Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 15:57
106
ucalowales już fote prezesika?
to teraz łap się za wiadro z wazelina :D


Dopisane 13.12.2015r. o godz. 15:57:

106
ucalowales już fote prezesika?
to teraz łap się za wiadro z wazelina :D


Dopisane 13.12.2015r. o godz. 15:57:

106
ucalowales już fote prezesika?
to teraz łap się za wiadro z wazelina :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 16:04
“ - Wygrali wybory, szanuję wybory demokracji. Ten rząd będzie miał 100 dni spokoju, bo są pewne zasady, które szanujemy - zadeklarował Grzegorz Schetyna.... "
http://niezalezna.pl/73868-schetyna-lamie-obietnice-zlozona-miesiac-temu-internauci-punktuja-posla-po

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zico niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 16:22
~Iza napisał(a): “ - Wygrali wybory, szanuję wybory demokracji. Ten rząd będzie miał 100 dni spokoju, bo są pewne zasady, które szanujemy - zadeklarował Grzegorz Schetyna.... "
http://niezalezna.pl/73868-schetyna-lamie-obietnice-zlozona-miesiac-temu-internauci-punktuja-posla-po

:D

Schetyna, co to za gości i skąd się wziął ? Ot autorytet.:)
http://nazwiska-polskie.pl/Schetyna

Lubi robić zamieszanie w naszym państwie, więc domniemam, że jest z jakiejś mniejszości narodowej. I oczywiście ma swój cel: Osłabiać Polskę w każdy możliwy sposób.
Bo to co robi nigdy nie służyło dobru naszego kraju, zawsze wychodzi nam i naszym obywatelom bokiem.

Co dzisiaj w TV słyszę, że Polska flaga na manifestacji to flaga faszystowska, wypowiada się w ten sposób zwolenniczka PO.
A media zapraszają trzech zwolenników PO i jednego z PiS, i jeszcze w czasie wypowiedzi temu z PiS 10 razy się przerywa, oczywiście robi to dziennikarz prowadzący.
Jaja i manipulacja cd.
Mam nadzieję, że PiS zrobi w TV odpowiednie zmiany kadrowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaczyzm niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 16:27
Widzieliście jakie gęby otaczały dzisiaj Kaczora ,jeden taki stary lump coś mu podpowiadał ,wczoraj byli ludzie młodzi i wykształceni, dzisiaj same berety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 16:37
Dzisiaj w oczach Kaczyńskiego, otocznego ochroniarzami, widziałem strach.
Chyba zaczyna coś rozumieć ale panicznie boi się zrozumieć do końca.
A czas leci i przyspieszony koniec kadencji coraz bliżej !!


Dopisane 13.12.2015r. o godz. 16:34:

Dzisiaj w oczach Kaczyńskiego, otocznego ochroniarzami, widziałem strach.
Chyba zaczyna coś rozumieć ale panicznie boi się zrozumieć do końca.
A czas leci i przyspieszony koniec kadencji coraz bliżej !!


Dopisane 13.12.2015r. o godz. 16:34:

Dzisiaj w oczach Kaczyńskiego, otocznego ochroniarzami, widziałem strach.
Chyba zaczyna coś rozumieć ale panicznie boi się zrozumieć do końca.
A czas leci i przyspieszony koniec kadencji coraz bliżej !!


Dopisane 13.12.2015r. o godz. 16:35:

Dzisiaj w oczach Kaczyńskiego, otocznego ochroniarzami, widziałem strach.
Chyba zaczyna coś rozumieć ale panicznie boi się zrozumieć do końca.
A czas leci i przyspieszony koniec kadencji coraz bliżej !!


Dopisane 13.12.2015r. o godz. 16:37:

Dzisiaj w oczach Kaczyńskiego, otocznego ochroniarzami, widziałem strach.
Chyba zaczyna coś rozumieć ale panicznie boi się zrozumieć do końca.
A czas leci i przyspieszony koniec kadencji coraz bliżej !!

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zico niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 16:43
Oj Skaut, masz duży problem, bo albo się posadki pozbędziesz, albo będziesz musiał pocałować przełożonych z PiS w rączkę. :D :D i pogodzić się, że to oni dzisiaj rządzą. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 16:53
~Zico napisał(a): Oj Skaut, masz duży problem, bo albo się posadki pozbędziesz, albo będziesz musiał pocałować przełożonych z PiS w rączkę. :D :D i pogodzić się, że to oni dzisiaj rządzą. :D


Sorry, komos powielił wielokrotnie mój poprzedni post (chyba uznał że należy :).
A jeżeli chodzi o Twoją uwagę to, po pierwsze, ja przełożonych nie mam i mieć nie zamierzam a całowania w rękę zawsze nie cierpiałem i tak mi zostało a po drugie, "oni" faktycznie dzisiaj rządzą. Jeszcze dzisiaj, może jeszcze jutro i pojutrze ale już niedługo.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 17:00
Skaut napisał(a): Dzisiaj w oczach Kaczyńskiego, otocznego ochroniarzami, widziałem strach.
Chyba zaczyna coś rozumieć ale panicznie boi się zrozumieć do końca.
A czas leci i przyspieszony koniec kadencji coraz bliżej !! Dopisane 13.12.2015r. o godz. 16:34:Dzisiaj w oczach Kaczyńskiego, otocznego ochroniarzami, widziałem strach.
Chyba zaczyna coś rozumieć ale panicznie boi się zrozumieć do końca.
A czas leci i przyspieszony koniec kadencji coraz bliżej !! Dopisane 13.12.2015r. o godz. 16:34:Dzisiaj w oczach Kaczyńskiego, otocznego ochroniarzami, widziałem strach.
Chyba zaczyna coś rozumieć ale panicznie boi się zrozumieć do końca.
A czas leci i przyspieszony koniec kadencji coraz bliżej !! Dopisane 13.12.2015r. o godz. 16:35:Dzisiaj w oczach Kaczyńskiego, otocznego ochroniarzami, widziałem strach.
Chyba zaczyna coś rozumieć ale panicznie boi się zrozumieć do końca.
A czas leci i przyspieszony koniec kadencji coraz bliżej !! Dopisane 13.12.2015r. o godz. 16:37:Dzisiaj w oczach Kaczyńskiego, otocznego ochroniarzami, widziałem strach.
Chyba zaczyna coś rozumieć ale panicznie boi się zrozumieć do końca.
A czas leci i przyspieszony koniec kadencji coraz bliżej !!


A ja czuję jak popuściłeś w spodnie Skaucie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu