Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~zakochana niezalogowany
14 stycznia 2016r. o 15:24
kajtek68 napisał(a):
PanM napisał(a): ... CDN

Centralna Dystrybucja Nienawiści ?
Centrala Donków Nowych ?
Centrum Durnych Nieuków ?

Mogę prosić o "przetłumaczenie" Przemysławie Moszczyński ?
Bo na zwykłe cdn. to mi nie wygląda ;)
E tam,zaraz musi być tak byle jak ,a może to znaczy :całuję,dobranoc,na razie? :) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CDN niezalogowany
14 stycznia 2016r. o 17:40
Czekam Dnia Następnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 stycznia 2016r. o 17:46
Sprytny człowiek nagina modlitwę na swoje potrzeby[img=1452790013_pphi668.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~za,,,na niezalogowany
14 stycznia 2016r. o 17:51
~CDN napisał(a): Czekam Dnia Następnego
Fajnie,albo też może Czuję Duchowe Natchnienie,albo Czuły,Dobry,Nieznajomy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2016r. o 18:54
PanM napisał(a): Sprytny człowiek nagina modlitwę na swoje potrzeby[img=1452790013_pphi668.jpg]



Samo życie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 stycznia 2016r. o 19:37
falco napisał(a): czyli ''temat do zamknięcia''?

szkoda :D


Owszem mi też było szkoda .Jedak w międzyczasie Prezydent Duda zapodał oficjalnie że " CZŁOWIEKA STWORZYŁ BÓG "
Zatem Panie Januszu pytanie ;
Czy wypada podważać opinię najważniejszego Polaka ?
Czy negowanie jego zdania nie będzie postrzegane jaki antypaństwowe ?

Bo wie Pan Panie Janku , co niektórzy wróżą nam tu pracę przy obsłudze koksiaków .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 stycznia 2016r. o 19:43
to nie był i nie jest dla mnie ''najważniejszy Polak'' nie ta ''bajka'' chociaż postać z bajki -''Pinokio''

praca przy koksiaku?
a czemu by nie ?...tyle że niektórzy wolą być wiecznymi nierobami i każda praca ich brzydzi... :D
a pózniej pod marketem płaszczy się o 50 gr.

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 stycznia 2016r. o 21:10
No cóż wolno Dudzie wolno i mi.

Ja prawdopodobnie hipotetycznie wywodzę się od jakiejś małpy .
Ale na teraz zapytałem rodziców i oni zapewniają mnie że jestem ich dziełem.
Jak mógł bym nie dawać wiary własnym rodzicom ?
Czy ktoś z Was może wyrzec się własnej matki i stwierdzić żę jest dziełem Najwyższego ?

A nasze dzieci , czyim są dziełem ? Niektórzy już mogą się bać .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza