Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

2900
#falco nieaktywny
25 listopada 2015r. o 20:55
gover napisał(a):
falco napisał(a): i co z tego?
dla mnie to może być wpis "jezusa-kosmity"

Dla Ciebie tak, dla mnie nie. Jest to glos prof. Hartmana, ktory chcial doprowadzic do dyskusji o dopuszczalnosci pedofilii.


a widzisz?
gdyby nawet " Jezus -kosmita" głosił by takie teorię o pedofilii napisalbym że jestem rzeciw

jak myślisz?...mam coś z człowieka.? :D


Dopisane 25.11.2015r. o godz. 20:53:

gover napisał(a):
falco napisał(a): i co z tego?
dla mnie to może być wpis "jezusa-kosmity"

Dla Ciebie tak, dla mnie nie. Jest to glos prof. Hartmana, ktory chcial doprowadzic do dyskusji o dopuszczalnosci pedofilii.


a widzisz?
gdyby nawet " Jezus -kosmita" głosił by takie teorię o pedofilii napisalbym że jestem rzeciw

jak myślisz?...mam coś z człowieka.? :D


Dopisane 25.11.2015r. o godz. 20:55:

sorki ...coś dzisiaj wolniej smiga necik i po odświeżeniu wklejaja duble

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
25 listopada 2015r. o 21:00
PiS zafundował właśnie Polsce nowe kuriozum prawne, "stwierdzenie braku mocy prawnej uchwały poprzedniego Sejmu".
W ten sposób można nawet cofnąć uchwały Sejmów Najjaśniejszej Rzeczypospolitej o wyborze paru królów elekcyjnych!
A kto PiSowi zabroni to uchwalić?!

To jest "demokracja" po pisowsku, Qrwa mać!
Żenada, wstyd i polityczne Qrestwo!

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2015r. o 21:03
gover napisał(a):
~Przyłaczony do modlitewnej krucjaty napisał(a): "Dowiedz się, ilu Polaków modli się w tej chwili o uzdrowienie Antoniego Macierewicza i przyłącz się!
Od tego zależeć może pokój na świecie!
Nie bądź obojętny!
Ojczyzna Cię wzywa!"

To jest wpis na fb, prof. Jana Hartmana, znanego lewaka.


To znaczy że za Antka nie trzeba się modlić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
25 listopada 2015r. o 21:05
Skaut napisał(a): W ten sposób można nawet cofnąć uchwały Sejmów Najjaśniejszej Rzeczypospolitej o wyborze paru królów elekcyjnych!

Platforma na podstawie zmiany z czerwca mogla wybrac nastepnych 15 sedziow TK na trzy wieki do przodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 listopada 2015r. o 21:14
Skaut napisał(a): PiS zafundował właśnie Polsce nowe kuriozum prawne, "stwierdzenie braku mocy prawnej uchwały poprzedniego Sejmu".
W ten sposób można nawet cofnąć uchwały Sejmów Najjaśniejszej Rzeczypospolitej o wyborze paru królów elekcyjnych!
A kto PiSowi zabroni to uchwalić?!

To jest "demokracja" po pisowsku, Qrwa mać!
Żenada, wstyd i polityczne Qrestwo!

Skaucik nie klnij tak , bo Ci żyłka pierdyknie :D Gdyby POpaprańce to zrobili , to byś za pewne peany tworzył :D
Wiesz chłopcze dlaczego tak się dzieje ? Bo Ludzie mają qurwa dość POpapranej władzy. Na ...ach też się przejadą , ale o tym , po tym :D
Zastanawia mnie tylko to , co tam masz z koryta , skoroś taki poprawny politycznie dzidziusiu. Czyżby siedemdziesięcioprocentowy podatek od dochodów ze spółek Skarbu Państwa Ci uwierał ? :D Chyba tak , sądząc po elokwencji :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
25 listopada 2015r. o 21:17
falco napisał(a): jak myślisz?...mam coś z człowieka.?

Jestem zachwycony Twoim czlowieczenstwem. Kryje w sobie wielki potencjal, ktory juz przynosi obfity plon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 listopada 2015r. o 21:23
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
26 listopada 2015r. o 5:26
falco napisał(a): kto mi odpowie?
...

C'est la vie, Sokole.
Do jednych ludzie zwracają się „panie Nowak” do innych inaczej, zależnie od tego, co osiągnęli w swoim życiu. Te same twarze, przefarbowane partie, niekoniecznie, niektóre wypadają z obiegu, tym razem lewica. Jeżeli obecna ekipa nie sprawdzi się, to od tego są wybory, aby odpowiednią cenzurkę wystawić, tylko gawiedź musi do tego dorosnąć.

Przy okazji:
http://wpolityce.pl/polityka/273073-platforma-idzie-na-barykady-sejm-poslowie-po-przynosza-do-sali-plenarnej-flagi-unijne-i-dumnie-je-prezentuja-zdjecia

http://wpolityce.pl/swiat/273001-wazny-wywiad-orbana-na-skutek-poprawnosci-politycznej-unia-przeistoczyla-sie-w-cos-na-wzor-dworu-krolewskiego

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza