Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy bolesławianie są tolerancyjni?
1
emem
11 października 2015r. o 11:32
qwax - chcesz zmuszac mezczyzn, ktorzy np. na co dizen wykonywali prace biurowa, aby z widlami lecieci na wojne przeciwko spadajacym z powietrza bombom, bo kilku idiotom zachcialo sie wladzy i wojny?

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
11 października 2015r. o 11:37
emem napisał(a): qwax - chcesz zmuszac mezczyzn, ktorzy np. na co dizen wykonywali prace biurowa, aby z widlami lecieci na wojne przeciwko spadajacym z powietrza bombom, bo kilku idiotom zachcialo sie wladzy i wojny?

Czyli te 75% mężczyzn, to bidulki z biur, którzy tak sie przejęli wojną, że zapomnieli zabrać najbliższych?
Ja wiem, że starasz się być europejski i tolerancyjny, ale to nie zawsze jest z korzyścią dla Ciebie...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kurvinox niezalogowany
11 października 2015r. o 11:38
emem napisał(a):
~kurvinox napisał(a): Bo wydaje mi się że (...)


I to jest wlasnie to - wielu sie "wydaje, że" - a nigdy nie byli, nie mieli kontaktu z muzulmanami itd.


Dlaczego zbaczasz z tematu?
Pytam was jako antykomunistów i antydyktatorów czy tato był w Syrii za Assada czy za komunizmu?
To mi się wydaje że wam się coś wydaje albo w Syrii ktoś tu nie był i konfabuluje.
Tato mówi że był w Syrii i był miło przyjęty - przez urzędników dyktatora czy komunistów? : D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zajc niezalogowany
11 października 2015r. o 11:43
Ci rzekomo biedni uchodźcy w markowych ciuchach i ajfonami w ręce oni potrzebują pomocy ? ha nie rozśmieszajcie mnie. Zostawili swoje żony i dzieci w miastach tam jak pisze emem gdzie bomby spadają a sami uciekli. Jak uciekają przed wojna to czemu nie zatrzymują się w pierwszym państwie gdzie wojny niema jest pokój ?. Gdzie mogą spokojnie żyć. Ale po co jedyny kierunek Niemcy,Dania,Szwecja a czemu bo jest socjal i nie trzeba pracować. Tyle w temacie.

Podczas II wś nasi dziadkowie walczyli i oddawali życie za nasz ojczyznę a nie uciekali jak tchórze. Bo jak by tak zrobili to teraz byśmy po niemiecku gadali. A ci imigranci to są tchórze i nieroby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
11 października 2015r. o 11:45
tak wyjerzdzalismy tylko my polacy nie wysadzalismy sie wraz z tymi narodami co nas przyjmowaly tylko zapier..lalismy na ich dobrobyt, nie domagalismy sie tam bodow meczetow bo bylismy tej samej wiary i chodzilismy do tych samych kosciolow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5761
PotworJaworny
11 października 2015r. o 11:45
Myślę, że stanowisko społeczeństwa jest w tym temacie jasne.Europa dla Europejczyków, stop islamizacji.Kilka osób bardzo chce pomagać tej zarazie, jest proste rozwiązanie:można zająć się wolontariatem w Afryce lub zasilić konto jednej z fundacji pomagającej muzułmanom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2015r. o 11:55
PotworJaworny napisał(a): Myślę, że stanowisko społeczeństwa jest w tym temacie jasne.Europa dla Europejczyków, ...



Co się rozdrabniać. Zaprowadzić europejski i światowy porządek.
Dla Polaków tylko Polska?
W Niemczech tylko Niemcy, w Holandii tylko Holendrzy itd.
Obywatele Watykanu do Watykanu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2015r. o 11:55
emem napisał(a):
~ napisał(a): emem ile rodzin zamierzasz przyjac pod swoj dach?


Jak przestaniesz zyc z moich podatkow, ktore odprowadzam do budzetu, to Ci odpowiem na to pytanie :-)



jak smiesz tak pisac do mnie, też odprowadzam podatki nie odwracaj kota ogonem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.