Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

11445
PanM
17 stycznia 2016r. o 0:01
masi napisał(a):
PanM napisał(a):
Tylko potomkowie małpy są zdolni tak bluzgać na bliźniego swego.

Nie wiem czy Pan pamięta, napisał Pan, że pochodzi od małpy ;)


Oczywiście Panie Norbercie.Ale ja jestem ateistą , bezbożnikiem , grzesznikiem .
Inaczej się słucha bluźnierstw z bogobojnych ust,

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
17 stycznia 2016r. o 0:19
PanM napisał(a):
Oczywiście Panie Norbercie.Ale ja jestem ateistą , bezbożnikiem , grzesznikiem .
Inaczej się słucha bluźnierstw z bogobojnych ust,

Zagorzały ateista jest równy zagorzałemu wierzącemu ;)
Stąd konflikty w kraju ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 0:25
z tymi konfliktami to lekka przesada PanieMasi. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 stycznia 2016r. o 0:35
Oj Panie Norbercie -- jest spora różnica -- ja ateista pozostaję tylko obojętny na dogmaty wiary.Pozwala mi to zachować dystans i neutralność.Nie mam przeciwnika .Po prostu nie wierzę i to wszystko.
Ale też mam swoje uczucia / co prawda nie religijne ale mam /

Druga strona w zależności jaką siłą dysponuje lub jak dalece wierzy często nie waha się wyciągać najcięższych armat do zwalczania niewiernego.

Ma Pan przykład Dody --- nawet Trybunał Konstytucyjny się złamał.

A co ona takiego zrobiła ? Wyraziła swoje zdanie na temat nieznanych autorów książki .
Oskarżyciel nie był w stanie nawet wskazać poszkodowanego.
Bo ci którzy ją oskarżyli wyglądali na tle sprawy żałośnie.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
17 stycznia 2016r. o 0:53
PanM napisał(a): Oj Panie Norbercie -- jest spora różnica -- ja ateista pozostaję tylko obojętny na dogmaty wiary.Pozwala mi to zachować dystans i neutralność.Nie mam przeciwnika .Po prostu nie wierzę i to wszystko.

Skoro tak, to po co zakłada Pan wątki o takiej tematyce?
Sprawia to Panu przyjemność, podnieca, czy może coś innego?

Do czego Pan chce mnie na przykład przekonać, że nie ma Boga?
Bogiem może być natura, osoba, kosmita czy nawet Alf lub cokolwiek innego... :)
Jeżeli jest Pan w stanie konstruktywnie, rzeczowo przedstawić własne, niepodważalne argumenty to też przestanę wierzyć jak Pan :)
Nie rozumiem tylko po co Pan się okłamuje, skoro tak naprawdę nie ma Pan pojęcia na dany temat :)



Dopisane 17.01.2016r. o godz. 00:46:

PS Ja oczywiście też nie mam, ale uderzyłem w dyskusję podchodząc z zupełnie innej "perspektywy" :)



Dopisane 17.01.2016r. o godz. 00:53:

Niech Pan założy wątek o filozofii, wtedy Pan się odnajdzie i nie będzie niepotrzebnych zgrzytów :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2016r. o 0:58
masi napisał(a):
Nie rozumiem tylko po co Pan się okłamuje, skoro tak naprawdę nie ma Pan pojęcia na dany temat :)



masi jestem pod wrażeniem :) odniosłęm wrażenie że naprawdę starasz się być bezstronny :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
17 stycznia 2016r. o 1:03
Starać to się mogę o kredyt ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 stycznia 2016r. o 1:03
Panie Norbercie , we wcześniejszych wpisach jasno określiłem w jakim celu założyłem ten watek.
Nie chodziło tu wcale o dowodzenie czy Bóg istnieje czy nie .

Chodziło właśnie o zasygnalizowanie jak wyglądają równe prawa ateisty i wierzącego.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu