenofobia jest u nas jest od dawna i dotyczy wielu.


Że tak spytam - czy byłeś pan w Syrii jak panował dyktator Assad czy może za wrednej komuny jak paszportów nie dawali :D
Bo wydaje mi się że Assad powinien pana zamordować a komuna nie powinna dać paszportu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
11 października 2015r. o 11:27
~kurvinox napisał(a): Bo wydaje mi się że (...)


I to jest wlasnie to - wielu sie "wydaje, że" - a nigdy nie byli, nie mieli kontaktu z muzulmanami itd.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
11 października 2015r. o 11:29
emem napisał(a):
Mysle tak jak chrzescijanie i jak mowi kosciol katolicki - nalezy pomagac wszystkim, bez wzgledu na nacje, pochodzenie, kolor skory czy wyznanie.
...

Ty ewidentnie widzisz problem "imigrantów" jedynie w dwóch barwach: czarnej i białej...
Rozumiem, że jeśli w Polsce wybuchłaby wojna, to zrobisz jedno: uciekniesz z kraju do jakiegoś bezpiecznego kraju, zostawiając w Polsce żonę i dzieci?
Bo tak sie właśnie dzieje w Europie! Zdecydowana większość uchodźców (75%) to mężczyźni w wieku poborowym! Te relacje w TV pokazujące głównie kobiety i dzieci to "pic na wodę fotomontaż"....
http://www.fronda.pl/a/raport-onz-nie-pozostawia-zludzen-75-proc-uchodzcow-to-mezczyzni-w-sile-wieku,56481.html
Uważasz, że to normalne, że ci wszyscy młodzi mężczyźni zamiast walczyć w obronie rodziny i kraju, uciekli z podwiniętymi ogonami do "raju obiecanego". Poza tym w czasie wojny wystarczy chyba uciec poza teren objęty konfliktem, czyli tam, gdzie juz nie ma zagrożenia, a nie jechać kilka tysięcy kilometrów...
Mówisz, że filmy z youtuba są nieobiektywne i wybiórcze? Bzdura! Tych filmów jest tysiące i one tak naprawdę pokazuja prawdziwe oblicze "imigracji". W oficjalnych mediach istnieje tylko jedna "prawda". Ba, wprowadzono nawet cenzurę (gazeta.pl), gdzie nie można wyrażać ŻADNYCH opinii na temat imigrantów. Tak ma wyglądać 25 lat wolności w Polsce??

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kurvinox niezalogowany
11 października 2015r. o 11:32
emem napisał(a):
~kurvinox napisał(a): A czy przyjmą muzułmanina do redakcji i pozwolą mu pisać o szariacie i do niego zachęcać? Czy będą publikowali zdjęcia kobiet w burkach?


Dla nas nie ma znaczenia pochodzenie, wyznanie, kolor skory, orientacja seksualna czy poglady polityczne. Tak trudno to zrozumiec?
?

Jak przestaniesz zyc z moich podatkow, ktore odprowadzam do budzetu, to Ci odpowiem na to pytanie :-)


Czy jak muzułmanie zabronią ci pokazywać konkursu miss Bolesławca bo nie ma burki to to zrobisz?
Każdy płaci podatki więc się za bardzo nie wychylaj.
Nie podoba mi się też te twoje marudzenie "ktoś cię posądzi o rasizm, da twoje IP..."
Sam daj i posądź i się pochwal na Bolcu a nie się innymi wyręczasz.
To asekuranctwo.
Tylko pamiętaj że ktoś cię kiedyś może za to rozliczyć w ciężkich czasach.
A meczet zbudują za podatki czy za twoje? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza