Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~xl niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 21:41
Zastanawiam się , ilu z was piszących tutaj przeciwników PIS jest katolikami. Cokolwiek to znaczy. Ilu posyła dzieci do komunii i daje na msze za swoich zmarłych. Ilu z was ma dzieci i je chrzci w KK , nawet jeśli sami nie wierzycie a chodzicie tylko z tradycji do KK.
Zastanawiam się kto was pochowa jak umrzecie i kogo wołacie jak ktoś odchodzi z waszych bliskich? No zapewne księdza.
Ale Pójdźmy dalej. Dlaczego więc szkalujecie i opluwacie rząd , który jest przecież pro-katolicki, pro-chrześcijański. Rząd który podkreśla swoją więź z KK i się z nim na każdym kroku utożsamia?
TO tak jak byście przepraszam za wyrażenie s....i we własne gniazdo.
Rząd który jest jak najbardziej za tym by Polska pozostała Katolicka chrześcijańska.
Pytam sie was opluwaczy, po kogo pobiegniecie jak ktos umrze co? Ano po tego plebana co jest za pisowcami :)
Plujecie na Prezydenta który jak by nie patrzeć nie wstydzi się swojej wiary i ją demonstruje, i choć osobiście w wielu kwestiach się nie zgadzam uważam że to jest dobra postawa. A klepanie że nie należy wiązać polityki z wiarą jest głupie. Bo jeśli by nie wiązał wiary z polityka tylko prywatnie gdzieś tam sobie chodził , to kwiczeli byście że po kryjomu , po cichutku , że udaje że nie jest sobą , ze sie wstydzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 21:47
~xl napisał(a): Zastanawiam się , ilu z was piszących tutaj przeciwników PIS jest katolikami.


a ja poszerzę pytanie o tych katolików co chyba się wstydzą swojej wiary i kościoła są niby wierzącymi a nie potrafią stanąć otwarcie po stronie wiary :D a może się boicie ataków skautów i hipokryty falco?

nie ma czego się bać tych przegranych frustratów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 21:50
ty o numerze ''obozowym'' 106... o jakim ty zboczeniu ty tu pierdzielisz ?
wytłumacz...
co widzisz ''zboczonego'' pod wskakiwaniem plebanowi pod sukienkę? :|

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 21:52
to ty jestes jeszcze imbecyl? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 21:57
eto napisał(a): Tak się zastanawiam, gdzie wtedy był Falco? :D

falco nie wiemy gdzie byl. Ojciec, jak sam falco o tym pisal, byl zawodowym wojskowym. Jego obecnosc jest oczywista.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 22:00
xl
jak ma się twój pierwszy post do następnego
w jednym piszesz ze niewiele masz wspólnego z księżmi czy tam trwam i zaraz w drugim wielbisz wręcz wszystko co to pro -katolickie ...
co mnie kurna obchodzi że ''duduś '' manifestuje swoją ''katolickość'' ?
niech robi to w kościele lub w domu ...co mnie obchodzi że liże dup.s.ka biskupom czy prezesikowi?
nic ...
nic oprócz tego że niech nie pierdzieli że jest ''prezydentem wszystkich Polaków'' bo moim nie jest...

i nie pisz mi że dlatego ,że nie jestem Polakiem


Dopisane 13.12.2015r. o godz. 22:00:

gover dał głos?

wara ci od mojego Ojca

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 22:00
~xl napisał(a): Zastanawiam się , ilu z was piszących tutaj przeciwników PIS jest katolikami. Cokolwiek to znaczy. Ilu posyła dzieci do komunii i daje na msze za swoich zmarłych. Ilu z was ma dzieci i je chrzci w KK , nawet jeśli sami nie wierzycie a chodzicie tylko z tradycji do KK.
Zastanawiam się kto was pochowa jak umrzecie i kogo wołacie jak ktoś odchodzi z waszych bliskich? No zapewne księdza.
Ale Pójdźmy dalej. Dlaczego więc szkalujecie i opluwacie rząd , który jest przecież pro-katolicki, pro-chrześcijański. Rząd który podkreśla swoją więź z KK i się z nim na każdym kroku utożsamia?
TO tak jak byście przepraszam za wyrażenie s....i we własne gniazdo.
Rząd który jest jak najbardziej za tym by Polska pozostała Katolicka chrześcijańska.
Pytam sie was opluwaczy, po kogo pobiegniecie jak ktos umrze co? Ano po tego plebana co jest za pisowcami :)
Plujecie na Prezydenta który jak by nie patrzeć nie wstydzi się swojej wiary i ją demonstruje, i choć osobiście w wielu kwestiach się nie zgadzam uważam że to jest dobra postawa. A klepanie że nie należy wiązać polityki z wiarą jest głupie. Bo jeśli by nie wiązał wiary z polityka tylko prywatnie gdzieś tam sobie chodził , to kwiczeli byście że po kryjomu , po cichutku , że udaje że nie jest sobą , ze sie wstydzi .

Ja jestem Katolikiem i przeciwnikiem PIS ,co ma piernik do wiatraka.Ksiądz jest urzędnikiem Kościoła i nie powinien mieszać się do polityki ,jednak to czynią ,ale wiara w Boga nie oznacza wiary w Księdza.Udajesz uczonego a jesteś tępy ,przecież statystyki podają że w Polsce jest 90% katolików .A jeśli jest faktycznie tylu katolików to dla czego PIS ma poparcie co 20 Polaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 22:04
falco napisał(a): xl
jak ma się twój pierwszy post do następnego
w jednym piszesz ze niewiele masz wspólnego z księżmi czy tam trwam i zaraz w drugim wielbisz wręcz wszystko co to pro -katolickie ...
co mnie kurna obchodzi że ''duduś '' manifestuje swoją ''katolickość'' ?
niech robi to w kościele lub w domu ...co mnie obchodzi że liże dup.s.ka biskupom czy prezesikowi?
nic ...
nic oprócz tego że niech nie pierdzieli że jest ''prezydentem wszystkich Polaków'' bo moim nie jest...

i nie pisz mi że dlatego ,że nie jestem Polakiem

Komorowski byl Prezydentem mojego Panstwa, ale nie moim.[img=1450040512_k1688rx.jpg]



Dopisane 13.12.2015r. o godz. 22:04:

falco napisał(a): wara ci od mojego Ojca

Podales do publicznej wiadomosci, ze Twoj Ojciec byl w tym czasie zawodowym wojskowym. Nie sadze, ze wstydzisz sie tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza