Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
14448
#sadwaters nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 17:57
falco napisał(a): mnie mogło by jedno zdziwić ...ale że zrobiłem się cholernie ostrożny -nie napiszę co
;)


Dawaj:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 17:57
sadwaters napisał(a):


Absolutnie nie.



Dobra czekam na hejty, kto pierwszy?
Gover, masi, skorn. Dawajcie.


Ale kogo próbujesz tutaj przekonywać? Chyba siebie?

Jak się deklarujesz jesteś niewierząca? A wydaje ci się że rozumiesz najlepiej wiarę w Boga i wierzących? I podstawą twojej oceny jest fakt czytania Biblii? Wiara w swojej istocie nie potrzebuje żadnych dowodów istnienia Boga, albo to rozumiesz albo myślisz że Bóg specjalnie do ciebie przemówi? a to już oznacza że jesteś wyjątkowa? czy raczej że niewiele rozumiesz z tego o czym mówi Pismo Święte :]

I nie opowiadaj tutaj o hejcie! Bo tacy jak ty i hipokryta falco jesteście tutaj hejtującymi spamerami :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 17:59
falco hipokryta napisał(a):



mnie mogło by jedno zdziwić ...ale że zrobiłem się cholernie ostrożny -nie napiszę co
;)


i bardzo dobrze spamerze tylko że stanowczo za późno :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14448
#sadwaters nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 17:59
Ale kogo próbujesz tutaj przekonywać? Chyba siebie?

Jak się deklarujesz jesteś niewierząca? A wydaje ci się że rozumiesz najlepiej wiarę w Boga i wierzących? I podstawą twojej oceny jest fakt czytania Biblii? Wiara w swojej istocie nie potrzebuje żadnych dowodów istnienia Boga, albo to rozumiesz albo myślisz że Bóg specjalnie do ciebie przemówi? a to już oznacza że jesteś wyjątkowa? czy raczej że niewiele rozumiesz z tego o czym mówi Pismo Święte :]

I nie opowiadaj tutaj o hejcie! Bo tacy jak ty i hipokryta falco jesteście tutaj hejtującymi spamerami :/

Dziecko - wróć do szkoły (najlepiej podstawowej) i naucz się CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 18:00
synu milicjanta, tak zapytam, bo to poniekąd to dość ciekawe z socjologicznego punku widzenia... a więc ojciec wpoił ci tą nienawiść do kościoła, czy tak zwyczajnie poszło po genach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 18:02
sadwaters napisał(a):
falco napisał(a): mnie mogło by jedno zdziwić ...ale że zrobiłem się cholernie ostrożny -nie napiszę co
;)


Dawaj:D
tylko w ''cztery oczy'' na forum ?...nie :D
przecież tu ''goferek'' i 108 aż przebierają nóżkami :D

poczekam aż otarć się nabawią ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 stycznia 2016r. o 18:02
sadwaters napisał(a):



Dziecko - wróć do szkoły (najlepiej podstawowej) i naucz się CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. ;)


ty sama siebie nie rozumiesz a co tu jeszcze o Biblii mówić :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14448
#sadwaters nieaktywny
6 stycznia 2016r. o 18:04
falco napisał(a):
sadwaters napisał(a):
falco napisał(a): mnie mogło by jedno zdziwić ...ale że zrobiłem się cholernie ostrożny -nie napiszę co
;)


Dawaj:D
tylko w ''cztery oczy'' na forum ?...nie :D
przecież tu ''goferek'' i 108 aż przebierają nóżkami :D

poczekam aż otarć się nabawią ;)


Ty faktycznie - temat iście zapalny. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza