Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~CYTATY niezalogowany
19 listopada 2015r. o 14:02
Czubek,neoliberalny troglyta,betoniara bez matury,slugus makreli,swinski ryj,lapacz hostii, dziwny czlowiek pisowski,podstarzaly pusty pozer,pokretny urban,czerwony krzykacz komuny,czarny baran,ludzie z bajkifalko,hipokryta,pedofilska swołocz,frustrat,dewianci kościelni,przyglupia pawlowicz,ciekawy pisomatolek,najwiekszy klamca,czubek.Zkim tu dyskutować?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2015r. o 14:05
~ napisał(a):
zapytaj sam siebie ile ty nadinterpretujesz potem zwracaj komuś uwagę hipokryto :/


"nadinterpretujesz" - napisałem ci baranie że dyskusja na forum to nie twój "pozim". Słownik i do do gimnazjum analfabeto.

Pij wodę święconą - nieprzegotowaną - może będziesz mądrzejszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CYTATY niezalogowany
19 listopada 2015r. o 15:59
~CYTATY napisał(a): Czubek,neoliberalny troglyta,betoniara bez matury,slugus makreli,swinski ryj,lapacz hostii, dziwny czlowiek pisowski,podstarzaly pusty pozer,pokretny urban,czerwony krzykacz komuny,czarny baran,ludzie z bajkifalko,hipokryta,pedofilska swołocz,frustrat,dewianci kościelni,przyglupia pawlowicz,ciekawy pisomatolek,najwiekszy klamca,czubek.Zkim tu dyskutować?
TO SA CYTATY Z WASZYCH POSTOW!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2015r. o 16:08
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a): Jeszcze żeby "waszych" pozamykali i by było całkiem ok :D

Kogo czubku nazywasz ''waszych''


Was , czubku. Neoliberalnych troglodytów. Zakładając , że jest w Was jakaśkolwiek idea. Rozważ taki dylemat ... czubku entymologia , tudzież frazeologia Twego jestestwa.

Pyta Cię obsługa betoniary bez matury :D

Nara , idę oddać się w objęcia Morfeusza , bo seks na pierwszej randce mi nie wypalił :D

Dobranoc :)

Ty prostaczku ''betoniara '' zmień fazy bo od tego mieszania zaprawy w jedną stronę dostaniesz kręćka. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2015r. o 20:07
~ napisał(a):
Ty prostaczku ''betoniara '' zmień fazy bo od tego mieszania zaprawy w jedną stronę dostaniesz kręćka. :P



O, jaki elokwentny gimbus! Nawet na zaprawie się zna. Pewnie doktorant.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2015r. o 20:30
~ napisał(a):
~ napisał(a):
Ty prostaczku ''betoniara '' zmień fazy bo od tego mieszania zaprawy w jedną stronę dostaniesz kręćka. :P



O, jaki elokwentny gimbus! Nawet na zaprawie się zna. Pewnie doktorant.

Na twój ptasi móżdżek bym się nie zamienił. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 listopada 2015r. o 21:27
~CYTATY napisał(a): Czubek,neoliberalny troglyta,betoniara bez matury,slugus makreli,swinski ryj,lapacz hostii, dziwny czlowiek pisowski,podstarzaly pusty pozer,pokretny urban,czerwony krzykacz komuny,czarny baran,ludzie z bajkifalko,hipokryta,pedofilska swołocz,frustrat,dewianci kościelni,przyglupia pawlowicz,ciekawy pisomatolek,najwiekszy klamca,czubek.Zkim tu dyskutować?


O ho , mamy pierwszy publiczny odlot po dopalaczach , na Bolcu :D

A wracając do sprawy , przełączyłem sobie dzisiaj jeleniogórskie " Złote Przeboje " na legnicki , katolicki "Plus" . Ta sama informacja. Poleciałem po pasemkach i "warszawiaków" posłuchałem , wpierw " zetki " , potem " łełełemefem " , kurcze , to samo. Ale nie dałem za wygraną i skalowałem na radio "Libnitz" z Chemitz , bodajże . Dalej to samo. Pis to szuje z Maciarewiczem , Szydłem i Kłamczyńskim na czołach . Pomyślałem sobie , może Czesi coś innego powiedzą i skalowałem na jakąkolwiek " roslachstu " I pomimo tego , żem Słowianin i czeskiego niewiele kumam , to wciąż słyszę to samo.

Qurwa , gdyby Gebels miał takie możliwości , to Putler nie bombardował by dzisiaj źródła islamskiej napaści na eurokołchoz , tylko na Syberii siedział i modlił się do Stalina o odpuszczenie grzechów. Agent KGB , wielokrotnie molestowanej organizacji przez agenta MI6 ... znawcy Kobiet, zdobywcy , bożyszcza tłumów , o wdzięcznej nazwie : 007

Fakty są takie Panowie ... historię piszą zwycięzcy. Modlić to się można i należy , ale trzeba sobie zadać pytanie intymne ... do kogo :)

Jakich bogów widzicie ? Kłamczyńskiego , Schetynę , Ryżego Olsena , Skopaczównę , Darka powiatowego , czy może Prezia województwa , nie mówiąc o Dwuimiennym. A widzicie takich jak , Oba ma i Putler . A widzicie jezuitę z Watykanu i Immama z .... kurcze , nie wiem gdzie się chłystek chowa ... na jakiej wierzy wiary.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2015r. o 0:59
Stanisław Piotrowicz z PiS, który został nowym przewodniczącym komisji sprawiedliwości i praw człowieka, w przeszłości - jako prokurator - umorzył postępowanie wobec proboszcza z Tylawy oskarżonego o molestowanie dziewczynek.

Piotrowicz tłumaczył, że czyny księdza nie miały podtekstu seksualnego i były wyrazem ojcowskiej czułości duchownego.

- Prokuratura uznała, że legalne jest zaspokajanie seksualnych potrzeb przy pomocy dzieci: dotykanie, wkładanie im rąk do majtek, całowanie z języczkiem... - mówiła (...) Lucyna Krawiecka, która złożyła wówczas zawiadomienie do prokuratury.

"W sądzie opisywał co robił, mył je, dotykał" Po ujawnieniu sprawy z księdzem M. do końca bronił proboszcza arcybiskup Józef Michalik, oskarżając media, że rozpętały nagonkę na niewinnego kapłana. W liście, który wtedy abp Michalik napisał, wyraził swoje współczucie dla duchownego.

...po skargach na decyzję o umorzeniu śledztwa, sprawę przejęła prokuratura w Jaśle. - On w sądzie opisywał co robił, wcale nie ukrywał, że on dzieci kochał jak ojciec, je mył, dotykał, nie, on tego się nie wypierał - mówiła w jedna z ofiar księdza Ewa Orłowska. W 2004 r. Sąd Rejonowy w Jaśle skazał księdza na dwa lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat za molestowanie sześciu dziewczynek.

Sąd potwierdził, że ksiądz całował i dotykał swoje ofiary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza