Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~ niezalogowany
21 listopada 2015r. o 11:30
JAK TO PIĘKNIE BRZMI PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ,ALE NIE DŁUGO Z TEJ PARTII ZOSTANIE TYLKO I. RODZINA LEKARZY KTÓRA ZARABIA MIESIĘCZNIE 30 TYSIĘCY ZŁ,MAJĄCA 2 DZIECI DOSTANIE 500 ZŁ NA DZIECI .NATOMIAST RODZINA W KTÓREJ PRACUJE TYLKO MĄŻ I ZAROBI 2.5 TYS I MA 1 DZIECKO NIE DOSTANIE ANI GROSZA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Twój PAn niezalogowany
21 listopada 2015r. o 12:06
~ napisał(a): JAK TO PIĘKNIE BRZMI PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ,ALE NIE DŁUGO Z TEJ PARTII ZOSTANIE TYLKO I. RODZINA LEKARZY KTÓRA ZARABIA MIESIĘCZNIE 30 TYSIĘCY ZŁ,MAJĄCA 2 DZIECI DOSTANIE 500 ZŁ NA DZIECI .NATOMIAST RODZINA W KTÓREJ PRACUJE TYLKO MĄŻ I ZAROBI 2.5 TYS I MA 1 DZIECKO NIE DOSTANIE ANI GROSZA.


Trzeba było się kształcić. To byś zarabiał 30 tys. O ile pamiętam wyborcy PO to przecież młodzi wykształceni. HAHAHAHAHA. Siedzę i sobie czytam, bo na faktyczny stan rzeczy nic nie poradzę, ale przynajmniej rozkminiam mechanizmu partyjne, a wy wsiuraki się kłócicie, czy lepszy jest Tusk czy Kaczor, hahahahhahaah, macie przecież demokracje, zasługujecie na taką władze na jakim w końcu jesteście poziomie intelektualnym. I też dodam jeszcze oliwy do ognia, żeby nienawiść was zjadała od środka.haha, JA skończyłem jedną z najtrudniejszych i prestiżowych uczelni w kraju, nie narzekam na poziom życia, buaaahhahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2015r. o 12:24
~Twój PAn napisał(a):
~ napisał(a): JAK TO PIĘKNIE BRZMI PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ,ALE NIE DŁUGO Z TEJ PARTII ZOSTANIE TYLKO I. RODZINA LEKARZY KTÓRA ZARABIA MIESIĘCZNIE 30 TYSIĘCY ZŁ,MAJĄCA 2 DZIECI DOSTANIE 500 ZŁ NA DZIECI .NATOMIAST RODZINA W KTÓREJ PRACUJE TYLKO MĄŻ I ZAROBI 2.5 TYS I MA 1 DZIECKO NIE DOSTANIE ANI GROSZA.


Trzeba było się kształcić. To byś zarabiał 30 tys. O ile pamiętam wyborcy PO to przecież młodzi wykształceni. HAHAHAHAHA. Siedzę i sobie czytam, bo na faktyczny stan rzeczy nic nie poradzę, ale przynajmniej rozkminiam mechanizmu partyjne, a wy wsiuraki się kłócicie, czy lepszy jest Tusk czy Kaczor, hahahahhahaah, macie przecież demokracje, zasługujecie na taką władze na jakim w końcu jesteście poziomie intelektualnym. I też dodam jeszcze oliwy do ognia, żeby nienawiść was zjadała od środka.haha, JA skończyłem jedną z najtrudniejszych i prestiżowych uczelni w kraju, nie narzekam na poziom życia, buaaahhahaha

Słuchaj chamie niedouczony,właśnie to mój syn jest tym lekarzem i zarabia owe 30 tysięcy i olewa te 500zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2015r. o 12:32
~Twój PAn napisał(a):
~ napisał(a): JAK TO PIĘKNIE BRZMI PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ,ALE NIE DŁUGO Z TEJ PARTII ZOSTANIE TYLKO I. RODZINA LEKARZY KTÓRA ZARABIA MIESIĘCZNIE 30 TYSIĘCY ZŁ,MAJĄCA 2 DZIECI DOSTANIE 500 ZŁ NA DZIECI .NATOMIAST RODZINA W KTÓREJ PRACUJE TYLKO MĄŻ I ZAROBI 2.5 TYS I MA 1 DZIECKO NIE DOSTANIE ANI GROSZA.


Trzeba było się kształcić. To byś zarabiał 30 tys. O ile pamiętam wyborcy PO to przecież młodzi wykształceni. HAHAHAHAHA. Siedzę i sobie czytam, bo na faktyczny stan rzeczy nic nie poradzę, ale przynajmniej rozkminiam mechanizmu partyjne, a wy wsiuraki się kłócicie, czy lepszy jest Tusk czy Kaczor, hahahahhahaah, macie przecież demokracje, zasługujecie na taką władze na jakim w końcu jesteście poziomie intelektualnym. I też dodam jeszcze oliwy do ognia, żeby nienawiść was zjadała od środka.haha, JA skończyłem jedną z najtrudniejszych i prestiżowych uczelni w kraju, nie narzekam na poziom życia, buaaahhahaha

I zapierdzielasz na zmywaku ,z takiego PAna to mój dziadek na konia wsiadał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
21 listopada 2015r. o 14:01
Witajcie...Zachęcam tych , którzy maja chęć do "poczytania" ;)
http://novorossia.today/zamachowcy-uchodzcy-europejska-wojna/

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2015r. o 14:46
Virgo napisał(a): Witajcie...Zachęcam tych , którzy maja chęć do "poczytania" ;)
http://novorossia.today/zamachowcy-uchodzcy-europejska-wojna/


Sam nie jesteś w stanie coś sensownego napisać. Większość jest w stanie samemu sobie wyszukać w necie ciekawe tematy.
Link dotyczy tematu "PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ PO ''PISOWSKU'':) :)"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
21 listopada 2015r. o 15:12
Gorąco apeluję do wszystkich forumowiczów: nie próbujmy swoimi wpisami ośmieszać i szkodzić aktualnie rządzącej partii ponieważ nie jesteśmy w stanie zrobić tego lepiej i skuteczniej niż sam PiS. Pozwólmy im w pełni rozwinąć skrzydła i nic już więcej nie trzeba będzie robić!
Kaczyński, Szydło i Duda - tak trzymać a Polska wkrótce, szybciej niż się wam wydaje, znowu będzie demokratyczna !! :P :D

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2015r. o 15:22
No jasne, demokracja jest gdy koalicja PO-PSL zawłaszcza TS, a gdy PiS cofa zmiany, to już zamach na demokrację....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.