Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oświadczenie Starosty Dariusza Kwaśniewskiego
~piko niezalogowany
11 października 2016r. o 13:03
To nie jest oświadczenie człowieka w pełni władz umysłowych. Szkoda mi Pana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piko niezalogowany
11 października 2016r. o 13:10
To nie jest oświadczenie człowieka w pełni władz umysłowych. Szkoda mi Pana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2016r. o 13:17
~piko napisał(a): To nie jest oświadczenie człowieka w pełni władz umysłowych. Szkoda mi Pana.
Zamiast wyciszyć problem,to dolal benzyny.To nie rokuje dobrych rozwiazan politycznych i kadrowych.Jak ci ludzie ze sobą współpracowali.Nienawisc zniszczy wszystko.Jest gorsza od tej podlozonej bomby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~z boku niezalogowany
11 października 2016r. o 13:27
Panie Kwaśniewski, powinien pan natychmiast złożyć urząd starosty! Pana koalicja nie jest nawet w stanie odwołać Haniszewskiego. Powinien Pan dać pozwolić działać demokracji i dać radzie możliwość ułożenia nowej koalicji. Te słowa pod adresem byłego kolegi są straszne, nie sądzę aby to było dobre dla Pana w sytuacji jakiej się Pan znalazł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Max niezalogowany
11 października 2016r. o 13:28
~Marek napisał(a): Ciekawe czy te zaniki neuronowe zaatakowały jego mózg?
Bardzo dobrze ,ze wydal oświadczenie to teraz każdy wie,gdzie jest problem.NIE PCHAJ SIE NIGDY Z MOTYKA NA KSIEZYC!,Oczywiście to dotyczy każdego z nas. Bo poniesiesz konsekwencje i narobisz sobie wrogow.W tym społeczeństwie nie będzie nigdy jedności,i już tego nikt nie zmieni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
11 października 2016r. o 13:34
Panie Kwasniewski, nienawiść nigdy nie jest dobrym doradcą. Smutny ten Pana los. Mimo to zdrowia życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2016r. o 13:36
Nie powinniśmy mówić nic złego na innych ludzi, albo dobrze, albo zamilczeć. Duży nietakt z Pana Strony. To, że naczelnicy i urzędnicy pracują, to przecież nie wykonują obowiązki od wczoraj, tylko przez wiele lat i jeszcze zanim Pan nastał na swój urząd w Starostwie. Urzędnicy wiedzą co do nich należy i pracują jak każdy z nas za wynagrodzenie. Nie ma czym się chwalić. Dla Bolesławian raczej byłoby nowiną, że urząd od urzędników się odchudza, zmniejsza zatrudnienie i powstają oszczędności na inwestycje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ala niezalogowany
11 października 2016r. o 14:12
Nie lubię Mariana Haniszewskiego ale to co napisał starosta na jego temat to poziom stróża z budki wartowniczej. Z ciekawości przeczytałam wywiad z Haniszewskim i nie doszukałam się w nim ataku personalnego na starostę. Rozumiem,że albo ma Pan złych doradców albo to atak choroby. Myślę,że po tym wywiadzie nie uda się sklecić żadnej koalicji. Może Panu o to chodzi. Odwołać się Pana nie da a sam Pan nigdy nie zrezygnuje. Jednakże pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza