Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS a Polska .Polska a Polacy

~~ niezalogowany
19 lutego 2017r. o 20:54
~~zen napisał(a): zwolennicy prawa i sprawiedliwość wierzą w wielką Polskę a nie W PAŃSTWO TEORETYCZNE !!


A historia uczy, że politykom się NIE WIERZY! Trzeba patrzeć cały czas na ręce i oceniać czy dobrze czy też źle robią. Wiara w tym przypadku oznacza zaślepienie i brak realnej oceny sytuacji. Pamiętaj, że każda władza korumpuje. A władza absolutna korumpuje absolutnie. Objawu pychy u obecnej władzy już są, po kilkunastu miesiącach, mocno widoczne.

A przy okazji - wyjaśnij mi co to jest wielka Polska? Bo ja chciałbym Polski uczciwej i dbającej o interesy obywateli, a nie Polski realizującej pomysły zmieniającej się i przemijającej władzy. Wczoraj pomysły PO, dzisiaj pomysły PiS, jutro ..... . A interes obywateli i narodu jest podporządkowany partyjnym rozgrywkom i niesprawdzonym i często niebezpiecznym pomysłom tych, co akurat u władzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 lutego 2017r. o 21:01
~~ napisał(a): Zima jest, to ludzie grzeją się gazem i olejem opałowym. To i wzrasta sprzedaż - bez działań rządu.
Co prawda porządkują też ten obszar i pewnie z tego będzie wzrost podatków, ale nie daj się zwariować. Nie 30% w jeden miesiąc. Jak w kwietniu sprzedaż spadnie to na tej samej zasadzie wyznawcy PO/KOD/.N będą pisali, że działania PiSu nic nie dają.
Zdrowy rozsądek trzeba zachować, co proponuję cały czas. A nie bezkrytycznie wierzyć.

:D To jest wzrost względem stycznia 2016, czyli porównanie co było rok temu.

Odsyłam na stronę GUS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bratny niezalogowany
19 lutego 2017r. o 21:04
Słyszeliście o wykupie firm przez pracowników?
Ponieważ podążamy drogą Orbana jedną "dobrych zmian" jakie on wprowadził jest tworzenie przedsiębiorstw narodowych. Wspominał już o tym pan Morawiecki mówiąc nie tylko o akcjach dla pracowników, ale wręcz o wykupie menadżersko-pracowniczym przedsiębiorstw w których pracują. Tu padł przykład wytwórni autobusów Solaris Bus & Coach S.A. Przejęcia menadżerskie znamy głównie z projektów realizowanych przez Avallon - http://www.avallon.pl/ . W tym przypadku jest to ciekawy pomysł "uzdrawiania" firm od strony kapitałowej i zarządzania czyniąc z nich prawdziwe firmy narodowe. Mimo wszystko przypomina mi to trochę pomysł na prywatyzację zakładów w byłej Jugosławii w latach osiemdziesiątych. Nazywano to przejmowaniem firm przez samorządy lokalne złożone z pracowników. Oczywiście nic z tego nie wyszło tak jak w 90 % obecnych przejęć pracowniczych w Polsce. Ciekaw jestem jak wam to się podoba. Czy chcielibyście być właścicielami własnej firmy nawet wówczas gdyby okazało się że musicie do niej dokładać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty systemowy niezalogowany
19 lutego 2017r. o 21:11
Nie wiem w co wierzycie zwolennicy pisu (może Wasz Bóg jest w Toruniu) i na co i jak liczycie ale na pisie się zawiedziecie i przeliczycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 lutego 2017r. o 21:11
~~ napisał(a):
~~ napisał(a): Zima jest, to ludzie grzeją się gazem i olejem opałowym. To i wzrasta sprzedaż - bez działań rządu.
Co prawda porządkują też ten obszar i pewnie z tego będzie wzrost podatków, ale nie daj się zwariować. Nie 30% w jeden miesiąc. Jak w kwietniu sprzedaż spadnie to na tej samej zasadzie wyznawcy PO/KOD/.N będą pisali, że działania PiSu nic nie dają.
Zdrowy rozsądek trzeba zachować, co proponuję cały czas. A nie bezkrytycznie wierzyć.

:D To jest wzrost względem stycznia 2016, czyli porównanie co było rok temu.

Odsyłam na stronę GUS


No to trzeba jeszcze przed podniecaniem się z jednostkowego faktu sprawdzić średnie temperatury stycznia 2016 i stycznia 2017. Bo ten był chyba jednym z zimniejszych ostatnio. Nie neguję oczywistego faktu uszczelniania rynku paliwowego, ale apeluję o rozsądek i nie podniecanie się takim danymi jak podajesz. Takie fakty zawsze są wykorzystywane propagandowo, a przemilcza się uwarunkowania i fakty nie potwierdzające tezy o wspaniałości "jaśnie nam panujących".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hehe niezalogowany
19 lutego 2017r. o 21:42
Brawo PIS! Oby tak dalej, to może zdrajcy i puste zdradzeieckie łby same sie wykończą tą mową nienawiści!! I tym co im sie wydaje demokracją. Brawo PIS! Gonić to łajno!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bob niezalogowany
19 lutego 2017r. o 21:52
Sam jesteś antypolskim zgnojonym pustym i zdradzieckim baranim pisowskim łbem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~James niezalogowany
19 lutego 2017r. o 22:00
Popieranie PiS to czysta głupota
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza