Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~ niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 10:29
falco napisał(a): już dzisiaj ludzie zakładaja jakieś tam KOR-y a to tylko miesiąć ''rządów''
co będzie za miesiąc ,dwa ?..w takim tempie za pół roku ulice sie zaroją od protestów i demonstracji ...
oby...


Dlaczego twierdziła że miesiąc rządów a ludzie już cierpią?
Przecież żadna ustawa dotyczącą portfela obywatela jeszcze nie weszła w życie a obywatele już cierpią?

Masz na myśli zwykłych ludzi czy Lisa i Olejnik? :D
Zauważyłes że media cierpią najwięcej jak i też Frank Petru cierpi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 10:29
falco napisał(a): już dzisiaj ludzie zakładaja jakieś tam KOR-y a to tylko miesiąć ''rządów''
co będzie za miesiąc ,dwa ?..w takim tempie za pół roku ulice sie zaroją od protestów i demonstracji ...
oby...


Dlaczego twierdziła że miesiąc rządów a ludzie już cierpią?
Przecież żadna ustawa dotyczącą portfela obywatela jeszcze nie weszła w życie a obywatele już cierpią?

Masz na myśli zwykłych ludzi czy Lisa i Olejnik? :D
Zauważyłes że media cierpią najwięcej jak i też Frank Petru cierpi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 11:01
Pisiory to tak mają te główki wyprane że są gorsi od dżihadystów, stoi taka wiedźma pod Trybunałem i mówi do faceta ''bo jak cię pi......ę tym różańcem to się zamkniesz''Jestem więcej niż pewny że krew się poleje na ulicach.Naród jest rozbity i podzielony. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 11:07
Naród sam sobie jest winien, bo nie poszedł do wyborów :P
Dlatego przypadkowe społeczeństwo wybrało sobie to co dzisiaj nami rządzi . Episkopat z pomocą PiS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~N.A niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 11:22
~ napisał(a): Naród sam sobie jest winien, bo nie poszedł do wyborów :P
Dlatego przypadkowe społeczeństwo wybrało sobie to co dzisiaj nami rządzi . Episkopat z pomocą PiS .


No jakoś o przybudówce PISu zapomniałeś . To dopiero "stanie w rozkroku" ...
http://aszdziennik.pl/115879,dramat-antysystemowca-chcial-przetlumaczyc-fuck-the-system-wyszlo-mu-glosuj-z-rzadem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 12:07
~ napisał(a): Naród sam sobie jest winien, bo nie poszedł do wyborów :P
Dlatego przypadkowe społeczeństwo wybrało sobie to co dzisiaj nami rządzi . Episkopat z pomocą PiS .



Kogo nazywasz przypadkowym społeczeństwem mnie moją rodzinę moje dziecko???? A kogo nazywasz narodem? Prostacka chora wypowiedź .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 12:16
~xyz napisał(a): Pisiory to tak mają te główki wyprane że są gorsi od dżihadystów, stoi taka wiedźma pod Trybunałem i mówi do faceta ''bo jak cię pi......ę tym różańcem to się zamkniesz''Jestem więcej niż pewny że krew się poleje na ulicach.Naród jest rozbity i podzielony. ;(




Takich podstawionych jak "Andrzejek " już było wielu. Jak widać łykasz jak młody pelikan wszystko co TVN pokazuje. Kim ty jesteś żeby porównywać rząd do dżichadystów? Trzeba mieć nieźle zryty beret żeby takie porównanie wysnuć. Pamiętaj że nie jesteś anonimowy . Obrażasz mnie osobiście takimi zwrotami poniżej wklejam mi ci co robią dżichadyści na wojnie w Syrii . Obejrzy sobie
i zweryfikuj czy nasz rząd robi to samo . Jeszcze raz bedziesz wypisywać takie rzeczy to odwiedzisz prokuraturę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
4 grudnia 2015r. o 12:18












2F1CE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza