Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wojska amerykańskie w Bolesławcu
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 listopada 2016r. o 17:39
Amen. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
6 listopada 2016r. o 17:42
Panna kojarzysz mi się ewidentnie z Macierewiczem :]
Juz jest wojna i trzeba się bronic ,nie?
Już uzbrojony stoisz w progu swych drzei,czy jeszcze normalnie funkcjonujesz, wychodzisz na jakies zakupy,do pracy?
Pamiętaj : maska pgaz w pogotowiu, np w przedpokoju ,abys zdążył zareagować ,a nie szukał jej gdzieś w piwnicy ;)

Wiadomo,ze ruskie czy usa robia co chca i jak sobie chcą zaatakowac ,czy przejąc dane państwo to sobie to zrobią ,ale na litośc boską nie bądźcie jak ten chory Macierewicz ,który w 100% skupia sie na szykowaniu do wojny, której jest pewien ,ze już puka do naszych drzwi.


Dopisane 06.11.2016r. o godz. 17:42:

Po prostu może trochę zluzujcie z tym zagrożeniem,napinką i gotowością do wojny .
Luzowac gumy w majtach ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2016r. o 17:45
Pannazdzieckiem napisał(a): ...Leming pokroju banderowca....


Masz prawo mieć odmienne zdanie a NIE MASZ PRAWA nazywać mnie w ten sposób. Poza tym, że nie wiesz co to okupacja to nie wiesz chyba kim byli banderowcy.
Zerknij na główną stronę i zobacz ile przeprosin zamieszczonych za zniesławienie... Niech da ci to do myślenia, a to nie boli - uwierz mi.
Proszę nie obrażaj mnie ani innych za to, że mają odmienne zdanie.

~ed napisał(a): ...
Wjazd "czołgiem" na autostradę 2016.


Dodaj do tej informacji, żeby była kompletna, że regulacja ruchu zatrzymywała auta. Jeśli ktoś ignoruje sygnały to musi mieć świadomość, że to może skończyć się tragicznie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
6 listopada 2016r. o 17:48
"ktosiu" ,ale przeciez jak doszło do tego smiertelnego wypadku na A18 ,to fakt iz w wypadku brał udział amerykański kierowca ,powodowało to iż niektórzy zaczęli pisać o tym,że amerykanie juz zaczeli mordowac Polaków !!

Fobia to mało powiedziane !!

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 listopada 2016r. o 17:49
Wybacz Hemiczny , ale ja żydem nie jestem. W prawdzie był jeden Różański , stalinowski kat , ale sprawdziłem , ze s....ielem nie mam wspólnych genów. Już jest wojna . Na razie jest to wojna informacyjna i jeśli taką zostanie , to chwalić Stwórcę. Bo jeśli nie , to trzeba Ci wiedzieć Hemiczny , że ruska rakieta , qurcze zapomniałem nazwę ... :| startując pod Moskwą , nad Warszawą jest w CZTERY MINUTY !! A ma szesnaście głowic nuklearnych. Po ch... Ci maska gazowa ? :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
6 listopada 2016r. o 17:54
Pannazdzieckiem napisał(a): startując pod Moskwą , nad Warszawą jest w CZTERY MINUTY !! A ma szesnaście głowic nuklearnych. Po ch... Ci maska gazowa ? :D


Panna weź się ogarnij. Czy to nagle teraz dotarło do Ciebie? Nagle zacząłeś się bać? Przestań już siać pustą propagandę :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 listopada 2016r. o 17:58
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): ...Leming pokroju banderowca....


Masz prawo mieć odmienne zdanie a NIE MASZ PRAWA nazywać mnie w ten sposób. ...


No to jak mam Cię nazywać ? Występujesz pod tyldą . Głupoty gadasz i focha strzelasz.

Przedstaw się , ja jestem Piotr Różański . Piszę i komentuję na Bolcu od kilku lat. Dużo czytam i sporo wiem . Telewizor mi się zepsuł kilka lat temu i nawet moje dzieciaki nie chcą pudła dla i.diotów naprawić.

OK. Przepraszam , jeśli uraziłem , ale to co się dzieje nie zmierza w dobrym kierunku i bajeczki o sojusznikach możesz opowiadać kolegom i koleżankom na tym samym pułapie intelektualnym. Ja bajki już przerabiałem :]

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł niezalogowany
6 listopada 2016r. o 18:04
Piotr Różański rocznik '77? To pozdrawiam :) Znam gości z USA z pobytu w DB. Jeśli nasi 20-latkowie mają jaja to będzie ok. Jeśli nie , to na każdej imprezie wpier...ol i ciężko będzie z laskami :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima