Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obchody 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
2900
#falco nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 20:57
szkoda że nie dołączyło zdjęcia a nie chce mi sie dzisiaj go przerabiać ...
bądz pewien że kiedy go zmniejszę nie omieszkam go tu zamieścić

dowiesz się dlaczego wielu ludzi nie chce z wami mieć nic wspólnego ,nie podchodzą widząc w was zło :>
nie przykryjecie go pod biało -czerwonymi opaskami ,pod koszulkami z napisami ''śmierć wrogom''

bo każdy zdrowo myślący człowiek zdaje sobie sprawę że właśnie on jest waszym wrogiem...

ja nie muszę się posiłkować googlem by wiedzieć co miał ten koleś na plecach ale on jestem pewien ze nie wiedział ...
wiesz co było pod tym znakiem?
wiesz jaki był napis?
to was ośmiesza ...''narodowcy'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 21:04
falco napisał(a): prawda że to było ciekawe :D
zwłaszcza jak ''reprezentatywnie''wyglądali na tle tego banerka w barwach ''biało-czerwonych''
mnie jednak coś innego zaciekawiło
ich koszulki, napisy i dziwny emblemat którego znaczenia na pewnych koszulkach nie pojmuję

myślę że któryś z tych ''narodowców'' potrafi mi to wyjaśnić... [img=1470074476_4b8kah4.png]


przez przypadek dodales zdjecie "do góry nogami " :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 21:05
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~krzyż celtycki niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 21:15
Krzyż celtycki (ang. Celtic cross) – forma krzyża, od wieków znana wyznawcom religii przedchrześcijańskich, w którym czteroramienny krzyż umieszczony jest w okręgu, symbolizującym celtyckie wianki, tzw. ruta. Współcześnie (mimo swego przedchrześcijańskiego pochodzenia) krzyż celtycki jest jedną z form krzyża akceptowanego przez Kościół katolicki jako religijny symbol chrześcijan. Przede wszystkim stał się on jednak charakterystyczny dla celtyckiego chrześcijaństwa. Mimo to jest również spotykany w ofercie tzw. sklepów ezoterycznych jako amulet lub talizman.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 21:23
fobiak napisał(a):
saper napisał(a): Po cholerę kibole zagłębia tu byli !!


bo oni nie wiedza, ze wybuch powstania to byla to kleska na cala mete, jak zaglebie przegra mecz to oni sa najszczesliwsi i o to chodzi aby nie swietowac zwyciestwa tylko kleske. robia to co robia politycy, szkodza polakom, myslac, ze polacy wola kleski od zwyciestw


A tu jeszcze do tych co gadają po co to wszystko było....
w prostych kibolskich słowach



Zresztą i tak nie zrozumiecie idei tej walki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10457
#obcyy nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 21:27
~banerek napisał(a): No to Wy robicie z nas idiotów itd ja nie zauważyłem żeby ktoś z naszego grona wchodził tu i Was obrażał. Stoimy na obchodach podejdźcie po zapytajcie z kim można pogadać i dowiecie się na temat krzyża celtyckiego, na inne pytania odpowiemy :) będziecie mogli podnieść swoje morale udowadniając nam, że kibic to ... i dziwny czlowiek :)


Was zapytać a o co ?? Na czy się znacie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 21:35
na czym się znają ?
juz pewne fotki tu wklejałem :D


ciekawe jest że krzyż celtycki już kościołowi nie przeszkadza ale to poniżej już pewnie tak ...
tylko dlaczego skoro to symbol szczęścia ,radości u innych narodów ... :D

czy krzyż celtycki jako amulet wg. KK może mnie chronić przed złem a swastyka nie może mnie obdarzać szczęściem?
czy może to zrobić jedynie ...medalik? :D

czy na tej samej zasadzie działa bransoletka ''braci benedyktynów'' ?
ta sama która mogę u nich kupić? :D [img=1470080126_834ihkp.png]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~swastyka niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 21:39
Swastyka (dewanagari स्वस्तिक, transliteracja svastika, transkrypcja swastika, 卐) – znak zazwyczaj w kształcie równoramiennego krzyża, o ramionach zagiętych pod kątem prostym. Nazwa svastika pochodzi z sanskrytu i oznacza „przynoszący szczęście” (svasti – powodzenie, pomyślność, od su – „dobry” i asti – „jest”, -ka sufiks rzeczownikowy). Obecnie w krajach Europy i obu Ameryk symbol ten kojarzony jest prawie wyłącznie z Adolfem Hitlerem i nazizmem, natomiast w Azji jest powszechnie stosowanym symbolem szczęścia i pomyślności.

Z tego co ja wiem, to żyjemy w Europie i jest to symbol identyfikowany z Adolfem i nazizmem. Nikt z Nas swastyki nie nosi no chyba że dowód masz jakiś to podeślij.
A że w Azji jest to symbol szczęścia to spoko, tylko że jak napisałem żyjemy w Europie...
Inteligentny jesteś ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.