Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

10114
#alter nieaktywny
23 stycznia 2017r. o 16:28
~~Do alter napisał(a): Czytaj sondaże, ale nie zdziw się, jak przyjdzie płacić rachunki.
Za "misiewiczów" też.
Pozdrawiam.


Ja wolę płacić na Misiewiczów, 500+, budownictwo, i niższe emerytury. Jak rozumiem ty wolisz płacić na ośmiorniczki.

Niezależnie kto rządzi, i tak będziesz płacić podatki.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 16:39
Alter, szkoda czasu na tłumaczenie, oni są trochę ...ten tego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 stycznia 2017r. o 16:52
alter napisał(a):
~~Do alter napisał(a): "Ciemny lud" kupuje.


A ty jesteś ten lepszy?

Wcale mi nie zależy na tym, aby takich jak ty do czegoś przekonać. Fakty mówią wszystko, jak ten powyżej. Awanturnicza opozycja w żenujący sposób się skompromitowała.


Panie Alter , Pański młody wiek wiele tłumaczy.
Ja i wielu innych pamiętam czasy gdy " FAKTY MÓWIŁY WSZYSTKO I TO NIE 32 A 95 % .
Wtedy gdy się wychyliłem to dostałem po łapach konkretnie.
Nastała niby nowa era i dostaje po łapach od " prawdziwych Polaków " za to że miałem pecha urodzić się w tamtych czasach .
Ja uważam że prezentuje głos rozsądku .Głos nie zabarwiony ani światopoglądem ani polityczną koterią .
Zna Pan przysłowie " zgoda buduje........ " ?
Zastanawiam się czy potrafił by Pan merytorycznie odnieść się co złego jest w takich ludziach jak ja.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do alter niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 16:57
alter napisał(a):
~~Do alter napisał(a): Czytaj sondaże, ale nie zdziw się, jak przyjdzie płacić rachunki.
Za "misiewiczów" też.
Pozdrawiam.


Ja wolę płacić na Misiewiczów, 500+, budownictwo, i niższe emerytury. Jak rozumiem ty wolisz płacić na ośmiorniczki.

Niezależnie kto rządzi, i tak będziesz płacić podatki.


Czy zwolennicy PiS są naprawdę tak zafiksowani na PiS, że nic nie widzą? Alter - ja nie chcę płacić ani na "misiewiczów", ani na ośmiorniczki. Czy to tak trudno zrozumieć, że można chcieć normalnego państwa, a nie państwa PO lub państwa PiS? PO to było bagno, ale fakty pokazują, że teraz za PiS jest dużo wzniosłych słów, ale praktyka daleko odbiega od deklaracji. A znaczna część deklaracji dla mnie jest nieakceptowalna, bo są czysto socjalistyczne. A fakty pokazują, że socjalizm nigdzie na świecie nie działa.
A Ty jak wszyscy wyznawcy PiSu, jak coś się na PiS napisze to zaraz słyszysz, że PO.... (np. ośmiorniczki). Wy naprawdę nie potraficie żyć bez PO? Bo za każdym razem się do PO jak do wzorca odwołujecie.
Przyjmij do wiadomości, że jest sporo, którzy cieszą się, że nie ma PO u władzy ( i każdego innego lewactwa), ale wcale ich lewicowy także PiS nie cieszy. I sporo takich, którzy cenią sobie zdrowy rozsądek i w związku z tym wiedzą, że wszystkim bez wyjątku politykom należy nieustannie patrzeć na ręce. A Ty, sądząc z Twoich wypowiedzi, jesteś wyznawcą PiSu. Wszystko co robią, mądrze czy głupio, usprawiedliwiasz i chwalisz. I nawet na "misieiwczów" chcesz płacić. A czy to się różni od płacenia przez lemingi na ośmiorniczki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
23 stycznia 2017r. o 17:09
~~Do alter napisał(a):
Czy zwolennicy PiS są naprawdę tak zafiksowani na PiS, że nic nie widzą? Alter - ja nie chcę płacić ani na "misiewiczów", ani na ośmiorniczki. Czy to tak trudno zrozumieć, że można chcieć normalnego państwa,


Sam jesteś sfiksowany. Nie rozumiesz, że niezależnie kto rządzi, i tak będziesz płacił. No chyba, że ty jedyny jesteś taki wyjątkowy, że nie.

Bardziej istotne jest to, aby rządy były gospodarne. Obecnie rządzący są bezapelacyjnie najlepsi. Co obiecali realizują. Sondaże też to potwierdzają. PIS ma blisko 40% poparcia! Dwa razy więcej niż druga partia, i cała awanturująca się opozycja razem wzięta. W tej chwili nie ma lepszej alternatywy od PIS. Jak się ktoś mądrzejszy pojawi, wtedy będę na niego głosować. Potencjał ma Kukiz, ale zobaczymy za 3 lata.


Dopisane 23.01.2017r. o godz. 17:09:

Zobaczymy jeszcze, jak się Endecja będzie prezentować.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 17:17
PISzesz jakby nigdy nic.Więc albo oklep od Panny to były obietnice,albo dałeś Mu po zaworach,przy okazji depcząc falco.No chyba nie stchórzyłeś rogaczu??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 stycznia 2017r. o 17:18
Niestety, ale dziś oddanie/odebranie władzy PiS to powrót, do tego co było. Ludzie tego nie chcą i stąd wysokie poparcie dla obecnej władzy.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 17:24
Poparcie PiSowkich lemingów nie oznacza, że rząd jest dobry. Tego co obiecali nie realizują w wielu przypadkach - lista bardzo długa, a parę postów wyżej masz wypowiedź "geniusza", który wycofał się z kolejnej obietnicy (podatek od kopalin). Z nierealizowania niektórych obietnic należy się cieszyć, ale sam fakt obiecywania niemożliwych do zrealizowania obietnic źle świadczy o czyniącym obietnice.
Co do tego, że nie ma teraz alternatywy to się mogę z Tobą zgodzić. Tylko co z tego - to wcale nie oznacza, że PiS jest dobry. Jest to marny rząd i za trzy lata będziemy mieć niestety tego efekty. Na razie dla wspierania polskiej przedsiębiorczości nie zrobiono nic. Slajdy Morawieckiego gospodarki nie uzdrowią. A Morawiecki na razie rozdaje ulgi zachodnim koncernom. Z naszych podatków im dopłaca do inwestycji. Flagowe projekty PiS opodatkowania sieci handlowych i podatek bankowy to porażka. Pierwszy wcale nie istnieje i dalej nie mają pomysłu co z tym zrobić. Drugi, podatek bankowy, wprowadzili i skutkiem tego jest gwałtowny wzrost wszystkich opłat bankowych i rekordowe w roku 2016 zyski banków. Z naszych - Twoich też - pieniędzy banki zapłaciły podatek i podniosły sobie zyski. I tak można przykłady mnożyć. Tylko chyba nie ma sensu, bo do Ciebie fakty nie przemawiają. A sondaże to nie są fakty.
BTW - jeszcze nie tak dawno PiS krzyczał, że sondaże są niewiarygodne. Nie pamiętasz? To jak to jest? Już są wiarygodne bo PiS na pierwszym miejscu?
Kończę dyskusję, bo naprawdę szkoda czasu. Chciałbym się mylić w swoich ocenach, ale coraz więcej faktów pokazuje, że idziemy w złą stronę.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.