Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~ niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 21:29
~kasandra napisał(a): myślę ,że za zgodą części społeczeństwa stanęliśmy w takim miejscu ,że jak nie będzie opamiętania to w najlepszym wariancie mamy rozruchy ,ale ja obstawiam potyczki zbrojne. Mam nadzieje ,że Armia i Policja wypowie posłuszeństwo prezydentowi łamiącemu Konstytucję. Chcę się mylić.


Ach, czyli nie udało się wygrać wyborów to próbujecie nas straszyć "rozruchami". Już się boimy:))) :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 21:39
~ napisał(a):
~ napisał(a):
Kwiczą świnie odpędzane po ośmiu latach od koryta - kwik, kwik, kwik. Skończą się ośmiorniczki - to znamienne, ośmiorniczki podsumowały 8 lat rządów.


"Każdy Polak-Katolik powinien należeć do pzpr. Tatuś Jarosława Rajmund Kaczyński należał !! Jarosław jest z tego bardzo dumny.

W tamtym czasie ponosiłem większe ryzyko pomagając tym, którzy roznosili ulotki niż ci, którzy te ulotki roznosili - mówił kilka dni temu w programie "Piaskiem po oczach" poseł PiS, Stanisław Piotrowicz, o swojej przeszłości w PZPR. Polityk był członkiem egzekutywy partii w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie. "


Kwik, kwik, kwik - kwiczysz nadal orwellowska świnko? Kwicz, kwicz, odebranie koryta boli i to po ośmiu latach- oj, jakże was to boli :P Teraz będziecie podpalać Polskę za pomocą kłamstw, oszczerstw i rozruchów na ulicach? Spróbujcie - czekamy tam na was od ośmiu lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2015r. o 21:55
czyli mogę mieć racje ludzie wolą dać sobie po mordzie zamiast szukać kompromisu. Jak islamiści jak ktoś nie myśli jak ja to trzeba mu łeb ściąć. Jak Plemiona Afrykańskie - dzicz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12689
#Victoria1 nieaktywny
9 grudnia 2015r. o 22:27
Jak zwykle cytuję Ziemkiewicza. Zgadzam się z nim, a sama lepiej nie napiszę :)


Politycy PiS zastosowali metodę bronienia się takimi samymi metodami, jakimi zostali zaatakowani. W tym wypadku tylko takie metody mogły być skuteczne

— mówi Rafał Ziemkiewicz, oceniając w rozmowie z „Najwyższym Czasem” spór o obsadę Trybunału Konstytucyjnego.

Autor „Polactwa” przekonuje, że prezydent Andrzej Duda miał w tej sprawie dwie drogi, ale tak naprawdę tylko jedna była suwerenna.


Prezydent mógł pogodzić się z gangsterstwem i wyjść na frajera, którego ogrywają i bezczelnie kroją cwaniacy w togach na oczach całej publiczności, mówiąc, że owszem, mamy niezgodność z prawem, ale zgodność z procedurami. Mógł też się postawić. Dalsza ocena sytuacji zależy od tego, czy jesteśmy za Platformą, czy za PiS

— ocenia publicysta.

Ziemkiewicz przekonuje też, że to Platforma chciała za pomocą Trybunału Konstytucyjnego jeszcze mocniej „nachapać się” władzą.


Platforma była partią nachapanych i ustawionych i jest nią w dużym stopniu nadal. Wynika to z tego, co działo się w czerwcu, z tego, jaką rolę odgrywali członkowie TK w pisaniu tej ustawy. (…) Tutaj się trzeba zgodzić z Jarosławem Kaczyńskim, który mówi, że to była próba przekształcenia Trybunału w trzecią izbę parlamentu

— czytamy.

W ocenie Ziemkiewicza odwet PiS w tej sprawie jest logiczny.


Pójdę zresztą dalej. Myślę, że Prawo i Sprawiedliwość będzie w tej chwili kontynuować taką linię, pewnie przy wsparciu Kukiza, że z gangsterami trzeba walczyć po gangstersku

— zaznacza dziennikarz.

I przekonuje, że nawet jeśli z czasem partia kierowana przez Jarosława Kaczyńskiego utraci część zaufania publicznego, to Platforma nie ma już czego szukać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
9 grudnia 2015r. o 23:02
Przed Polską teraz tylko dwie drogi.
Trzeba będzie wykorzystać struktury i prawo europejskie żeby pisowskich oszołomów powstrzymać od całkowitego demontażu Państwa. Może wtedy pojmą że Polska może być za nie przestrzeganie standardów europejskich wywalona na zbity pysk ze struktur UE i odcięta od jej finansów. To oczywiście krańcowo wkurzy naród, który wtedy da pisuarom kosmicznego kopa!
Albo też, druga droga, opamiętanie się części członków tej tzw. zjednoczonej prawicy, zwłaszcza gowinowo-ziobrowej i pokazanie przez nich Kaczyńskiemu "wała" (tak jak on im kiedyś).
Mogłoby to doprowadzić do utraty przez kaczora większości sejmowej i do nowych wyborów.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
9 grudnia 2015r. o 23:07
Skaut napisał(a): Przed Polską teraz tylko dwie drogi.
Trzeba będzie wykorzystać struktury i prawo europejskie żeby pisowskich oszołomów powstrzymać od całkowitego demontażu Państwa.


a co ty chcesz tu jeszcze demontować ? cos zostalo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 grudnia 2015r. o 23:11
Darek , ale Ty qurwa głupi jesteś :D Chętnie bym z Tobą pogadał face to face , ale podejrzewam , że odwagi Ci zabraknie .

No dobra , ja też ignoruję ignorantów.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
9 grudnia 2015r. o 23:16
mir.ko napisał(a):
Skaut napisał(a): Przed Polską teraz tylko dwie drogi.
Trzeba będzie wykorzystać struktury i prawo europejskie żeby pisowskich oszołomów powstrzymać od całkowitego demontażu Państwa.


a co ty chcesz tu jeszcze demontować ? cos zostalo ?


Zostało, choć faktycznie już niewiele. Dlatego tym bardziej nie można milczeć i patrzeć bezczynnie jak demontują resztę. Trzeba wrzeszczeć i pisać "NIE POZWALAMY !" wszędzie tam gdzie jest jakakolwiek szansa że usłyszy i przeczyta to wiele osób. Kropla drąży skałę - nie wolno oszołomom pozwalać rosnąć w siłę bo może być za późno !!

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza