Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wojska amerykańskie w Bolesławcu
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 listopada 2016r. o 18:04
alter napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): startując pod Moskwą , nad Warszawą jest w CZTERY MINUTY !! A ma szesnaście głowic nuklearnych. Po ch... Ci maska gazowa ? :D


Panna weź się ogarnij. Czy to nagle teraz dotarło do Ciebie? Nagle zacząłeś się bać? Przestań już siać pustą propagandę :)


Banderowcu , znasz mnie przecież . Uważam , że śmierć jest jedynie zmianą stanu egzystencji , więc nie mam się czego bać :D
Chodzi o następne pokolenia Polaków i Ludzi. Nie widzę powodu dla którego trzeba było by kogokolwiek mordować , a jeśli już , to tylko chazarską dzicz. Spytaj Virgo , kto to zacz :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 listopada 2016r. o 18:20
Nie życzę sobie, abyś nazywał mnie banderowcem.

Kto to jest virgo? wyrocznia, taka sama jak ty? Co opiera się na ruskich blogach?

Linka, którą przed chwilą wrzuciła, to jakieś blogowe brednie
:) Bądź poważny :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2016r. o 18:22
alter napisał(a): Nie życzę sobie, abyś nazywał mnie banderowcem.

Kto to jest virgo? wyrocznia, taka sama jak ty? Co opiera się na ruskich blogach?

Linka, którą przed chwilą wrzuciła, to jakieś blogowe brednie
:) Bądź poważny :)



masz rację, pannazdzieckiem, nie nazywaj go banderowcem, bo takim nie jest !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 listopada 2016r. o 18:22
Dodam, że propaganda ruska stosuje taktykę podszywania się pod skrajną prawicę.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 listopada 2016r. o 18:27
~Paweł napisał(a): Piotr Różański rocznik '77? To pozdrawiam :) Znam gości z USA z pobytu w DB. Jeśli nasi 20-latkowie mają jaja to będzie ok. Jeśli nie , to na każdej imprezie wpier...ol i ciężko będzie z laskami :)


Pomyłka :D Rocznik 66 ... mam coś z szatana :D

O to właśnie mi chodzi , żeby dwudziestolatkowie mieli jaja :) I nie bali się swych nazwisk :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
6 listopada 2016r. o 18:32
wpuscic amerykancow to nie problem, problemem bedzie sie ich pozbycie.
bedziemy mieli chociaz wlasnych malych bambo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 listopada 2016r. o 18:36
fobiak napisał(a): problemem bedzie sie ich pozbycie.
bedziemy mieli chociaz wlasnych malych bambo.


Wreszcie, jakieś pozytywne podejście ;)

Z pozbyciem nie będzie problemu takiego, jak z sowietami :)

Dostrzegam, jakąś histerię wśród rusofilów :D

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przemek niezalogowany
6 listopada 2016r. o 18:39
klucznick napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Przemek , ferie zimowe na Syberii fundowali Rosjanom i nie tylko ... żydowscy bolszewicy. Soso Dżugaszwili , ksywa Stalin był Gruzinem z jezuickim doradcą ... nazwisko doradcy zapomniałem .

Chłoniecie ścierwomedialną propagandę , jak pelikany. Historii studiować nie chcecie , to po co Wam wolność ? Teraz macie " opiekunów " , czyli to , czego chcecie. Smacznego :)
oni nigdy tej wolności nie mieli nie znają tego pojęcia,nie wiedzą gdzie są i co tu robią,,,,,,wolność odebrali ,słońce odebrali ,teraz ojczyzne odbiorą.


prosty jest twój świat. Wszystkiemu winni żydzi i masoni itd itd. Mnie takie prymitywizmy nie pociągają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza