Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 12:40
~` napisał(a): "Panna ble ble"Zaczynasz straszyć - czyli skończył się argumenty musisz zmniejszyć ilość kanałów z 2 do 1.[/c

Co za imbecylizm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 12:45
Słuchaj Numerek :) Przepychanki na słowa z Bolecnautami , to mnie rajcowały jakieś pięć ... no cztery lata temu. Dzisiaj już mi się nie chce i przestało mnie to bawić. Pisze tutaj wielu Mądrych Ludzi , których warto poczytać , ale z Tobą nijak dyskutować , bo oprócz głupiej propagandy nie masz żadnego wkładu w dyskusję.

Przykro mi :| Od tej chwili ignoruję Cię , chyba że napiszesz coś sensownego , może być krytycznie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 12:55
Panna ble ble -głos sensownej dyskusji -Tusk nie ma gdzie wracać ,Państwo teoretyczne itd - faktycznie daj sobie spokój to są bzdury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 13:11
no jak tam ''...y''
w którym to marszu dziarsko maszeruje szefunio PKP ?
ZAPEWNE POD RĄCZKE Z '' KŁAMCZYŃSKIM'' :D

fajnie jest teraz urządzać sobie pochód w rocznicę stanu wojennego ,tego samego który przed laty spędziło się w ''głęboko zakonspirowanej '' ziemiance'' :D

a dzisiaj możne wyjść spokojnie na spacer?... czy też jakaś bojówka pisowska mnie nie dopadnie?

chyba nie ...dzisiaj chronią szczelnym kordonem ''cesarza'' :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 13:37
Nowocześni też wyszli ;) :D[img=1450010272_v1unlxo.jpg]

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 13:46
Masi ostrzegaj wcześniej, że drastyczne obrazki umieszczasz, jadłem właśnie obiad ;)

Zmoderowano 13.12.2015 godz.13:55 - powód: Cytowanie zbędne (moderator)

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 13:57
Falco, skoro nie opowiadasz sir za zadna z partii czemu wczoraj widziałeś na ulicach Naród a dziś nie wiadomo kogo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 14:22
mirko :)
wczoraj do prawie siedemnastej pracowałem a pózniej nie ''naród'' oglądałem ani z nim nie przebywałem ... ;)

to był mile spędzony czas :D
spędzony na rozmowach w przyjaznej atmosferze ...bez flag,transparentów ,krzyży czy wzniesionych do góry książeczek zwanych przez niektórych konstytucją...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza