Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obchody 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
12710
#saper nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 19:19
Po cholerę kibole zagłębia tu byli !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 19:52
saper napisał(a): Po cholerę kibole zagłębia tu byli !!


bo oni nie wiedza, ze wybuch powstania to byla to kleska na cala mete, jak zaglebie przegra mecz to oni sa najszczesliwsi i o to chodzi aby nie swietowac zwyciestwa tylko kleske. robia to co robia politycy, szkodza polakom, myslac, ze polacy wola kleski od zwyciestw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 20:01
prawda że to było ciekawe :D
zwłaszcza jak ''reprezentatywnie''wyglądali na tle tego banerka w barwach ''biało-czerwonych''
mnie jednak coś innego zaciekawiło
ich koszulki, napisy i dziwny emblemat którego znaczenia na pewnych koszulkach nie pojmuję

myślę że któryś z tych ''narodowców'' potrafi mi to wyjaśnić... [img=1470074476_4b8kah4.png]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10457
#obcyy nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 20:26
co taki kibol ci wytłumacz, dostał znaczek to go nosi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 20:35
też tak myślę :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~banerek niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 20:36
Po co szukasz wytłumaczenia tego symbolu jeśli sam wpisałeś w google krzyż celtycki i musiałeś go znaleźć. Dlaczego nie podejdzie żaden z was do nas i nie powie co o nas myśli tylko sie napinacie w internecie? Ogólnie mam wasze zdanie gdzieś, bardziej dla nas licząc się ludzie w podeszłym wieku (nie akurat dzisiaj) ale przy wcześniejszych obchodach, którzy podchodzili do nas ze łzami w oczach i dziękowali że jesteśmy i pamiętamy. To jest ważne a nie wasze wypociny w internecie. Macie nas za durni chociaż nigdy z nami nie rozmawialiście i traktujecie nas z góry i na to też nie znajduje wytłumaczenia. Napisać w necie jest coś łatwo rzucić słowa w eter bez pokrycia incognito ale udowodnić już trudniej. Pozdrawiam Was, całą ekipe inteligentów, świętych ludzi którzy na każdym kroku próbują poniżyć kibiców i narodowców - jesteście najlepsi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 sierpnia 2016r. o 20:47
Dlaczego nie podejdzie żaden z was do nas i nie powie co o nas myśli tylko sie napinacie w internecie?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~banerek niezalogowany
1 sierpnia 2016r. o 20:54
No to Wy robicie z nas idiotów itd ja nie zauważyłem żeby ktoś z naszego grona wchodził tu i Was obrażał. Stoimy na obchodach podejdźcie po zapytajcie z kim można pogadać i dowiecie się na temat krzyża celtyckiego, na inne pytania odpowiemy :) będziecie mogli podnieść swoje morale udowadniając nam, że kibic to ... i dziwny czlowiek :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza