Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 20:05
Który z marszów był liczniejszy?

Manifestacja PiS była dwa razy liczniejsza od tej organizowanej w sobotę przez opozycję - szacuje policja. To inne dane niż podał wiceprezydent Warszawy.


Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-ktory-z-marszow-byl-liczniejszy,nId,1937902#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

POpaprańcy chwytają się wszystkiego aby pozostać przy korycie :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 20:09
o a jakim ''medialnym gównie ''tu piszesz?
bo chyba nie powiesz mi tutaj że byłeś uczestnikiem pochodu ;) z wodzuniem na czele...

czy tv trwam to nie czasem twoje ''mediale gówno''?
:D


Dopisane 13.12.2015r. o godz. 20:09:

to do xl

może nam odpowie czym i kto go ''karmi'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 20:11
~ napisał(a):
~xl napisał(a):
~xl napisał(a): Proszę, jacy mądrzy i wykształceni i okojowo nastawieni. Kwiat manifestacji KOD




Fizyczne ataki na dziennikarzy, zasłanianie kamery i okrzyki "kur*y oraz działacze PO zwożeni na manifestację, razem z flagami Polski, UE, Komitetu Obrony Demokracji i Platformy Obywatelskiej rozdawanymi później ludziom. Tak wyglądała wczorajsza demonstracja, na czele której stanęli liderzy PO, Nowoczesnej Ryszarda Petru, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Zjednoczonej Lewicy. Na nagraniu "Gazety Polskiej VOD" uczestnicy manifestacji wyrażają tęsknotę za czasami komunizmu, gdy - ich zdaniem - przywódcy byli lepsi, niż obecny rząd.

Na wczorajszym marszu pojawił się m. in. Michał Jagiełło, od 1966 r. członek PZPR, od grudnia 1980 przez rok zastępca kierownika Wydziału Kultury Komitetu Centralnego PZPR. Jagiełło znany jest też jako świadek oskarżenia w procesie taterników, pod koniec którego młodych polskich współpracowników paryskiej „Kultury” skazano na wyroki: Macieja Kozłowskiego na 3 lat pozbawienia wolności, Jakuba Karpińskiego 2 lat i 8 miesięcy, Marię Tworkowską na rok i 9 miesięcy więzienia, Krzysztofa Szymborskiego na 2 lata i 4 miesięcy oraz Małgorzatę Szpakowską na 1 rok i 6 miesięcy więzienia.


http://niezalezna.pl/73871-tylko-u-nas-bluzgi-atak-na-reporterow-pochwala-jaruzelskiego-tak-bylo-na-marszu-kod-wideo


:] :] :] :)






XL czy ty wiesz jaki jesteś CEP,zajmij się swoją starą bo dostawia ci rogi a ty tu bazgrzesz bzdury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 20:16
Bob : To pisała działaczka prawdziwej "S"
PANIE KACZYŃSKI... 13 XII 1981 rok, pamięta pan? Może ja panu przypomnę, co pan wtedy robił (albo czego NIE robił):
Zadra 13 Grudnia i późniejszych wydarzeń nadal jątrzy tego starego /od zawsze/ przegrańca.
Może wreszcie, pracownicy Regionu Mazowsze weźmy sie w kupę i dajmy świadectwo. Zaświadczmy, że J a r k a z nami nie było. Nie było go w tedy gdy gromadziliśmy się od wczesnego mroźnego ranka na Mokotowskiej i Mazowieckiej. Nie było go w Zbawicielu, gdzie robiliśmy nieformalne miejsce kontaktowe. I wreszcie nie było go gdy 17 maszerowaliśmy na manifestację na placu zwycięstwa /dziś Piłsudskiego/. Nie było go, nigdy sie nie zarejestrował, w żadnym punkcie pomocy w kosciele św. Marcina, Józefa czy Konfraterni. Nie było go gdy godzinami sterczelismy na placu dzierżyńskiego /dziś Bankowy/ przed ratuszem by otrzymac kartki, zaświadczenie o pracy w Regionie i by łudzic się, że dostaniemy kase. Nie było go na Karowej w urzedzie pracy, gdzie upodlona do cna musiałam sie zgodzic na czerwona kropke w dowodzie /mam do dziś/ praktycznie uniemozliwiająca mi legalną pracę. Nie było go n i g d z i e i n i g d y.
Usiłował "bohaterstwo" Jarka uwiarygodnić niejaki Romaszewski. Nigdy niczego względem Jarka nie potwierdził Ludwik Dorn, wyróżniający się wzrostem w naszych kolejkach.
Nigdy w pracy konspiracyjnej nie usłyszałam /od Staszka, Heńka, Eli, Ewy, Joli/ słowa o Jarku.
I wreszcie w dzień radości - amnestia - nikt go nie widział gdy wspólnie z uwolnionymi cieszyliśmy się na plebanii u ks. Jerzego.
W te dni grozy i w Dzień Pogrzebu ks. Jerzego tez go z nami nie było.
G d z i e wtedy sie podziewał ? z k i m konferował ? czego sie u c z y ł i u k o g o ?
Może czas wreszcie by dać rzetelne świadectwo tamtych dni !!! zwiń zwiń zwiń


co ty na to xl
nadal myślisz że mnie zamkną?
a co z resztą co myślą podobnie jak ja?
tobie to nie grozi bo wskoczysz pod kieckę plebana ...

z przyzwyczajenia :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 20:18
falco napisał(a): co ty na to xl
nadal myślisz że mnie zamkną?
a co z resztą co myślą podobnie jak ja?
tobie to nie grozi bo wskoczysz pod kieckę plebana ...

z przyzwyczajenia :D


ty jesteś hipokryto jakiś ZBOCZONY z chorą wyobraźnią :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 20:24
zboczony?
dlaczego i skąd taki wniosek? :|
wytłumacz..

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
13 grudnia 2015r. o 20:38
http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-gospodarka-polska/item/73218-pierwszy-deal-pis-u-z-banksterami#
Czyli wszystko po staremu...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 20:38
~ napisał(a):
~xl napisał(a):
~xl napisał(a): Proszę, jacy mądrzy i wykształceni i okojowo nastawieni. Kwiat manifestacji KOD




Fizyczne ataki na dziennikarzy, zasłanianie kamery i okrzyki "kur*y oraz działacze PO zwożeni na manifestację, razem z flagami Polski, UE, Komitetu Obrony Demokracji i Platformy Obywatelskiej rozdawanymi później ludziom. Tak wyglądała wczorajsza demonstracja, na czele której stanęli liderzy PO, Nowoczesnej Ryszarda Petru, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Zjednoczonej Lewicy. Na nagraniu "Gazety Polskiej VOD" uczestnicy manifestacji wyrażają tęsknotę za czasami komunizmu, gdy - ich zdaniem - przywódcy byli lepsi, niż obecny rząd.

Na wczorajszym marszu pojawił się m. in. Michał Jagiełło, od 1966 r. członek PZPR, od grudnia 1980 przez rok zastępca kierownika Wydziału Kultury Komitetu Centralnego PZPR. Jagiełło znany jest też jako świadek oskarżenia w procesie taterników, pod koniec którego młodych polskich współpracowników paryskiej „Kultury” skazano na wyroki: Macieja Kozłowskiego na 3 lat pozbawienia wolności, Jakuba Karpińskiego 2 lat i 8 miesięcy, Marię Tworkowską na rok i 9 miesięcy więzienia, Krzysztofa Szymborskiego na 2 lata i 4 miesięcy oraz Małgorzatę Szpakowską na 1 rok i 6 miesięcy więzienia.


http://niezalezna.pl/73871-tylko-u-nas-bluzgi-atak-na-reporterow-pochwala-jaruzelskiego-tak-bylo-na-marszu-kod-wideo


:] :] :] :)





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza