Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ustawa 500 + pierwszy krok w złą stronę

315
#mir.ko nieaktywny
25 lipca 2016r. o 13:21
Bo jest Rosja na krawędzi. Te 40 tys jest przy drugim dziecku w wieku w momencie osiagniecia 3 lat. Nie mozna wydać na dowolny cel tylko określony przepisem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2016r. o 13:24
http://next.gazeta.pl/next/7,151245,20425919,buty-ubrania-rtv-i-agd-kupujemy-na-potege-w-koncu-mamy-efekt.html#BoxBizImg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
25 lipca 2016r. o 13:38
Mirko Rosja jest w takiej biedzie od zawsze, że kryzysy im nie grożą, podobnie jak Polsce. Po prostu gorzej tam już nie będzie. Mam tam dalej znajomych z czasów ich stacjonowania w PL, mam informacje z pierwszej ręki.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2016r. o 13:43
500+ dla każdego obywatela

postkomunistycznego

dla wszystkich milusińskich

dla psów i kotów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2016r. o 13:55
Blackjack napisał(a): Widzę, że trochę boli jak inni dostają kasę?
Ja nie biorę, chociaż mam dzieci, ale cieszy mnie, że inni dostali, ze państwo odrobinę ich wspomogło.
Ciągle to jeszcze jest za mało, ale idziemy w dobrym kierunku :D


widzę, że nie rozumiesz istoty problemu...

po co mam iść do pracy i zarabiać, wspomagając budżet podatkami? siekne sobie piątkę milusińskich i mam z bani...państwo da wszystko... potem moje dzieci za moim przykładem siekną sobie każde po 5 i dalej będą oczekiwały od państwa wszystkiego...

danie 500+ to nie rozwiązanie problemu a dojenie kasy z tych co już pracują. na wszystkie sposoby...płaca minimalna w górą ? kasa do budżetu na 500+, podatek bankowy ? następna kasa...

black jaki nick taki stan umysłu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 lipca 2016r. o 14:56
ale o to wlaśnie chodzi w założeniach 500+ żebyś żebyś sieknoł sobie piątkę.... no sieknij sobie cwaniaczku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
25 lipca 2016r. o 16:13
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a):


black jaki nick taki stan umysłu...


Co do nicku to zapytaj swojej starej z skąd on się wziął :D ciekawe czy ci powie..... ;)

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 lipca 2016r. o 16:31
~ napisał(a): ale o to wlaśnie chodzi w założeniach 500+ żebyś żebyś sieknoł sobie piątkę.... no sieknij sobie cwaniaczku


Nikt prócz degeneratów nie będzie robił dzieci dla pieniędzy, więc te założenia mozna o kant dupy rozbić. PiS kupił sobie poparcie na lata, to są prawdziwe założenia.


Dopisane 25.07.2016r. o godz. 16:31:

mir.ko napisał(a): Bo jest Rosja na krawędzi. Te 40 tys jest przy drugim dziecku w wieku w momencie osiagniecia 3 lat. Nie mozna wydać na dowolny cel tylko określony przepisem


Z ruskimi to jest tak, że tam państwo lubi występowac w roli dobroczyńcy obywatela. Bieda piszczy wokół, ale państwo zawsze pomoże. I głupi ruski głosuje poraz 8 na dobroczyńce Putina, który go trzymna za ryj ze swoimi kolegami oligarchami z kgb.

A Niemcy mają na kindegeld z pracy polskich niewolników z licznych w naszym kraju obozów pracy. Przy swojej potężnej gospodarce moga sobie pozwolić.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu