Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~pan co ze takiego pana na konia wskakiwa niezalogowany
21 listopada 2015r. o 15:36
Uwielbiam wasze kłótnie, haha, żadnych FAKTÓW. Tylko plucie, wam partie nawet płacić nie muszą za oczernianie innych, wy za darmo to robicie, haha Gimbzaza pluje na PIS bo tak modnie, a za płaszczykiem tym schowana jest ciemnota intelektualna. Ciekaw jak wy wszyscy tacy dorośli, matki lekarzy, to czy na głosowaniu byliście. hahah, "polaczki" muszą być opluwani przez władze dzień w dzień i wtedy dobrze się czują, ale broń boże , aby sąsiad miał lepiej, buahahhaahah, każde wasze lewackie brednie nisze argumentami, tylko do was argumenty nie docierają, dla was to abstrakcja. Nie tłumacze wam nawet, bo to trzeba być osłem, żeby prostoty nie dojrzeć.
Pierwszy lepszy, ARGH# nowy prezydent miał obniżyć wiek emerytalny, ARGH# już tydzień minął i tego nie zrobił, ARGH#, zdrajca, kłamca, ARGH#. Bronek w porządku był ojcem narodu, jak powiedział, że podwyższy to to zrobił, a ten nowy cham, powiedział i nie uczynił. ARGH#, hahahhahhahahahah,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
21 listopada 2015r. o 16:29
Pannazdzieckiem napisał(a): , Bożesz Ty mój ... :D

Miłego :)
szczęść Boże,nooo prosze cię samotna matko Boże TY mój :) :P no nasz?prezydent pierwszą ustawę to o obowiązkowym szczepieniu podpisał; nasz? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 listopada 2015r. o 16:48
nie pamietam kiedy mialem ''swojego''prezydenta ale ten napewno moim nie jest :D

moze dlatego ze ''...'' z niego a ja akurat za ''...kowatymi'' nie przepadam :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 listopada 2015r. o 16:50
Serio? Teraz to mnie zaskoczyłeś...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 listopada 2015r. o 17:23
no bo za Bieruta jeszcvze mnie tu nie bylo inaczej o nim bym wspomnial :D


Dopisane 21.11.2015r. o godz. 17:23:

a tak bardziej powaznie to czekam jak ''...y'' rozwiaza problem z emigrantami,i ustaleniem stawki godzinowej i wieku emerytalnego...wiedza bidule ze zabrneli zbyt daleko w tych szalonych obietnicach i glowia sie jak teraz z tego wybrnac...
po ''frankowicze '' juz wydy.m.ani a te 500 na dziecko tez poszlo w niepamiec :D

za to odradza sie ''smolensk'' bo przeciez cala Polska tylko tym zyje i niczym innym :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2015r. o 17:31
~ napisał(a): No jasne, demokracja jest gdy koalicja PO-PSL zawłaszcza TS, a gdy PiS cofa zmiany, to już zamach na demokrację....

Widzisz jakiś ty głupiutki ...ek ,jak już coś to Trybunał Konstytucyjny.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2015r. o 17:57
Moze woli byc ...kiem niz tępym POmiotem jak ty :D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 listopada 2015r. o 18:00
on nie woli ale musi :D !

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Porady prawne