Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~anty systemowy niezalogowany
9 lutego 2017r. o 17:04
Gdzie są śmigłowce dla wojska, gdzie są drony ?
Nawet generałów już nie mamy.

Mamy za to pisowską dziurę gigant, 500- dla przedsiębiorców
i rozwalone limuzyny Dudy i Macierewicza !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anty karakan niezalogowany
9 lutego 2017r. o 17:06
Ja tu nie twierdzę że PO było święte. Ja twierdzę że pis to zaraza. Szkoda że tego nie rozumiesz. Spójrz lustro !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anty złodzieje niezalogowany
9 lutego 2017r. o 17:11
~~anty karakan napisał(a): Ja tu nie twierdzę że PO było święte. Ja twierdzę że pis to zaraza. Szkoda że tego nie rozumiesz. Spójrz lustro !

Jak zwykle bardzo mocne argumenty przeciwko pis, jak tak dalej pójdzie to w następnych wyborach dostaną 50%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Frix niezalogowany
9 lutego 2017r. o 17:33
Dobrze ze rządzi PIS! Bo jakby dalej rządzili z PO to juz byśmy byli rosprzedani a reszta co by zostało to by rozkradzione zostało. Schetyna krzyczał ze jak wrócą to zlikwidują CBA aby mogli dokończyć interesy... AmberGold, Reprywatyzacje, Wyłudzenia, mowa ze tylko dziwny czlowiek albo złodziej moze pracowac za 6000tys miesięcznie ale barany i tak tęsknią za nimi... Gorszy sort to bardzo delikatne określenie tej grupy wyborców..

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pisior niezalogowany
9 lutego 2017r. o 17:36
Jak matoły będą głosować to dostaną 100% głosów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PIS niezalogowany
9 lutego 2017r. o 17:45
Tak, bo małolaty mają czasem więcej oleju niż te "stare ludzie"
Przysłowie: "Stary a głupi" nie wzięło sie z nikąd...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~siemano niezalogowany
9 lutego 2017r. o 18:38
Ja jestem młody i nigdy nie zagłosuję na pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 lutego 2017r. o 19:26
a to ciekawe ...
czytam o banku w Wołominie i nie wierzę ...
padł?
to o ile pamiętam kolejny bank z tej grupy po Banku Spółdzielczym ..
ciekawe że nie tak dawno jedna z ''tub'' pislanderów ,niejaki Sasin bronił tych banków i zapewniał ze ''nic złego się nie dzieje''

robi się coraz ciekawej...hahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.