Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
5372
misiekELF
5 stycznia 2016r. o 15:42
~ napisał(a): A który katolik przeczytał pismo święte (ze zrozumieniem) że kładą je na stole?

Ja przeczytałam jakieś 11 lat temu, całe, "od dechy do dechy" w myśl zasady że książki czyta się od początku do końca a nie urywkami...od tej pory jestem "niewierząca" a obecnie zastanawiam się nad apostazją...

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~za,,,,na niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 16:17
~ napisał(a): A który katolik przeczytał pismo święte (ze zrozumieniem) że kładą je na stole?
J przeczytałam i to nie raz,czy z dokładnym zrozumieniem? nie jestem pewna,,pewna jestem ,ze niektóre fragmenty ze starego Testamentu czytałam ze zgrozą i wstrętem,ludzie .którzy to napisali musieli mieć nieżle zryte banie,ołowiem chyba oni w tamtych czasach byli truci. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 16:25
twoja inteligencja mnie poraża :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 16:29
Kiedy ksiadz chodzi po ul Warszawskiej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~za,,,a niezalogowany
5 stycznia 2016r. o 16:33
~ napisał(a): twoja inteligencja mnie poraża :D
Do mnie pijesz? Przeczytałam gdzieś ,ze wodę doprowadzano w tamtych czasach rurami z ołowiu i to truło ludzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 stycznia 2016r. o 16:52
dobrze prawisz niewiasto :)
dzisiaj czym innym ich trują a oni jak ''owce na rzez'' :D
to taka forma ''narodowej hekatomby'' na ołtarzu Watykanu ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
5 stycznia 2016r. o 16:53
misiekELF napisał(a): Ja przeczytałam jakieś 11 lat temu, całe, "od dechy do dechy" w myśl zasady że książki czyta się od początku do końca a nie urywkami...od tej pory jestem "niewierząca" a obecnie zastanawiam się nad apostazją...

Dziwie sie, ze jeszcze nie dokonalas aktu apostazji. Z takim sposobem czytania Pisma Sw. akt apostazji powinien byc dokonany "jakies 11 lat temu".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 stycznia 2016r. o 17:00
~ napisał(a): Wszedłem w temat, a tu masz - jak zwykle naczelny expert od wszystkiego Falco... a temat ciebie absolutnie nie dotyczy. Nie zapraszałeś księdza, więc ciebie nie nawiedzi, w czym problem?


No nie wiem, choinkę ubrał tak jak ci zmanipulowani przez krk katole, to i księdza też wpuści. Dzieci też ochrzcił, posłał do komuni i wybierzmował. Tylko tu na forum jest taki zbuntowany.

I za to go lubimy, bo daje nasz wszystkim tyle rozrywki! : D

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza