Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~za,,,na niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 14:28
kajtek68 napisał(a): Całuśność faceta.
fajnego dziadka chętnie pocałuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~za,,,na niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 14:37
~jakie to miasto ? napisał(a):
~za,,,na napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): zdradziła ,bo ponoć człowiek wywodzi się od małpy. ;) ;)
To on ją zdradził z jakąś małpą ;)
Czemu z małpą? Przecież tam byli inni ludzie,mógł Ewkę zdradzić poza Edenem,Ewka zresztą mogła Adaśkowi też rogi przyprawić "na mieście" ;)


O co tu chodzi ? Bóg stworzył raj , Adama , Ewę a jak ich wygnał to skąd były miasta ?A to kiedy był ten raj ?
Bo po Adamie nastwarzał jeszcze innych ludzi ,a nas uczą tylko o Adamie ,on był wprawdzie pierwszy,ale nie ostatni,przecież jak Najwyższy wygnał Kaina za zabicie Abla to nałożył na tegoż Kaina znak po którym każdy kto go spotka pozna iż jest wyklęty na co zresztą Kain się obruszył i powiedział ,"każdy będzie mnie mógł zabić w takim razie bo pozna po moim znaku kim jestem ,każdy kogo spotkam"-odsyłam do Biblii-więc o jakim "każdym" mowa? Ano o pozostałych ludziach,którzy zostali nastwarzani a potem się porozmnażali choć z tym to trochę nie jest jasno bo przecież rodzenie miało być za karę przeniewierstwa,obejmując całą ludzkość,no nie wiem ,może przed wygnaniem rodzono bez męki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 14:37
[img=1452864052_3dej0zz.jpg]

malutki bialutki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 14:45
~ napisał(a): [img=1452864052_3dej0zz.jpg]


malutki bialutki A ja mam takiego w domu,a nawet wiecej ,ha :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 stycznia 2016r. o 14:56
"święta" co dnia... :)
ot "heretyk" ;)

na dodatek "troll" :D

sorki ale jakoś nie potrafiłem się powstrzymać...
to jak nazwać wszystkich tych co to nawet własny "nick" jest im obcy?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
15 stycznia 2016r. o 15:02
falco napisał(a): "święta" co dnia... :)
ot "heretyk" ;)

na dodatek "troll" :D

sorki ale jakoś nie potrafiłem się powstrzymać...
to jak nazwać wszystkich tych co to nawet własny "nick" jest im obcy?


Panie Januszu , poprawię Panu nastrój bezbożnika
Oto baranki dla dorosłych .Dzieciom się pokazuje inne.[img=1452866529_zrprlwr.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~balbisia niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 15:56
Panie M,proszę nie zamieszczać tego typu zdjęć bo robi mi pan tym przykrość i zasmuca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 16:27
PanieM mięso pan jesz? kilka lat do tyłu można było baraninę kupić ,teraz zapomnij. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.