Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wojska amerykańskie w Bolesławcu
13051
#Virgo nieaktywny
6 listopada 2016r. o 16:43
Fajnie :) handlowcy i deweloperzy cieszą się..handel będzie kwitł , mieszkania - pusto stany , zostaną zlikwidowane ..tylko podatnicy będą smutni ..z naszych , Polaków podatków będą utrzymywani "sojusznicy" :P ...

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
6 listopada 2016r. o 16:49
Tak, najlepiej płacić socjal swoim... 500+ i mieszkania... A za klika lat bankructwo.
Zlikwidujmy wojsko i policję. Będzie $ na socjal... Idioci!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 listopada 2016r. o 16:52
klucznick napisał(a): nie skomentuje tego ponieważ twoja wiedza jest oparta na tv i różnego rodzaju gazetach kolorowych ,a to nie jest edukacyjna wiedza na której bym się opierał ,szanowny rozmówco powyżej co to bzdury wypisujesz i próbujesz wszystkich zainteresować tym swoim chłamem i twierdzisz że masz dowody,przedstaw je ,tylko dalszych bzdur nie wklejaj bo im dalej w las tym więcej drzew. :P


:D Przyznasz chyba Kluczniku , że gdybyśmy zapytali Kolegę o Majdan , to okazało by się , że ruskie zapłacili za przewrót , bo Krym był im potrzebny i Donbas. Moim skromnym zdaniem typowy Leming pokroju banderowca. I jeszcze bezczelnie oskarża nas o brak wiedzy. Chwała Pisowi , z tą reformą edukacji , bo Gimbaza wymądrzać się zaczyna.

Taki byłby mój komentarz , bo polemizować nie ma z kim.

Miłego wieczoru Obywatele i Obywatelki :)


Dopisane 06.11.2016r. o godz. 16:52:

Virgo napisał(a): Fajnie :) handlowcy i deweloperzy cieszą się..handel będzie kwitł , mieszkania - pusto stany , zostaną zlikwidowane ..tylko podatnicy będą smutni ..z naszych , Polaków podatków będą utrzymywani "sojusznicy" :P ...


Wszelki duch Pana Boga chwali . Miło ponownie widzieć Droga Niewiasto :) Gdzieżeś to bywała ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
6 listopada 2016r. o 16:54
Pannazdzieckiem napisał(a):
klucznick napisał(a): Dopisane 06.11.2016r. o godz. 16:52:
Virgo napisał(a): Fajnie :) handlowcy i deweloperzy cieszą się..handel będzie kwitł , mieszkania - pusto stany , zostaną zlikwidowane ..tylko podatnicy będą smutni ..z naszych , Polaków podatków będą utrzymywani "sojusznicy" :P ...


Wszelki duch Pana Boga chwali . Miło ponownie widzieć Droga Niewiasto :) Gdzieżeś to bywała ? :)


ha ha ha... tu i tam.. na froncie :) powiedz mi Panienko..pochwalasz li pobyt "sojuszników" ? Nie czytałam wszystkich poprzednich wpisów , więc jestem do tyłu :)

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ed niezalogowany
6 listopada 2016r. o 16:56
Opowiem wam pewną historię, a na koniec zadam pytanie.

Był koniec lat 70-tych. Na budynek mieszkalny, we wsi nieopodal Bolesławca, spada bomba z napalmem, która przypadkowo ?? odpięła się od samolotu należącego do stacjonujących wojsk CCCP. Lewa część budynku została całkowicie zniszczona. Domownicy przebywali w części prawej. Na zewnątrz budynku znajdował się doje ludzi, z których jeden doznał bardzo ciężkich poparzeń. W miejscu zniszczonego domu Rosjanie wybudowali nowy dom. Mężczyzna, który został poparzony był leczony w najlepszych klinikach w Moskwie. Nie poznacie po jego twarzy że kiedyś nie miał na niej skóry.

A teraz pytanie:
Jaka będzie reakcja Amerykanów w podobnej sytuacji?

Dam podpowiedź - potrącenie pieszego w Bolesławcu 2010r.
Wjazd "czołgiem" na autostradę 2016.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
6 listopada 2016r. o 17:07
~ napisał(a):
Czyżby? A przypomnij mi kiedy w najnowszej historii amerykanie zajęli część czyjegoś państwa zmieniając tym samym mapę świata...

Było klika stron wcześniej, ale patrząc na twoje "wyczyny", to faktycznie mogłeś już zapomnieć...
Wrzucam ponownie:[img=1478448291_s7h3j8v.jpg]


Chyba, że dla ciebie liczy sie tylko zajęcie państw ze zmiana granic ;)

A tu jeszcze ciekawostka - opinia sekretarza ONZ na temat konfliktu na Ukrainie
http://www.fronda.pl/blogi/nie-jestesmy-z-tego-swiata/oswiadczenie-onz-panstwa-ukraina-nie-ma-i-nigdy-nie-bylo,39591.html

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 listopada 2016r. o 17:13
Ależ Droga Niewiasto , znasz mnie przecież ;) Od czasu jak dowiedziałem się o planach Killuminatii , i Twój oczywiście wkład w rozwój mej wiedzy w zakresie chazarskiej dziczy , to jak mogę pochwalać obecność obcych wojsk na terytorium Polski ?

Ps. Panowie ... z Gimbazą trzeba powolutku , bo natłok informacji może gościa zawiesić :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
6 listopada 2016r. o 17:32
Pannazdzieckiem napisał(a): Ależ Droga Niewiasto , znasz mnie przecież ;) Od czasu jak dowiedziałem się o planach Killuminatii ,


:) Miły i szarmancki jesteś zawsze Panienko...cieszy mnie ,że się zgadzamy w poglądach na :) ...mam nadzieję ,że ..mądrość jednych a spryt drugich nie pozwoli by zmieciono Polskę z mapy swiata..byśmy nie stali się polem bitwy..bo będzie po środku jeden ogromny lej ...wkurzające jest to ,że chazarowie ( bo to ich sprawka) straszą nas i szczują Polaków p/ko Rosjanom.Wielu Lemingów łapie się na to..cóż ..nie znają historii i nie wyciągnęli wniosków :) ..no i to ,że z naszego pustego budżetu będziemy łożyć na "sojuszników"...Niemcy już to przerobili :)

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.