Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Halloween w Bolesławcu: cukierek albo psikus!
2900
#falco nieaktywny
1 listopada 2015r. o 19:16
a jaki jest największy ?
bo ja mam swojego ''faworyta''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miko niezalogowany
1 listopada 2015r. o 19:48
hemi napisał(a): Widzę 18 stron komentarzy i swych zdań ,różnych ludzi.
Nawet mi się nie chce czytać,bo w komentarzach są takie cuda,ze masakra :PP


A jakie jest twoje zdanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2015r. o 20:08
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a): ...
Wyjscie do ludzi i kontakt z nimi to wystarczajacy argument w dzisiejszych czasach, gdy każdy siedzi zamknięty w swoim domu przed komputerem albo telewizorem.


Idea słuszna , ale forma do d.upy :D Mimo wszystko wolę widzieć kolędników niż zombie , pod drzwiami :D


kolędnicy chodzą tylko w boże narodzenie, trudno ich wypatrywać 31.10
dlatego też forma inna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2015r. o 20:14
skorn napisał(a): Lepiej praktykowac tradycje i obyczaje właściwie dla danego kręgu kulturowego czy nacji, choćby w imię zachowania różnorodności. Kopiowanie wszystkiego z zachodu jest przejawem prymitywizmu i mentalnej pustki.


kiedyś praktykowano obrzędy dziadów i inne podobne praktyki.
szczerze mówiac wolę poprzebierane dzieciaki niż jakieś wywoływaie duchów.
http://rme.cbr.net.pl/kultura-i-tradycje-ludowe/224-zaduszki-na-wsi-wierzenia-i-zwyczaje.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2015r. o 20:18
~MartaE napisał(a): Niech się Pani nie irytuje Pani katechetko. Jeżeli święto się nie podoba, może Pani nie obchodzić. Jest demokracja i wolność światopoglądowa, czyli jak nam się zechce, to będziemy nawet obchodzić ramadan.
~ napisał(a): Owszem wygląda to jako fajna zabawa ale nią nie jest. Uczy dziadostwa ii niczego więcej. Dlaczego nie propaguje się jakiś zachowań typu odwiedzany ludzi przed dniem wszystkich świętych z dobrym słowem i propozycją wyniesienia śmieci albo jakiś dobry uczynek i w zamian za to cuksa na drogę? Łażą watachy małolatów i robią bajzel niech się przejdzie 4 takie ekipy po klatce schodowej ,i zostawi za sobą psikus. Za rok to ją im takiego psikusa zrobię że im się odechce robić syf będą sprzątać po sobie. Nienawidzę tego a ludzi co pozwalają dzieciom się tak szwędać niech im lepiej wpojá jakieś cenne wartości życiowe a nie propagandę demoniczną .
Nigdy w życiu moje dziecko nie dostało by pozwolenia na takie łażenie i sypanie komuś na wycieraczkę ,i robienia syfu pod drzwiami bo może ktoś sobie nie życzy , i nie piszcie ojej to tylko dzieci i tylko chcą cukiereczka. Celtyckie pogańskie demoniczne święto , ludzie powinni gnać to z klatki a nie tolerować dziadowską propagandę.


jak dasz im po cukierku to nie zrobią Ci psikusa tylko się uśmiechną i podziękują .
1kg cukierków nie kosztuje wiele (a przy okazji napedzi gospodarkę)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lama niezalogowany
1 listopada 2015r. o 20:47
Żyjemy w Polscea nie w Ameryce więc nie obchodzę tego zwyczaju a jak mi zrobili psikusa to wzywam policję i oskarża ich o wandalizm policja przyjmuje zgłoszenie bo musi ciekawe co zroorzylem dzbić miałem jak mi wystartowali farbami ogrodzenie bo nie otworzyliśmy drzwi ponieważ napisaliśmy małe dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
1 listopada 2015r. o 20:51
falco napisał(a): zresztą on i tak inne ''wartości '' będzie im wpajał :D


Dzisiejsze wpajane wartosci.[img=1446407471_ij87eyt.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 listopada 2015r. o 20:56
cholera!!!!...teraz boję się cokolwiek napisać... :|

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.