Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ksiądz chodzi po kolędzie, co sądzimy o tej wizycie
211
skorn
7 stycznia 2016r. o 16:43
falco napisał(a): a nie dostrzegasz że podobnych ''dziwolągów'' jest w tym święcie równie dużo?
magowie ,gwiazda ,stajenka ,kolenda ,KCB... ;)
tyle już o tym napisano że nie chce mi się ponownie o tym pisać...

a może ateista wierzy tylko w ''tradycję''? :D

dlatego choinka w domu bo pod nią są prezenty i o nie głównie chodzi :D

A dlaczego ateista taki jak ty chrzci dzieci? To też element tradycji?


falco napisał(a): kolenda ,KCB

:D

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 16:45
misiekELF pozerka napisał(a):




resztę należy zgnębić.


mała pozerko kto kogo gnębi? czy wierzący zakładają tutaj agresywne szkalujące tematy o pustakach ateistach?

sumienie cie gryzie? usprawiedliwiaj się dalej? apostazja i już będziesz taka szczęśliwa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 16:48
~za,,,na napisał(a): A u mnie wczoraj był i rozwinęłam rozmowę na temat Kaina i kazirodztwa ale powiedział że się spieszy i po paru zdawkowych słówkach ,,,uciekł kopertę wziąwszy oczywiście :)


Klasyczny KK, Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek. Czemu ma służyć ten uśmieszek, w jakim celu wystawiłaś tę kopertę? Tak dla zasady, żeby teraz drwić? Można było bez tej koperty i nie musiałabyś publicznie się obnażać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawa niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 16:59
Ludzie, po co wy dajecie te koperty księdzu? Pytam poważnie, bo czegoś tu nie rozumię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 17:04
ciekawa -bo tak wypada i dla uspokojenia sumienia,wszystko można kupić. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 17:27
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
~za,,,na napisał(a): A u mnie wczoraj był i rozwinęłam rozmowę na temat Kaina i kazirodztwa ale powiedział że się spieszy i po paru zdawkowych słówkach ,,,uciekł kopertę wziąwszy oczywiście :)


Klasyczny KK, Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek. Czemu ma służyć ten uśmieszek, w jakim celu wystawiłaś tę kopertę? Tak dla zasady, żeby teraz drwić? Można było bez tej koperty i nie musiałabyś publicznie się obnażać.
EEEEEEEEEEE,NIC NIE ROZUMIESZ,Dałam w kopercie bo chciałam ,ksiedza przyjmuję zawsze ,ale chciałam przynajmniej porozmawiać dłuzej ,toteż zawiodłam sie bo liczyłam na pogawędke o tym i owym a tymczasem taki niespodziewany zong,,,,,,,,,że wyglądało to jakby faktycznie po te kopertę tylko wpadł nie mając czasu na rozmowę,do tej pory tak nie było ten uśmieszek jest całkiem fajny wcale nie drwiący ,raczej wyrażający zgodę i tolerancje słabości człowieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też tylda niezalogowany
7 stycznia 2016r. o 18:16
~ciekawa napisał(a): Ludzie, po co wy dajecie te koperty księdzu? Pytam poważnie, bo czegoś tu nie rozumię


Dajemy ofiary bo chcemy je dawać. Taka jest nasz ( ofiarodawców) wola i Tobie nic do tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10895
#bitek.pl nieaktywny
7 stycznia 2016r. o 18:22
45 stron dyskusji o niczym... Sprawa jest banalnie prosta - chcesz przyjmuj księdza, nie chcesz nie przyjmuj, chcesz dawaj mu pieniądze, nie chcesz to nie. Jesteś Katolikiem i chcesz korzystać z praw "koscielnych" pamiętaj że są też obowiązki. Pozdrawiam.

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.