Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obchody 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
~patriota niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 12:49
Zapraszam Wszystkich Polaków pod kotwice.Obojętnie czy to komuch,gej,rasista itp.TAM O 17.00.POWINNIŚMY BYĆ RAZEM-WSZYSCY.ZAPRASZAM. !! !! !! !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 13:33
w bolesławcu też było powstanie

w lutym 1945

niemieckie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 sierpnia 2016r. o 13:56
~ napisał(a): Człeku PanM, czytać się już ciebie nie ma... Nie masz pojęcia i nie czujesz co to pamięć historyczna i narodowa, kultywowanie tradycji i tożsamości. Mieszasz dwie różne sprawy... Taką demagogiczną argumentacją można zbić wszystko. To może spalmy książki do historii bo ktoś głodny? Puknij się pan w głowę.


Czy ktokolwiek z Was wsparł wniosek o przedłużenie okresu ochronnego dla grobów na cmentarzu komunalnym z lat 20 na 40 ?
Szanujcie najpierw swoich dziadków i rodziców . Symbole same się obronią.[img=1470052602_f1k7pmv.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ustawa! niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 14:21
Okres 20 lat jest okresem ustawowym.
Paligłup mógł to zmienić, kiedy był wiceprezesem partii rządzącej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 sierpnia 2016r. o 17:57
Ja bym wsparł wniosek, chodził pan za podpisami?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 sierpnia 2016r. o 18:27
skorn napisał(a): Ja bym wsparł wniosek, chodził pan za podpisami?


Złożyłem go do rąk przewodniczącego Rady Miasta w dniu jak na wniosku.
Mam potwierdzenie odbioru.

Publikowałem go tu kilka razy .Bez echa .Nikt się nie zainteresował ani redakcja ani internauci.

Złożyłem też kilka innych wniosków.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pytający niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 18:37
PanM napisał(a):
skorn napisał(a): Ja bym wsparł wniosek, chodził pan za podpisami?


Złożyłem go do rąk przewodniczącego Rady Miasta w dniu jak na wniosku.
Mam potwierdzenie odbioru.

Publikowałem go tu kilka razy .Bez echa .Nikt się nie zainteresował ani redakcja ani internauci.

Złożyłem też kilka innych wniosków.



A ile osób to podpisało, skoro to obywatelski postulat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 18:54

Złożyłem też kilka innych wniosków.

Proponuję złożyć wniosek na paszport i wyjechać w poszukiwaniu prawdziwej demokracji, gdzie nie obchodzi się żadnych rocznic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu