Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Halloween w Bolesławcu: cukierek albo psikus!
~ niezalogowany
2 listopada 2015r. o 10:34
Tak jak juz wcześniej ktoś wspomniał na haloween puka sie tylko do tych domów bądź tez drzwi które swoim przyzdobieniem zapraszają dzieci. Tak jest w krajach zachodnich bynajmniej na wyspach i mimo tego iż nie które domy bądź drzwi nie sa ozdobione haloweenowo nie zapraszając nikogo, dzieci nie robią psikusów to tylko w Polandzie wyprawia sie takie numery i ubarwia coś czego nie ma. Zabawa fajna ale jeżeli ktoś nie chce bądź nie lubi bawić sie w ta zabawę nie powinno mu sie robic żadnych nie miłych nie spodzianek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
2 listopada 2015r. o 10:51
haloween mozna przypiac do naszych wartosci jak rzep do ogona. dzieci nie sa winne temu, ze maja glupich rodzicow. to nie jest zaden trend zachodni bo nawet za nasza zachodnia granica nie wszystko malpuja co amerykanskie. mysle, ze pis zabroni ta polska popkulture przed tak waznym swietem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~555 niezalogowany
2 listopada 2015r. o 10:54
na moim piętrze, gdzie mieszkam wszystkie wycieraczki były wysypane mąką. dwukrotne dobijanie się do mojego mieszkania- wara od mojej prywatności. nie interesują mnie praktyki okultystyczne. Jeśli ktoś nie wie co to jest okultyzm to odsyłam do książek Pana Andrzeja Wronki a tak nawiasem to jutro będzie mkiał swój program w telewizji TRWAM o godz. 18.15. A poza tym żal mi tych dzieci, którym rodzice wpajają tak wstrętne praktyki. No cóż nie ma nic darmo i rodzice mogą kiedyś za to zapłacić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
2 listopada 2015r. o 12:17
:D
[img=1446463048_w2a2kw6.jpg]

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zasmucony niezalogowany
2 listopada 2015r. o 13:22
Wypuszczając dzieciaki w śmieszno-strasznych strojach, skąd macie pewność, że nie spotkają kogoś lub nie zapukają do domu, w którym cierpi ktoś po śmierci bliskiego, a te Święta są pierwszymi? Czy mamy jeszcze szacunek dla majestatu śmierci? Czy można przeskoczyć z zabawy w zadumę? Czy można to tak łatwo pogodzić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2015r. o 14:26
5 lat spędziłem w UK, i mogę stwierdzić że pomimo halloween jest tam znacznie bardziej popularny, to dzieciaki nie pukają do obcych domów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2015r. o 18:34
Przestały pukać na Ostatki zaczęły na Halołin.
Swoją drogą to tylu jest przeciwników tej maskarady ,, bo zagramaniczne coś tam, fujjj, nie idę i dzieci nie puszczę, wolę je zabrać gdzieś indziej, chodźcie idziemy do... Marketu, nie do sklepu, najlepiej do Brico Marche, albo Carrefoura i jeszcze na dodatek na kebaba do araba albo na burgera do mcDonalda" Ech ludzie, taki mamy system i nie podołamy a wcześniej czy później i tak każdy z nas spojży za siebie i powie ,, q r w a jaki ja byłem głupi za młodu"
Miłego wieczoru dla wszystkich
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
2 listopada 2015r. o 19:23
~Miko napisał(a):
hemi napisał(a): Widzę 18 stron komentarzy i swych zdań ,różnych ludzi.
Nawet mi się nie chce czytać,bo w komentarzach są takie cuda,ze masakra :PP


A jakie jest twoje zdanie?


Ano takie,że wszelkie pozytywne akcje (niezaleznie od pochodzenia) są moim zdaniem mile widziane , nikt nikogo do dobrej zabawy nie zmusza i jesli ktoś nie chce brac udziału w halloween ,to niech nie bierze-wolny kraj :)

A samo halloween ,które dzieje sie wieczorem 31.10 w niczym nie koliduje z 1.11, co by zachować powage i poddac sie zadumie nad grobem.

A wszelkie rozwlekanie tematu i rozciaganie w każdym kierunku , jak to niektórzy robią jest żałosne i tyle.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza