Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

11445
PanM
11 lutego 2017r. o 22:10
~~ja napisał(a):
~~ napisał(a):
~~JA napisał(a): dla trollingowców
http://bobrzanie.pl/2017/02/11/rada-z-klasa/

Przestań zaśmiecać tymi bzdurami ten portal.

To powiedz to temu panu M


Wystarczy pisać na temat dobrzy ludzie.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 lutego 2017r. o 22:14
~~ja napisał(a):
~~ napisał(a):
~~JA napisał(a): dla trollingowców
http://bobrzanie.pl/2017/02/11/rada-z-klasa/

Przestań zaśmiecać tymi bzdurami ten portal.

To powiedz to temu panu M

Ten Pan M jest tysiąc razy mądrzejszy od ciebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
11 lutego 2017r. o 23:48
~~ napisał(a):
~~ja napisał(a):
~~ napisał(a):
~~JA napisał(a): dla trollingowców
http://bobrzanie.pl/2017/02/11/rada-z-klasa/

Przestań zaśmiecać tymi bzdurami ten portal.

To powiedz to temu panu M

Ten Pan M jest tysiąc razy mądrzejszy od ciebie .

czym określa się mądrość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lesław niezalogowany
12 lutego 2017r. o 11:20
Szkoda bo Polska wyjątkowo potrzebuje mądrego i rozważnego spokojnego rządzenia w trudnym czasie a pis jest 100 razy gorszy od PO i SLD AWS i wszystkich poprzednich ekip rządzących.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
12 lutego 2017r. o 11:24
Pytanie do Putlerka - "znanego pochlebcy PISu":
Co myślisz o polityce rządu polegającej na wprowadzaniu szeregu działań ułatwiających Ukraińcom przyjazd do Polski i zdobycie pracy? (jest ich już grubo ponad milion, a będzie dużo więcej).
W sytuacji, gdy miliony Polaków tej pracy nie mają, a kolejne miliony musiało wyemigrować za pracą na zachód! Nie ma nawet mowy o ułatwieniach dla Polaków, liczy się tylko Ukraina (mówi się ostatnio nawet o programie 500+ dla Ukraińców!!). To jest działanie pro-Polskie??
http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/108049-polityka-migracyjna-pisu-skrajna-glupota-czy-zdrada

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
12 lutego 2017r. o 12:01
PanM napisał(a):
~~Bolczyk napisał(a): Przemuś idź się troszeczkę położyć bo już sam siebie cytujesz :D


Z sieci znika sporo niewygodnych postów .
Nie zdziwię się gdy poniższe zdjęcie znajdzie się na czarnej liście.
Ewidentnie daje kłam temu czym nas karmi rządowa telewizornia i minister Błaszczak.
Minister który w oficjalnej wypowiedzi zaznaczył iż dzisiejsza fala krytyki służb specjalnych jest dziełem wrogów i hejterów .Dziełem tych którzy wyśmiewali " mord Smoleński "
wyroki wydane -- teraz trzeba do nich dopasować winowajców.[img=1486840575_3dr1rp7.jpg]


Oczekuję od sympatyków PiS aby merytorycznie / UCZCIWIE / odnieśli się do tego wypadku.
Pytania ;
Jak możliwe są takie szkody w aucie PANCERNYM przy szybkości 50 km/h ?
Drzewo w które uderzyła limuzyna premierki jest dosyć daleko za skrzyżowaniem.Jak możliwe że doświadczony kierowca nie dał rady ani wyhamować ani ominąć drzewa skoro jechał tylko 50/h ?
Jak to możliwe że doświadczony kierowca limuzyny zabrał się za wyprzedzanie skręcającego auta na skrzyżowaniu gdzie jest podwójna ciągła linia ?
Minister Błaszczak relacjonują wypadek W CZASIE KONFERENCJI PRASOWEJ wspomniał o hejcie krytyków takim samym jak po " ZBRODNI SMOLEŃSKIEJ "

JAKIM TRZEBA BYĆ BEZCZELNYM TUPECIARZEM / MINISTER BŁASZCZAK/ ABY WOBEC POWYŻSZEGO ZRZUCIĆ WINĘ NA CYWILNEGO KIEROWCĘ ?

To zdjęcie jest blokowane na Facebook ale należy je pokazywać aby każdy obywatel miał możliwość wyrobić swoją opinię na temat okoliczności wypadku..
[img=1486897280_b08d2bt.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
12 lutego 2017r. o 12:50
To zdjęcie nie jest blokowane na fejbuku, tylko twój mózg jest zablokowany, mędrcu jeden. A te strzałki to sam narysowałeś? Dlaczego nie są umieszczone we właściwym miejscu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
12 lutego 2017r. o 12:57
~~ napisał(a): To zdjęcie nie jest blokowane na fejbuku, tylko twój mózg jest zablokowany, mędrcu jeden. A te strzałki to sam narysowałeś? Dlaczego nie są umieszczone we właściwym miejscu?


Proszę narysować " swoje właściwe "

No i podpisać swe " dzieło prawdy "

Moim zdaniem ta wersja jest najbardziej wiarygodna i minister Błaszczak stara się zakłamać prawdę .[img=1486900629_rq7un2c.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA #pijezkranu