Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
18 lutego 2017r. o 18:29
Gorszy sort przy PISdzielcach to kwiat inteligencji polskiej! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 lutego 2017r. o 18:40
Wszedł do domu, w którym byli zgromadzeni mieszkańcy wsi. Oznajmił im, że przestaną istnieć, a wieś zostanie spalona. Po tym, jak opuścił dom, zamknięto drzwi, a budynek podpalono. Dowódcą, o którym mowa był ''Romuald Rajs, ps. „Bury”. To m.in. ku jego czci ulicami Hajnówki przejdzie II Marsz Żołnierzy Wyklętych.

Marsz przejdzie przez miasto 26 lutego. Organizują go środowiska nacjonalistyczno-narodowe, głównie Narodowa Hajnówka i ONR, które podczas wydarzenia mają zamiar czcić między innymi postać Romualda Rajsa „Burego”. Trasa marszu wiedzie dokładnie obok prawosławnego soboru Świętej Trójcy. Prawosławni mieszkańcy Hajnówki od lat protestują przeciwko czczeniu tego „wyklętego”. Mają dobre powody. W 1946 r. „Bury” wraz ze swoim oddziałem zamordował w tym regionie 79 osób, głównie wyznających prawosławie cywilów narodowości białoruskiej.(...)''

pislamski ''patriotyzm''

zródło?...''sieć''
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zen niezalogowany
18 lutego 2017r. o 19:09
błagam proszę przestań bredzić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty pisior niezalogowany
18 lutego 2017r. o 19:15
http://memnews.pl/img/20715/meksyk-smieje-sie-z-szydlo-kolizja-seicento-parodia-pis/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 lutego 2017r. o 19:16
haha...
chcesz przez to powiedzieć że np. Kukiz tez bredzi :D

bo przecież jasno i wyraznie nazwał Burego i Ognia bandytami :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
18 lutego 2017r. o 19:18
falco napisał(a): Wszedł do domu, w którym byli zgromadzeni mieszkańcy wsi. Oznajmił im, że przestaną istnieć, a wieś zostanie spalona. Po tym, jak opuścił dom, zamknięto drzwi, a budynek podpalono. Dowódcą, o którym mowa był ''Romuald Rajs, ps. „Bury”. To m.in. ku jego czci ulicami Hajnówki przejdzie II Marsz Żołnierzy Wyklętych.

Marsz przejdzie przez miasto 26 lutego. Organizują go środowiska nacjonalistyczno-narodowe, głównie Narodowa Hajnówka i ONR, które podczas wydarzenia mają zamiar czcić między innymi postać Romualda Rajsa „Burego”. Trasa marszu wiedzie dokładnie obok prawosławnego soboru Świętej Trójcy. Prawosławni mieszkańcy Hajnówki od lat protestują przeciwko czczeniu tego „wyklętego”. Mają dobre powody. W 1946 r. „Bury” wraz ze swoim oddziałem zamordował w tym regionie 79 osób, głównie wyznających prawosławie cywilów narodowości białoruskiej.(...)''


pislamski ''patriotyzm''

zródło?...''sieć''
:D


No to zgadłem że News.... czyta :D co jakoś niespecjalnie mnie dziwi :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~San Escobar niezalogowany
18 lutego 2017r. o 19:19
~~ napisał(a): Bartoszewski... hmmm czy postępactwo wszelkiej maści ma choć jeden autorytet z nieubabraną przeszłością?


za przeproszeniem ale odp...cie się od Pana Bartoszewskiego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 lutego 2017r. o 19:27
~~ napisał(a):
falco napisał(a): osób, głównie wyznających prawosławie cywilów narodowości białoruskiej.(...)''




No to zgadłem że News.... czyta :D co jakoś niespecjalnie mnie dziwi :/


a na jakiej podstawie tak sądzisz? :D
przeczytałeś?


Dopisane 18.02.2017r. o godz. 19:27:

(...)''...pośród masy prawych Żołnierzy mieliśmy jednostki w postaci bandytów” – podkreśla. „Nie ulega wątpliwości, że ogromna większość Wyklętych była Bohaterami ale nie wolno gloryfikować tych, którzy pod hasłem >>Bóg, Honor, Ojczyzna>Bury>Ogień''

też z Newsweek'a? :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.