Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sylwester 2015

~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 13:31
Zastanawiam sie nad jakim fajnym zespolem na Zabawe karnawalowa

podaj namiary na ich strone internetowa bo wyszukiwarka ich nie znajduje hasla zespol SUKCES
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 18:53
Witaj Ponawiam prosbe o strone internetowa zespolu Sukces lub Versus
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 19:24
W Gromadce zapowiada się fajna zabawa na Banderozie.
Słyszałam o chłopaku który organizuje tego sylwestra, podobno dobrze gotuje i zna się na rzeczy, zobaczymy co z tego wyjdzie.

cena 120zł/os z tego co na plakacie, dużo jedzenia grać ma Sokołowski z Gromadki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 19:40
Witaj Ponawiam prosbe o strone internetowa zespolu Sukces lub Versus
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
29 listopada 2015r. o 20:40
W tej chwili nie mam namiarów na te zespoły,ale postaram się jutro napisać i podam numery telefonów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
29 listopada 2015r. o 22:02
Obiecałam namiary na zespoły więc pisze: zespół SUKCES tel.606794169 i zespół VERSUS 602301585. Pozdrawiam i zapraszam na BAL SYLWESTROWY do Dąbrowy Bolesławieckiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
29 listopada 2015r. o 23:13
~ napisał(a): Witaj Ponawiam prosbe o strone internetowa zespolu Sukces lub Versus
super zespoły nie muszą zakładać jakieś tam głupie strony internetowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2015r. o 6:31
Mylisz sie nawet najwieksze gwiazdy zakladaja strony internetowe
powiedz jak na odleglosc mam sprawdzic jak spiewaja takie zespoly jak Sukces i Versus JAK MAM SPRAWDZIC JAKI JEST SKLAD ZESPOLU,JAKIE INSTRUMENTARIUM ,JAKI MAJA SPRZET,JAKIE OSWIETLENIE,DO TEGO WSZYSTKIEGO SLUZY STRONA INTERNETOWA
I WIEKSZOSC ZESPOLOW TAKOWĄ POSIADA CZYZBY ONI JEJ NIE POSIADAL?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza